1b.app
Скопійоване посилання -

Шукаю виконавця. Швидкість роботи OneBox. Бази даних

Останні 3 тижні бокс почав помітно довше підтягувати щось із баз даних. Так, наприклад, вводячи ім'я клієнта, лише через 3-5 секунд отримуєш варіанти відповіді раніше це відбувалося моментально. В інших моментах аналогічно, де потрібно підтягнути дані робота сповільнилася. Особливо не зручно і довго зараз вбивати клієнта та товари.
Мій бокс http://box.smart-gadget.club/
Шукаю виконавця для фіксу
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
у вас інтеграція з опенкарт, вордпрес, імпорт товарів з xml в один бокс?
якщо можете - надішліть ssh доступ до вашого серверу на info@integrator.com.ua , гляну попередньо де гальмує
16.11.2021, 18:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

готовий переналаштувати сервер та оптимізувати налаштування системи - займе 3ч
17.11.2021, 09:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сусяк Ігор, Ваш коментар змусив мене увімкнути мозок=) Перезавантажив сервер, лаги пройшли. Дякую
01.12.2021, 14:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія

Дмитро писав/ла:
Сусяк Ігор, Ваш коментар змусив мене увімкнути мозок=) Перезавантажив сервер, лаги пройшли. Дякую

ок, але перевантажувати сервер без з'ясування причин не рекомендуємо.
спочатку краще подивитись які служби беруть зайві ресурси, перезапустити окремі сервіси. І якщо не спрацювало - зупиняти основні сервіси вручну (особливо базу даних для запобігання втрат), і тільки тоді робитиме ребут всього сервера.
01.12.2021, 15:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар