1b.app
Скопійоване посилання -

Сортування товарів після заповнення мультимовності

Додав у мультимовності назва товарів на 3х мовах укр, рос і англ
тепер у додатку при сортуванні товарів на ім'я товари вишиковуються за абеткою але тільки в англійській версії
якщо я перемикаюся в боксі на російську або укр мову, то при спробі відсортувати товари за найменуванням товари вишиковуються не за поточною мовою, а лише за англійським алфавітом
в налаштуваннях відображення колонок продуктів є налаштування сортування, і там є тільки сортування по англ алфавіту, може це і є причина або обмеження
як мені сортувати товари по алфавіту поточною мовою?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Сортування за назвою йде завжди за назвами основною мовою системи, у вашому випадку це назва товару російською мовою. Тобто. якщо ви натиснете сортування за назвою а потім переключитесь на ua або en то сортування товарів буде таке ж
17.07.2022, 21:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1 дія - вбрав мову
2 дія - сортування на ім'я
але товари не вибудовуються оп алфавіту з поточної мови
https://lums.crm-onebox.com/app/product/?categoryid=86&sortkey=name&sort...
17.07.2022, 21:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Не по поточному повинні ставати, а по базовій мові системи. Якою мовою ви зараз вибираєте ліворуч зверху, сортування йде завжди по базовому - російському
17.07.2022, 23:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
OneBox production написав:
сортування йде завжди за базовим - російським

бл. я згоден що сортування по базовому російському

ось у моїй системі базова російська?
тоді чому товари не сортуються за російською абеткою?
18.07.2022, 13:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар