1b.app
Скопійоване посилання -

Потрібно продовжити OneBox

Доброго ранку! З'явився напис у боксі: "Необхідно продовжити OneBox, до закінчення залишилось n днів" (https://prnt.sc/umv8fi)
Що це означає? У нас куплені ліцензії, ніякого продовження не може бути.
Бокс: crm.kidzaza.com.ua
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Просимо вибачення, це невеликий технічний баг, сьогодні усунемо.
24.09.2020, 09:42
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мірошниченко Максим Олександрович Адміністратор CEO OneBox написав:
Просимо вибачення, це невеликий технічний баг, сьогодні усунемо.

Дякую.
24.09.2020, 10:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ірина, добрий день! Це повідомлення ви отримали, так як раніше у вашому OneBox був підключений marketplace.
1. Після підключення ринку на OneBox було створено окремий процес ліцензій.
2. Його метою було відстеження терміну оренди та надсилання рахунків для продовження вам.
3. Ми закрили ліцензію на marketplace, але так як там залишилася стара дата і вона пройшла ви отримали повідомлення про мінус.
Просимо вибачення за помилку, це повідомлення в боксі приберемо
24.09.2020, 11:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Стасюк Юлія Володимирівна Адміністратор написав:
Ірина, добрий день! Це повідомлення ви отримали, так як раніше у вашому OneBox був підключений marketplace. 1. Після підключення ринку на OneBox було створено окремий процес ліцензій. 2. Його метою було відстеження терміну оренди та надсилання рахунків для продовження вам. 3. Ми закрили ліцензію на marketplace, але так як там залишилася стара дата і вона пройшла ви отримали повідомлення про мінус. Просимо вибачення за помилку, це повідомлення в боксі приберемо

Дуже дякую за розгорнуту відповідь.
24.09.2020, 12:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Стасюк Юлія Володимирівна Адміністратор написав:
Ірина, добрий день! Це повідомлення ви отримали, так як раніше у вашому OneBox був підключений marketplace. 1. Після підключення ринку на OneBox було створено окремий процес ліцензій. 2. Його метою було відстеження терміну оренди та надсилання рахунків для продовження вам. 3. Ми закрили ліцензію на marketplace, але так як там залишилася стара дата і вона пройшла ви отримали повідомлення про мінус. Просимо вибачення за помилку, це повідомлення в боксі приберемо

Я так розумію, що ліцензія на marketplace закрита для всіх і за неї не потрібно буде платити щомісяця, і при цьому вона працюватиме?
29.09.2020, 21:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Лободзінський Сергій Віталійович написав:
Я так розумію, що ліцензія на marketplace закрита для всіх і за неї не потрібно буде платити щомісяця, і при цьому вона працюватиме?

Так.
До того моменту, поки, наприклад, Rozetka не змінить API. У цьому випадку щось зламається і потрібно буде лагодити/допрацьовувати.
29.09.2020, 21:50
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Днями у нашому боксі також з'явився напис: "Необхідно продовжити OneBox, до закінчення залишилося 5 днів"
Ми придбали коробковий бокс саме для роботи з майданчиками prom та rozetka, це було задовго до появи "ліцензій на marketplace". Підключення кожного майданчика сплатили окремо, у сумі яку нам озвучили.
Тепер у нас все перестане працювати, як тільки prom чи rozetka знову оновлять API?

Мірошниченко Максим Олександрович
CEO OneBox написав:

Лободзінський Сергій Віталійович написав:
Я так розумію, що ліцензія на marketplace закрита для всіх і за неї не потрібно буде платити щомісяця, і при цьому вона працюватиме?

Так.
До того моменту, поки, наприклад, Rozetka не змінить API. У цьому випадку щось зламається і потрібно буде лагодити/допрацьовувати.
11.11.2020, 17:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Наїль, добрий день! Наскільки я бачу у вас хмарний OneBox і до кінця оренди дійсно залишилося 5 днів, тому ви побачили таке нагадування у своєму боксі
11.11.2020, 17:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Стасюк Юлія Володимирівна
Адміністратор писав/ла:
Наїль, добрий день! Наскільки я бачу у вас хмарний OneBox і до кінця оренди дійсно залишилося 5 днів, тому ви побачили таке нагадування у своєму боксі

Ні, не хмарний. Коробковий бокс на власному сервері.
11.11.2020, 17:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

А чи можна нам прибрати такий же напис? https://prnt.sc/w9saa0
Відволікає ця активна іконка.
25.12.2020, 16:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло
Ergo написав:
А чи можна нам прибрати такий же напис? https://prnt.sc/w9saa0
Відволікає ця активна іконка.

Михайле, добрий день! У вашому боксі цей напис був тимчасовим під час перенесення, оскільки раніше облік днів не вівся. Зараз бокс повністю переведений на оренду, прописано коректний термін і написи більше нема.
28.12.2020, 09:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар