1b.app
Скопійоване посилання -

Вимушені створювати 2 етапи Скасування, щоб скасовувати відвантажені та НЕвідвантажені замовлення.

Дія "Повернути вміст процесу складу".
Зробіть, будь ласка, щоб не було помилки і можна було перейти на етап із цією дією, якщо на замовлення товар відвантажений не був.
Доводиться створювати по 2 етапи "Замовлення скасовано" та 2 етапи "Редагування", т.к. замовлення може бути в 2х станах: Відвантажено та НЕ Відвантажено.
При скасуванні відвантаженого замовлення потрібно повернути товар складу, відповідно використовуємо цю дію. АЛЕ НЕвідвантажене замовлення не вдасться скасувати використовуючи той самий етап - виникає помилка, т.к. не було відвантаження.
Впевнений, етап Скасування є у будь-якій вирві у кожного. І логічно мати один такий етап. А доводиться творити два.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Варіантів рішення бачу кілька:
1. На етапі де продаєте товари поставити дію, яка заповнить додаток "продано" а на етапі з поверненням поставить дію "Припинити виконання наступних дій при виконанні умов" з умовою "продано=1" перед дією повернення (його поставити останнім)
2. Зробити доопрацювання, щоб дія повернення не кидала помилку якщо операцій у процесі не було. Доопрацювання займе 1ч
31.08.2020, 13:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро написав:
1. На етапі де продаєте товари поставити дію, яка заповнить додаток "продано" а на етапі з поверненням поставить дію "Припинити виконання наступних дій при виконанні умов" з умовою "продано=1" перед дією повернення (його поставити останнім)

Милиця якась виходить. Просто враховуючи, що це чи не стандартний етап і стандартна дія Скасування/Повернення, то я вважаю, що ця дія не повинна мати таку помилку за умовчанням.
31.08.2020, 14:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, це стандартна дія, яка передбачає, що перед його запуском буде стандартна дія продажу. У Вас наскільки я розумію з якоїсь причини продажу не виникає, про що вам і каже помилка дії. Варіанти рішення при даному налаштуванні бізнес-процесу я дав Вам.
31.08.2020, 15:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Клієнт написав:
Так, це стандартна дія, яка передбачає, що перед його запуском буде стандартна дія продажу. У Вас наскільки я розумію з якоїсь причини продажу не виникає, про що вам і каже помилка дії. Варіанти рішення при даному налаштуванні бізнес-процесу я дав Вам.

не з якоїсь причини, а скасовувати замовлення можуть як відвантажені, так і невідвантажені. І можна було б просто перекласти на один етап із цією дією, а зараз потрібно робити зайві дії
31.08.2020, 15:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я можу ще чимось Вам допомогти у цьому питанні?
31.08.2020, 15:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, можете виставити доопрацювання на інвестицію. Або якось відзначити тут, щоб інші могли підтримати
01.09.2020, 14:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

+1 згоден з автором, найчастіше пропонують робити милицю для усунення недоробки у функціоналі, ніж просто усунути недоробку.
02.09.2020, 15:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар