1b.app
Скопійоване посилання -

Питання щодо шаблону документів

Потрібна допомога за шаблоном документа? Я створив шаблон Order invoice і в ньому мені потрібно вивести фото товару у кожен рядок, але не можу задати максимальну висоту фото 40px та висоту рядка. Весь час виходить як на скріншоті
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добридень! Ось у цьому топіці раніше обговорювалося питання щодо завдання розміру зображення в таблиці продуктів у документі.
Можливо, цей варіант вам підійде.
06.04.2021, 17:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бушуєв Святослав Юрійович написав:
Добридень! Ось у цьому топіці раніше обговорювалося питання щодо завдання розміру зображення в таблиці продуктів у документі.
Можливо, цей варіант вам підійде.

Справа в тому, що я вже зробив, як там написано. Але це не допомогло, може я щось зробив не так?
06.04.2021, 22:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сергію, а можете створити в рамках якогось із процесів приклад документа?
06.04.2021, 22:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бушуєв Святослав Юрійович написав:
Сергію, а можете створити в рамках якогось із процесів приклад документа?

Ось документ з БП #108
07.04.2021, 09:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сегрей, якщо подивитися на ваш документ у html /admin/shop/document/88/print/ , то можна побачити, що картинка відображається коректно відповідно до ваших налаштувань. Тут, швидше за все, проблема безпосередньо у форматі XLS.
На жаль, якісь варіанти рішення я надати не зможу, тому що думаю, що тут необхідний програмний рівень.
07.04.2021, 11:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бушуєв Святослав Юрійович написав:
Тут, швидше за все, проблема безпосередньо у форматі XLS.

Не думаю, що на XLS можна якось адекватно вплинути.
Найкраще використовувати інші формати, як PDF | HTML.
07.04.2021, 18:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар