1b.app
Скопійоване посилання -

OS на https://crm2.hlr.ua/

Добрий день. Для простішого переходу на OS було узгоджено, що ми вивантажимо копію Бокса на інший сервер і на ньому потестимо OS
Адмінами створена копія доступна на домені https://crm2.hlr.ua/, вони кажуть, що виконали всі вимоги, отримані від Ваших колег
Що тепер потрібно, щоб тут https://crm2.hlr.ua/ ми побачили OS?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Шатохіна Ірина
Клієнт писав/ла:
Що тепер потрібно, щоб тут https://crm2.hlr.ua/ ми побачили OS?

Добрий день.
Це ворпос Ви повинні задати фахівцям, які підтримують вашу серверну та мережеву інфраструктуру.
Півночі знаходяться у вашій внутрішній мережі:
crm.hlr.ua має IP 10.X.71.2/28
crm2.hlr.ua має IP 10.X.71.4/28
Як відбувається маршрутизація із зовнішніх ip адрес на внутрішні нам відомо.
Зараз працює так:
- по якому домену ви заходите crm.hlr.ua або crm2.hlr.ua у внутрішню мережу ви потрапляєте на один і той же сервер з IP 10.X.71.2/28
Повинно працювати так:
- при вході до домену crm.hlr.ua повинні потрапляти у внутрішню мережу на сервер з IP 10.X.71.2/28
- при вході через crm2.hlr.ua повинні потрапляти у внутрішню мережу на сервер з IP 10.X.71.4/28
03.09.2021, 17:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую, передала адмінам
03.09.2021, 23:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую, тепер перенастроювали і бачу OS, але помилка ліцензій
06.09.2021, 14:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Шатохіна Ірина
Клієнт писав/ла:
Дякую, тепер перенастроювали і бачу OS, але помилка ліцензій

Добрий день.
Це питання до менеджера, з ким ви домовлялися про тестову систему.
06.09.2021, 17:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую, тоді тут закриваю
07.09.2021, 09:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тасун Сергій Володимирович
OneBox production
Співробітник писав/ла:

Шатохіна Ірина
Клієнт писав/ла:
Що тепер потрібно, щоб тут https://crm2.hlr.ua/ ми побачили OS?

Добрий день.
Це ворпос Ви повинні задати фахівцям, які підтримують вашу серверну та мережеву інфраструктуру.
Півночі знаходяться у вашій внутрішній мережі:
crm.hlr.ua має IP 10.X.71.2/28
crm2.hlr.ua має IP 10.X.71.4/28
Як відбувається маршрутизація із зовнішніх ip адрес на внутрішні нам відомо.
Зараз працює так:
- по якому домену ви заходите crm.hlr.ua або crm2.hlr.ua у внутрішню мережу ви потрапляєте на один і той же сервер з IP 10.X.71.2/28
Повинно працювати так:
- при вході до домену crm.hlr.ua повинні потрапляти у внутрішню мережу на сервер з IP 10.X.71.2/28
- при вході через crm2.hlr.ua повинні потрапляти у внутрішню мережу на сервер з IP 10.X.71.4/28

Сергій, допоможіть, плз є ще сервер 10.X.71.3, який зі слів адмінів використовується для OS, для чого саме не відомо, але кажуть що робили за списком вимог під OS від розробників Бокса. Може Ви можете зорієнтувати навіщо цей сервер, це резерв? Маємо проблему, з цього сервера йдуть спроби стукати на поштовий сервер з некоректними доступами, оскільки паролі всі вже змінені (змінюють співробітники раз на місяць), тому блокуються обліки. Через це сервер тимчасово погасили, поки проблем не спостерігаю, але все ж таки хочу визначити яке його завдання. Дякую
29.09.2021, 16:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Шатохіна Ірина написав:
... є ще сервер 10.X.71.3, який зі слів адмінів використовується для OS,...

Добрий день.
Мені нема чого розбиратися і займатися вивченням мережної та серверної інфраструктури клієнтів. За це у вас відповідають ваші спеціалісти.
Зі свого боку можу скати лише те, що бачу.
- У нас є ssh доступ до двох сервєрів:
crm.hlr.ua зовнішній IP 138.ХХ.ХХ.40 порт 97ХХ - локальний IP 10.ХХ.71.2
crm2.hlr.ua зовнішній IP 138.ХХ.ХХ.60 порт 98ХХ - локальний IP 10.ХХ.71.4
- Про сервер з IP 10.X.71.3 - я нічого не знаю, як до нього отримати доступ і що там знаходиться я без поняття.
Про вашу проблему:

Шатохіна Ірина написав:
Маємо проблему, з цього сервера йдуть спроби стукати на поштовий сервер з некоректними доступами, оскільки паролі всі вже змінені (змінюють співробітники раз на місяць), тому блокуються обліки.

Можу припустити, що облікові дані Ви змінили лише у робочому боксі, а оскільки бокс crm2.hlr.ua є копією боксу crm.hlr.ua я припускаю, що
у тестовому боксі (crm2.hlr.ua) ви доступу не змінювали, крони там працюють, відповідно йдуть спроби підключитися до поштових скриньок.
На майбутнє – нові питання задаються у нових темах.
30.09.2021, 11:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тасун Сергій Володимирович
OneBox production
Співробітник писав/ла:
Зі свого боку можу скати лише те, що бачу.
- У нас є ssh доступ до двох сервєрів:
crm.hlr.ua зовнішній IP 138.ХХ.ХХ.40 порт 97ХХ - локальний IP 10.ХХ.71.2
crm2.hlr.ua зовнішній IP 138.ХХ.ХХ.60 порт 98ХХ - локальний IP 10.ХХ.71.4
- Про сервер з IP 10.X.71.3 - я нічого не знаю, як до нього отримати доступ і що там знаходиться я без поняття.

згодна з Вами, але не маючи іншого варіанту, шукаю того, хто в курсі(

Тасун Сергій Володимирович
OneBox production
Співробітник писав/ла:
Можу припустити, що облікові дані Ви змінили лише у робочому боксі, а оскільки бокс crm2.hlr.ua є копією боксу crm.hlr.ua я припускаю, що
у тестовому боксі (crm2.hlr.ua) ви доступу не змінювали, крони там працюють, відповідно йдуть спроби підключитися до поштових скриньок.

ми вимкнули їх

Тасун Сергій Володимирович
OneBox production
Співробітник писав/ла:
На майбутнє – нові питання задаються у нових темах.

зрозуміла, дякую, що відповіли тут
30.09.2021, 12:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар