1b.app
Скопійоване посилання -

дати можливість адміну знести особисті налаштування відображення таблиць процесів, щоб адмін міг продовжувати зберігати для всіх

Добридень!
Підкажіть, чи можна допрацювати налаштування, щоб співробітник з адмінськими правами міг знести особисті налаштування таблиць процесів https://prnt.sc/xnbap9? Чи можливо виконати як інвестицію? Думаю, всі, хто працює в Боксі, будуть вдячні за таке доопрацювання. Дякую
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Здрастуйте, якщо я налаштував собі колонки так як зручно саме мені, чому хтось повинен мати можливість змінювати моє відображення?
26.01.2021, 16:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
dev написав:
Здрастуйте, якщо я налаштував собі колонки так як зручно саме мені, чому хтось повинен мати можливість змінювати моє відображення?

Дмитре, я з Вами згодна і це дуже зручно, але все ж таки не всі співробітники повинні мати можливість налаштувати під себе (і добре, що тепер це можна регулювати правами). У мене зараз проблема (у двох Боксах), що вивчаючи налаштування один співробітник вивів одне поле, таким чином прибравши можливість налаштування для всіх. Тепер при додаванні нових полів – вивести їх для всіх можливості немає (а співробітників 50, навчити кожного вивести для себе – не реально).
26.01.2021, 17:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ірина писав/ла:
(А співробітників 50, навчити кожного вивести для себе – не реально).

не рельєфно і "ми не хочемо" це різні речі. Написати статтю як це зробити та кинути на корп. пошту масове розсилання це хвилин на 15 діл
26.01.2021, 17:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
dev написав:

Ірина писав/ла:
(А співробітників 50, навчити кожного вивести для себе – не реально).

не рельєфно і "ми не хочемо" це різні речі. Написати статтю як це зробити та кинути на корп. пошту масове розсилання це хвилин на 15 діл

Дмитре, все ж таки не всі співробітники це зроблять. Підкажіть, чи можна додати таке налаштування? Для випадків, коли потрібно просто додати кожному нове поле зі своєю налаштованою таблицею - навчатимуть співробітників, а для випадку коли таблиця має бути однаковою у всіх співробітників - використовуватимуть цю настройку
27.01.2021, 09:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Для адмінів можемо зробити налаштування в налаштування полів таблиці, при включенні якої вони можуть змінювати таблицю для всіх користувачів системи. 5год
27.01.2021, 11:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
dev написав:
Для адмінів можемо зробити налаштування в налаштування полів таблиці, при включенні якої вони можуть змінювати таблицю для всіх користувачів системи. 5год

Дмитре, дякую за оцінку, але дуже багато. Підкажіть, якщо оцінити налаштування "Скинути особисті настройки", і якщо співробітник вносив особисті зміни - це налаштування у нього активна і при виборі - відображення таблиці повертається до початкового. Оцінка буде нижчою?
28.01.2021, 15:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, це займе близько 2год.
28.01.2021, 15:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар