1b.app
Скопійоване посилання -

Проблема із шириною осередків та відкриттям документа xls

Повідомлення при відкритті будь-якого завантаженого файлу, сформованого за шаблоном -
Не зберігається ширина осередків:
Перегляд у gmail -
Google Таблиці -
Microsoft Excel -
Шаблон - https://one-box.shine-bright.com.ua/admin/shop/document/templates/26/control/
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Шаблон реалізований стандартною таблицею в редакторі та зміною розмірів осередків
09.12.2020, 15:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. З чого ви вирішили, що html повинен вивантажуватися в xls зі збереженням осередків? Ми не маємо такого функціоналу.
09.12.2020, 15:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У вас є функціонал створення документа та вивантаження його у xls. Логічно припустити, що вивантажиться так само, як виглядає. Це проблема зберегти розмір осередків під час конвертації?
09.12.2020, 16:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Добрий день. З чого ви вирішили, що html повинен вивантажуватися в xls зі збереженням осередків? Ми не маємо такого функціоналу.

Дмитре, будьте такі добрі спілкуватися з клієнтами ввічливіше, а не виставляти всіх тупими ідіотами. Відчуття, що кожне звернення до вас – це особисте прохання понад ваші повноваження.
Лише замініть цю фразу "З чого ви вирішили що html повинен вивантажуватися в xls із збереженням осередків?" на "На жаль" та враження від комунікації з підтримкою OneBox стануть трохи кращими.
09.12.2020, 16:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я не вважаю питання: "Чому ви вирішили ХХХ" виявом не ввічливості та виставлення вас "тупим ідіотом". Я вважаю це звичайним питанням
09.12.2020, 16:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Я не вважаю питання: "Чому ви вирішили ХХХ" виявом не ввічливості та виставлення вас "тупим ідіотом". Я вважаю це звичайним питанням

Отже, у вас порушено поняття клієнтоорієнтованості та ввічливості.
09.12.2020, 17:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ваше право робити будь-які висновки. Гарного дня)
09.12.2020, 17:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон
shine-bright.com.ua написав:
Повідомлення при відкритті будь-якого завантаженого файлу, сформованого за шаблоном

Що зробити, щоб цього повідомлення не було?
10.12.2020, 01:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

необхідно грати з бібліотеками, якими експортують html в xls і можна змінювати поточну в іншу. Орієнтовно потрібно годин 6.
10.12.2020, 09:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар