1b.app
Скопійоване посилання -

Чому вводяться обмеження на форумі для користувачів

Продовження теми ostavit-kommentariy-cherez-neskolko-chasovquot/
Раніше поставили мені ліміт (як на мене абсолютно необґрунтовано) на кшталт 5 коментарів на добу та одне завдання на добу
1. Я помітив, що я не можу написати більше 2 коментарів на добу, чому знову змінили ліміт?
2. Що потрібно зробити щоб прибрати ці ліміти?
3. На форумі робив реєстрацію партнер/співробітник його також без жодних пояснень заблокували (виставили ліміт) він робив реєстрацію під логіном tester.crmonebox@gmail.com чому ви його заблокували і як прибрати йому ліміт (людина хотіла розібратися (навчається) із системою) ?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
1. Я помітив, що я не можу написати більше 2 коментарів на добу, чому знову змінили ліміт?

Тому що ти вирішив реєструвати порожні облікові записи не підтвердження контактних даних і ставив свої ж питання з фейків

Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
2. Що потрібно зробити щоб прибрати ці ліміти?

почекатиме 7-10 днів і буде єдина система білінгу на форумі з питань

Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
3. На форумі робив реєстрацію партнер/співробітник його також без жодних пояснень заблокували (виставили ліміт) він робив реєстрацію під логіном tester.crmonebox@gmail.com чому ви його заблокували і як прибрати йому ліміт (людина хотіла розібратися (навчається) із системою) ?

підтверджуй телефон і емейл і запитуй , але тут ти просто намагався нас обдурити у даного користувача свопало:
ip
розширення облікового запису
кукі браузера
Манера постановки задачі
дані пристрої авторизації
і т.д
Разом на 300% ми впевнені в тому що це ти з 2-го акаунту, це пряме порушення за яке по правильному заблокувати доступ повністю потрібно
11.03.2021, 08:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
підтверджуй телефон та емейл і ставте запитання

Андрій акаунт підтвердив, але ліміт не зник

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
ip
розширення облікового запису
кукі браузера
Манера постановки задачі
дані пристрої авторизації
і т.д

Якщо люди працюють з одного офісу всі ці параметри можуть збігатися
Ігорю, ви боретеся з вітряками, замість того щоб аналізувати потік запитів форуму та визначати хворі місця ви вигадуєте системи блокування та складні механізми визначення (перевірки) збігу користувача з акаунтом Купріяна, дитячий садок якийсь.

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
Тому що ти вирішив реєструвати порожні облікові записи не підтвердження контактних даних і ставив свої ж питання з фейків

Це було не заборонено на момент реєстрації і це не було "порожнім"

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
почекатиме 7-10 днів і буде єдина система білінгу на форумі з питань

Можна детальніше і як я дізнаюся що вона з'явилася?
11.03.2021, 15:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар