1b.app
Скопійоване посилання -

Назва першої вкладки

Відповіді:

/app/product/category/0/interface/
Далі тиснете на Таб/редагувати таб -
16.06.2022, 13:19
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович
OneBox production написав:
/app/product/category/0/interface/
Далі тиснете на Таб/редагувати таб -

Я трохи про інше.
Стандартна назва цієї вкладки це назва самого продукту. З метою тестування я перейменував вкладку і тепер не можу повернути "системну" назву.
16.06.2022, 15:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Як повернути 'системну назву' цієї вкладки?
19.06.2022, 08:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

22.06.2022, 11:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Корнєв Михайло
Ergo написав:
Підкажіть, як повернути 'системну назву' цієї вкладки?

Ніяк. Це зробити не можна
22.06.2022, 12:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор написав:

Корнєв Михайло
Ergo написав:
Підкажіть, як повернути 'системну назву' цієї вкладки?

Ніяк. Це зробити не можна

і що тепер робити?
22.06.2022, 14:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Корнєв Михайло
Ergo написав:
і що тепер робити?

Написати будь-яку іншу зручну назву, хіба вам бракує ще як мінімум двох місць, де є назва товару?
22.06.2022, 16:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор написав:

Корнєв Михайло
Ergo написав:
і що тепер робити?

Написати будь-яку іншу зручну назву, хіба вам бракує ще як мінімум двох місць, де є назва товару?

Ну як би ми гроші віддаємо, щоб у системі все нормально працювало. А не для того, щоб щось не працювало і доводилося писати на цей форум.
Якщо це недоробка, то потрібно доопрацювати або заборонити змінювати назву. Як гадаєте?
23.06.2022, 11:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Корнєв Михайло
Ergo написав:
Ну як би ми гроші віддаємо, щоб у системі все нормально працювало. А не для того, щоб щось не працювало і доводилося писати на цей форум.
Якщо це недоробка, то потрібно доопрацювати або заборонити змінювати назву. Як гадаєте?

Не бачу жодної помилки, це назва вкладки, суть якого - заголовок для розуміння інформації, розміщеної в цій вкладці. Для назви товару визначено окремий рядок, який відображається на всіх вкладках.
23.06.2022, 11:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор написав:

Корнєв Михайло
Ergo написав:
Ну як би ми гроші віддаємо, щоб у системі все нормально працювало. А не для того, щоб щось не працювало і доводилося писати на цей форум.
Якщо це недоробка, то потрібно доопрацювати або заборонити змінювати назву. Як гадаєте?

Не бачу жодної помилки, це назва вкладки, суть якого - заголовок для розуміння інформації, розміщеної в цій вкладці. Для назви товару визначено окремий рядок, який відображається на всіх вкладках.

Це не помилка, це просто непродуманий функціонал інтерфейсу. Системна назва є, можна перейменувати, а повернути назад не можна. Мене влаштовувало як було раніше, і саме через "інші системні назви" які ви згадали я і перейменував цей ТАБ. І тут не тільки ця проблема, а є ще й інша, на яку розробники просто забили.
Просто той хто впроваджує подібні рішення, не повинен робити це на самоті, аби швидше зробити, а не щоб було продумано і зручно. (вибачте за французьку)
24.06.2022, 08:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Я міг би погодитися, але в мене постає питання – навіщо? Яке важливе завдання це виконає? Напрошується, щоб можна було відкотити, але незрозуміло навіщо, якби ніде не було назви товару – логічно, а так – не зрозуміло. Логічно не дублювати назву, тоді вказати свою назву таба вирішує питання. Це резервна назва таба, вони в принципі не виводяться, якщо з ними нічого не робити.
Мене не напружує, що можна зробити так і шлях один, і назва є.
У чому гостра необхідність вивести назву товару саме на назву таба? Хоча це риторичне питання, я все одно з цим нічого не можу зробити.
24.06.2022, 18:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор написав:
Я міг би погодитися, але в мене постає питання – навіщо? Яке важливе завдання це виконає? Напрошується, щоб можна було відкотити, але незрозуміло навіщо, якби ніде не було назви товару – логічно, а так – не зрозуміло. Логічно не дублювати назву, тоді вказати свою назву таба вирішує питання. Це резервна назва таба, вони в принципі не виводяться, якщо з ними нічого не робити.
Мене не напружує, що можна зробити так і шлях один, і назва є.
У чому гостра необхідність вивести назву товару саме на назву таба? Хоча це риторичне питання, я все одно з цим нічого не можу зробити.

:)) ага, риторика ... наше все.
Гостра необхідність зробити продуманий інтерфейс, наприклад прибрати два однакові шляхи.
Ну і заборонити перейменовувати першу вкладку, якщо немає можливості повернути назву системи. Що я можу ще вам сказати - мене турбують візуальні "проблеми" інтерфейсу, тому що через інтерфейс я працюю із системою... не знаю якими словами ще пояснити це.
Якщо я не можу знайти аналог 1b.app, то буду тут усіх задовбати. ))) З чого б продукту стає краще, окрім як не через бажання та потребу клієнта?! Ось риторичне питання.
24.06.2022, 18:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Ну з приводу шляху згоден, у рядку де вкладки, він там не потрібний
24.06.2022, 18:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар