1b.app
Скопійоване посилання -

Хочу змінити своє доменне ім'я

Хочу змінити своє доменне ім'я із teplo-watt.com на teplo-watt.pro. Мій сісадмін все зробив, але натрапив на те, що мій (вказаний) домен жорстко прибитий у вас у системі. Ліцензії куплені у вас, домени мною теж куплені, все моє виходить, а перенести не можу... Як бути?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

integrator
integrator.com.ua
на перший погляд виглядає, що достатньо поміняти домен і підкрутити до ІР боксу і все працюватиме як було, але ні.
1. Бокс працює на сервері nginx - відповідно там потрібно задати нове ім'я сервера
2. Відповідно SSL сертифікат потрібно встановити новий (якщо безкоштовний letsencrypt, то краще з автопродовженням, інакше потрібно продовжувати кожні 3 міс)
3. і сама база даних має вбудований функціонал формування лінків в залежності від зазначеного домену (наприклад, посилання на експорт, кастомні пункти меню і т.п.)
відповідно таке краще хай зробити адмін OneBox.
п.с. також якщо у вас була індексація сайту в гуглі - там були лінки на товари на попередній сайт, відповідно зараз вони не такі і робот не може знайти товар, значить рейтинг падає. Рекомендую переносити сайт лише після підготовки спеціалістами СЕО та СММ.
12.11.2020, 10:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


integrator написав:
на перший погляд виглядає, що достатньо поміняти домен і підкрутити.....

Навіщо писати всякі дурниці, якщо питання абсолютно в іншому...

Трапезніков Ігор Володимирович
Клієнт писав/ла:
Хочу змінити своє доменне ім'я із teplo-watt.com на teplo-watt.pro.

Все вірно, Ви купували ліцензію, яка підв'язана до домену teplo-watt.com.
Я змінив ваш домен у ліцензіях на watt.pro.
12.11.2020, 15:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар