1b.app
Скопійоване посилання -

Система почала повільно працювати

Ось статистика
http://116.202.103.254/admin/shop/statistic/
Начебто за показниками все ОК, але буває, що супер довго переходить на етапи підвисає відкриття ТН нової пошти, збереження продуктів та іншого. Можна подивитися що не так зараз і якщо потрібно почистити, оптимізувати, щоб працювало так само, як і раніше.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Так, актуально - особливо глючить коли переходимо на етап де відбувається продаж зі складу чи повернення
буває по 20 секунд (без перебільшення)
Якщо потрібно платно почистити – ми згодні, просто дуже заважає працювати, замовлення замість 2-3 хвилин обробки займає хвилин 10-15
16.07.2022, 11:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
проблема актуальна ще?

Я думаю, що тут проблема може бути в перерахунку цін, як на одному проекті, там де при переході на етап зависає процес і чекає, поки відпрацює перерахунок
16.07.2022, 20:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Подивіться що не так, будь ласка?
Будь-яка видача товару де у замовленні більше 5 пар дуже довго думає + іноді просто у замовленні на 1 пару зависає на 10-15 секунд.
Раніше такого ніколи не було, але таке відчуття, що все гірше і гірше працює
Можливо потрібно якісь налаштування чи очищення зробити чи ще щось, тому що зараз швидкість обробки замовлення впала в рази через це, потрібно клікнути та чекати.
22.07.2022, 16:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я вам порекомендую кілька кроків
1. у вашого сервера всього 2 ядра, я раджу підняти хоча б до 4х. Вже стане краще.
2. По можливості перейти на ОС
3. Якщо немає можливості перейти на ОС або не хочете це робити, то я можу взятися за розкопування в чому власне проблема і як її вирішити, але це займе кілька годин роботи, які потрібно буде сплатити
30.07.2022, 15:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар