1b.app
Скопійоване посилання -

Ціни тарифів та конвертація валют

Хочу порушити питання вартості тарифів, тому що ситуація стає все сумнішою. Справа в тому, що на сайті у вас вказана ціна в доларах, а при оплаті з visa йде конвертація в гривні, і ось тут вся проблема. У нас тариф-3, який коштує 75USD, але через оплату в гривнях при конвертації стає все 100USD. Якщо сплатити рік, то переплата буде біль 250 usd. Чи можливо робити оплату з VISA у доларах? Не дуже хочеться переплачувати просто через курсову різницю.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Михайле, добрий вечір!
Спеціально перевірив ситуацію.
Коли виконуєш оплату через LiqPay - ми в LiqPay передаємо "хочемо 25 USD" (див. скріншот).
Далі, якщо ви вказуєте гривневу картку, то гроші конвертує вже ваш банк за своїми курсами грн > USD.
Наприклад, якщо у вас гривнева картка ПриватБанку – то на 2022-07-21 це буде по 36.90.
Якщо ви вказуєте доларову картку - конвертації не буде, буде з долара.
Уточніть, якщо щось не так зрозумів.
21.07.2022, 22:57
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Miroshnichenko Maxim
CEO OneBox написав:
Михайле, добрий вечір!
Спеціально перевірив ситуацію.
Коли виконуєш оплату через LiqPay - ми в LiqPay передаємо "хочемо 25 USD" (див. скріншот).
Далі, якщо ви вказуєте гривневу картку, то гроші конвертує вже ваш банк за своїми курсами грн > USD.
Наприклад, якщо у вас гривнева картка ПриватБанку – то на 2022-07-21 це буде по 36.90.
Якщо ви вказуєте доларову картку - конвертації не буде, буде з долара.
Уточніть, якщо щось не так зрозумів.


спасибі за оперативність.
коли я оплачую через свій банк, то мені у звіті пишуть, що з мене зняли не долари, а гривні, хоч я вибираю сплатити в USD. ось у чому проблема.
просто для уточнення, якщо я проведу зараз платіж у USD, і з мене знімуть не 75 USD, а гривні, причому на більшу суму, то як бути?
22.07.2022, 08:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у мене карта молдавського банку в MDL, можу зробити USD.
просто коли я оплачую наприклад у Google якусь програму, то там все ок - знімають як за долари, а тут гривні.
22.07.2022, 08:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ось приклад зрозумілої мені оплати і приклад ванбокс.
22.07.2022, 08:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ми уточнимо у LiqPay що відбувається і відпишемося.
Але, схоже, це якийсь прикол вашого банку по відношенню до LiqPay.
22.07.2022, 12:34
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Miroshnichenko Maxim
CEO OneBox написав:
Ми уточнимо у LiqPay що відбувається і відпишемося.
Але, схоже, це якийсь прикол вашого банку по відношенню до LiqPay.

Максиме, дякую вам за допомогу.
я підключив GPay, зробив платіж через нього та оплата пройшла нормально. курсової різниці немає. наш банк дійсно перестав обслуговувати гривні - я їм зателефонував, вони підтвердили, проблема через подвійну конвертацію якщо платити через liqpay.
оплачуватиму через GPay.
питання вирішено.
22.07.2022, 12:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

але оплата все одно була у гривнях

але хоч нема великої курсової різниці
22.07.2022, 12:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

LiqPay відповів нам:
Ми український еквайрінг і працюємо за законодавством України.
Ми надсилаємо запит на списання у гривні.
Якщо Ви виставляєте суму, наприклад, у євро/долар - ми конвертуємо її в гривню за курсом ПриватБанку.
Потім гривня надсилається до банку платника і конвертується у долар за курсом платіжної системи і надходить до банку платника.
Далі за курсом банку платника долар конвертується у валюту картки платника і списується.
Вам зараховується гривня
---
Ми продумаємо, можливо якийсь європейський еквайринг підключимо найближчим часом.
22.07.2022, 13:57
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мірошниченко Максим
Генеральний директор OneBox написав:
LiqPay відповів нам:
Ми український еквайрінг і працюємо за законодавством України.
Ми надсилаємо запит на списання у гривні.
Якщо Ви виставляєте суму, наприклад, у євро/долар - ми конвертуємо її в гривню за курсом ПриватБанку.
Потім гривня надсилається до банку платника і конвертується у долар за курсом платіжної системи і надходить до банку платника.
Далі за курсом банку платника долар конвертується у валюту картки платника і списується.
Вам зараховується гривня
---
Ми продумаємо, можливо якийсь європейський еквайринг підключимо найближчим часом.

Дякую! було б чудово
22.07.2022, 16:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар