1b.app
Скопійоване посилання -

Незрозуміла історія по складських залишках

є БП переміщення https://ekomora.ua/admin/customorder/komisiyni-magazini/138715/edit/
приклад одного з товарів цього переміщення він зараз рахується на але за фактом товар зараз має рахуватися дивлюся по історії як вийшло що якась автоматизація могла призвести до складської дії ці товари. Потрібно зрозуміти чи це Баг чи з'явилася якась автоматизація яка виконує складські операції.
Оригінальне питання доступне на версії: ru macik9157@gmail.com

Відповіді:

Добрий день. Наскільки я розумію у вашому випадку осередок береться з поля "Комірка для переміщення:" процесу
01.04.2021, 18:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Відповідно в залишках стелаж вказаний правильно, а чому в осередку в таблиці продуктів обраний інший стелаж це вже питання до того, хто його там вибирав.
02.04.2021, 13:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим
Тзов Екомора
Трохи не так
даний БП ше не закінчень переміщує по переходу на етап переміщено, але ці товари якимось дивом без переміщення опинилися на хоча перед цим товар був переміщений на https://ekomora.ua/admin/customorder/type/ 101624/edit/ але видно що якась дія перемістила ці товари
PS в 1 ночі точно ніхто не може робити переміщення
02.04.2021, 14:28
macik9157@gmail.com Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Хто вам сказав, що це переміщення товару? Це зміна якогось допполя, що його змінює на жаль, я підказати не можу - немає зайвих 2ч щоб переглянути всі можливі 50 дій автоматизації товарів та дій на етапах.
02.04.2021, 17:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим
Тзов Екомора
до чого тут доп поля проблема в тому що товар в системі рахується на комірці 2 хоча його ніхто не перемішяв .
02.04.2021, 18:55
macik9157@gmail.com Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар