1b.app
Скопійоване посилання -

Створення товарів

Хлопці. Є питання.
Треба створити наступний функціонал типу Drag-and-drop
наприклад створити сторінку, на яку перетягуватимемо 30 унікальних фотографій, вони провантажуються і у нас з'являється приблизно така картина РІС1
Тобто кожна фотка створює рядок, в якому можна буде в поля заповнювати потрібну інфу (Ціна, закупівельна, категорія ітд.,) На рис 2 виділю фіолетовим кольором (це все приблизно) (в ідеалі щоб можна було налаштовувати які саме поля виводити (як і картці товару)).
І після того, як ми заповнили всі рядки, всіх товарів, внизу натиснути загальну кнопку "зберегти"
Чи реально взагалі реалізувати даний функціонал?
ЗИ. Має можливість користуватися цим фукционалом і в ЛК
ЗИИ. Це має перенестися на ОС
:):):):) Якщо це реально і попередня оцінка буде влаштовувати, писатиму детальне ТЗ.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Вітання. А навіщо саме пачкою створювати товари, а не по черзі через стандартний функціонал?
30.08.2021, 10:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
Для зручності. Більшість клієнтів хоче не по 1 товару по черзі створювати базу товарів. Наприклад, взяти 100 унікальних зображень одного постачальника і відразу заповнювати по кожній фотографії дані. Це зручно також і для постачальників, з тих же причин. Функціонал схожий на вивантаження з ексель таблиці, тільки набагато зручніше та красивіше.
30.08.2021, 10:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ок, якщо вам потрібен функціонал і в лк і адмінці краще просто зробити один функціонал в лк і давати посилання на нього і користувачам з адмінки. Робити те саме і там і там і потім підтримувати це все в півтора рази дорожче. Робити потрібно відразу на OS, щоб потім було не боляче переносити. Буде у вигляді блоку, який зможеш вставити на потрібній сторінці. У блоці вибиратимеш які поля давати заповнювати. Про ціну, валюту, наявність, назву, опис зрозуміло. Крім цих полів ще якісь обов'язкові є?
30.08.2021, 10:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
ТзОВ. Пішла справа.
А не можна зробити так, щоб ті поля і блоки які вивели в самій картці товару, також відображалися в даному функціоналі, тобто, те що я вивів в самій картці і було налаштуванням для відображення полів в цьому методі?
І припустимо, якщо це блок "додаткові зображення", щоб у нього також можна було дропнути імги пачкою.
30.08.2021, 11:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
І ще, а якщо цей блок, створити для сторінки в ЛК і паралельно щоб цей-таки блок був доступний в інтерфейсі процесу в адмінці? Насправді один і той же блок для процесу і для ЛК. Чи це так не працює? )))
30.08.2021, 11:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


П'ятецький Микола Миколайович
OneBox Insiders написав:
ТзОВ. Пішла справа.
А не можна зробити так, щоб ті поля і блоки які вивели в самій картці товару, також відображалися в даному функціоналі, тобто, те що я вивів в самій картці і було налаштуванням для відображення полів в цьому методі?
І припустимо, якщо це блок "додаткові зображення", щоб у нього також можна було дропнути імги пачкою.

картка товару у мене зараз займає 2 повні сторінки. Ти пропонуєш зробити те саме але "менше" і щоб влізло на одну сторінку ще це все? І без спеціалізованих блоків? Мріяти не шкідливо, звичайно.
Ти саме блок у процесі такий хочеш? На мене так краще просто в лк і адмінці окремі сторінки під це зробити. І там, і там я зможу +- однаковий контент вивести, щоб товари міг додавати. Від тебе мені зараз потрібен конкретний список всього що ти хочеш редагувати (список фільтрів, додатково якщо потрібні, фільтра якщо потрібні, додатково якщо якщо потрібні і так далі).
30.08.2021, 12:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
Окай.
Значить ТЗ
При перетягуванні фотографії створюється рядок із провантаженою імгою рис 1
Далі, повинні бути поля приблизно так рис 2 (доп поля не тільки з фільтром будуть пов'язані)
Далі потрібен блок із постачальником та опис рис 3
Послідовність блоків після додаткових полів, і їх розташування - не важливі. головне щоб зручно. можна і так наприклад рис 4
Давай різні варіанти оцінки (з адмінкою і без, тільки блок для сторінки ЛК)
30.08.2021, 15:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Все зрозуміло, годині 30 такий конструктор займе. Працюватиме і в адмінці і в лк відразу. Тільки для лк будуть свої налаштування а для адмінки свої, щоб міг різні поля налаштувати для адмінки та лк
30.08.2021, 16:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
Ок. Продовжуємо. Ми можемо додати галочку, при включенні якої (має бути десь перед початком вивантаження) у нас трохи змінюється логіка а саме - ми перетягуємо 5 фоток і перша, ставати головним фото, а решта відразу падають в додаткові фото і (о, придумав ще варіант) допустимо зробити налаштування типу "кількість фото для одного товару" - 5 і при перетягуванні 20 фоток, буде створено 4 рядки (4 товару) і в кожному буде вже провантажено по 4 додаткових фото. Таке можна зробити?
Наступне питання. Ми можемо з назви файлу витягувати інфу? Якщо ми віддаємо фото з ім'ям "кофта" то в назву відразу підтягне "кофра" і за аналогією, наприклад через кому вказувати ціну ітд.?
30.08.2021, 18:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
Або піти ще далі. Писати наприклад назву у форматі Артикул, Назва, Ціна і т.д., І якщо ми кидаємо 5 файлів з однаковим артикулом, то фото вантажаться в один товар
30.08.2021, 21:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


П'ятецький Микола Миколайович
OneBox Insiders написав:
Ок. Продовжуємо. Ми можемо додати галочку, при включенні якої (має бути десь перед початком вивантаження) у нас трохи змінюється логіка а саме - ми перетягуємо 5 фоток і перша, ставати головним фото, а решта відразу падають в додаткові фото і (о, придумав ще варіант) допустимо зробити налаштування типу "кількість фото для одного товару" - 5 і при перетягуванні 20 фоток, буде створено 4 рядки (4 товару) і в кожному буде вже провантажено по 4 додаткових фото. Таке можна зробити?
Наступне питання. Ми можемо з назви файлу витягувати інфу? Якщо ми віддаємо фото з ім'ям "кофта" то в назву відразу підтягне "кофра" і за аналогією, наприклад через кому вказувати ціну ітд.?

назву брати з фото ок – зручно. Тягнути ціни та інше мені здається дуже дивно.
У кожного товару може бути різна кількість фотографій. Я зроблю окреме поле для дод. фото для кожного товару і там ти зможеш вантажити всі дод. фото для товару.

П'ятецький Микола Миколайович
OneBox Insiders написав:
Або піти ще далі. Писати наприклад назву у форматі Артикул, Назва, Ціна і т.д., І якщо ми кидаємо 5 файлів з однаковим артикулом, то фото вантажаться в один товар

чим все це тоді відрізняється від вивантаження з екселя? Так ти в екселе будеш поля заповнювати, а так фотку перейменовувати, марно мені здається.
31.08.2021, 10:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
Ок.
А що з налаштуванням - вивантажувати пачкою по Н фото в один товар, її теж треба вмикати/вимикати перед вивантаженням?
І налаштування "Брати ім'я товару з імені імга" перед вивантаженням - теж треба зробити щось на кшталт вкл/викл.
Це буде?
31.08.2021, 12:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо потрібно робити Х перших фото в один товар, решта Х в інший, потім в третій і тд це займе приблизно +5год. "Брати ім'я товару з імені імга" буде у вигляді налаштування в блоці, звичайно
31.08.2021, 12:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
Ок. Оцінку почув. Ща, пару тижнів підзберу кеш і запустимо.
01.09.2021, 18:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар