1b.app
Скопійоване посилання -

Змінні для договору

Добрий день.
Створюю шаблон договору і зіткнувся з проблемою виведення змінних.
У мене є змінні в юр.осіб (наприклад при додаванні поля ЄДРПОУ на сторінці замовлення воно значиться як user.customlegal_Ukraine_namelegal_edprou, але в шаблоні прописано як {customUserLegal_Ukraine_edprou} і виводиться код ЄДРПОУ у шаблон.
Створив нове поле adress_np, виводжу на шаблон {customUserLegal_Ukraine_adress_np} і нічого не тягнеться. Як взагалі подивитися змінні з додаткових полів для виведення в шаблон документів?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

При створенні редагування шаблону документа ви можете скористатися пошуком доступних змінних
21.01.2022, 14:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую, як дивно все відбувається.
Додаю змінну наприклад {customUserLegal_Ukraine_name} (ЄДРПОУ:{customUserLegal_Ukraine_edprou}), виводить ФОП ..... (ЄДРПОУ ....), відредагую документ вже фоп не підтягується, потім щось почну редагувати ФОП тягнеться едрпоу не тягнеться .
21.01.2022, 14:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Зараз взагалі, щоб я не вводив у вигляді змінних - вони не відображаються.
21.01.2022, 14:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

можете дати посилання на документ, у якому виникла проблема?
21.01.2022, 14:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Посилання на згенерований пдф файл http://box.agro-him.com.ua/admin/shop/file/download/?id=47520&withoutHistory...
посилання на процес http://box.agro-him.com.ua/23524/
25.01.2022, 13:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Файл створено дією "Сформувати оригінал документа виходячи з злиття файлів продуктів процесу". Створений файл PDF не містить інформацію з документа, він створений на основі існуючих файлів. Також шаблон який ви використовуєте в даному дії порожній. Під час створення документа за таким шаблоном він буде порожнім.
25.01.2022, 14:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую за відповідь, але якщо можна трохи детальніше.
Головне питання як зробити так що б посилання бачили все, а не тільки я ?
Інші співробітники бачать документ "Сертифікати" натискають на друк і бачать помилку 404, а в мене працює все чудово.
25.01.2022, 14:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перевірте права доступу на перегляд файлів у співробітників, які вас цікавлять. Якщо вони не можу побачити цей файл, то і роздрукувати не вийде
25.01.2022, 14:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перевірив, якщо дати доступ до програми "Файлове сховище" все працює.
Виходить що створювані файл pdf, автоматично зберігається у файлове сховище, а не в документи, відповідно співробітники маючи доступ до документів не бачать самого документа, а давати доступ співробітнику до файлового сховища не правильно, як відкрити доступ до документів, що генеруються, не даючи доступ до Файлового сховищу?
26.01.2022, 13:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар