1b.app
Скопійоване посилання -

Перегляд файлів у процесі

Не відкривається перегляд файлів з першого разу.
Майже завжди так відбувається, доводиться кілька разів натискати туди-сюди, щоб переглянути файл.
Це можна виправити?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Не відкривається перегляд файлів з першого разу.

При попередньому перегляді через Google Docs - таке може бути. Це проблема стороннього сервісу - вони можуть відсікатися запит.
01.03.2021, 17:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:

Не відкривається перегляд файлів з першого разу.

При попередньому перегляді через Google Docs - таке може бути. Це проблема стороннього сервісу - вони можуть відсікатися запит.

:(
02.03.2021, 10:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

просто це не діло. купа сервісів існує, де немає таких проблем, але вони також використовують google docs.
може бути це у Боксі якась проблема?
02.03.2021, 11:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло писав/ла:
може бути це у Боксі якась проблема?

якщо ви аргументуєте де і в чому проблема – ми її вирішимо
для початку можете переглянути в консолі при спробі відкриття попереднього перегляду в iframe - яка відповідь віддає гугл (ви посилання на процес не надавали - я не маю поняття де дивитися)
02.03.2021, 14:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
якщо ви аргументуєте де і в чому проблема – ми її вирішимо

мені потрібно, щоб відкривалося все з першого разу, а не з 4-5, ось у чому вся проблема. я не хочу витрачати час та нервувати, коли щось не працює, коли мені треба це зробити швидко. сподіваюся, ви розумієте. додаткове відео в додатку.
21.03.2021, 16:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


мені потрібно, щоб відкривалося все з першого разу, а не з 4-5, ось у чому вся проблема. я не хочу витрачати час та нервувати, коли щось не працює, коли мені треба це зробити швидко.

Ми не можемо контролювати поведінку попереднього перегляду стороннього сервісу - якщо ви подивіться в URL сторінок, що відкриваються - це відкривається саме сторонній сервіс.
Щоб файл відкривався з першого разу – ви можете його завантажувати та відкривати локально на своєму ПК.
22.03.2021, 13:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:

мені потрібно, щоб відкривалося все з першого разу, а не з 4-5, ось у чому вся проблема. я не хочу витрачати час та нервувати, коли щось не працює, коли мені треба це зробити швидко.

Ми не можемо контролювати поведінку попереднього перегляду стороннього сервісу - якщо ви подивіться в URL сторінок, що відкриваються - це відкривається саме сторонній сервіс.
Щоб файл відкривався з першого разу – ви можете його завантажувати та відкривати локально на своєму ПК.

а в новій системі буде те саме?
22.03.2021, 14:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


а в новій системі буде те саме?

не можу відповісти вам на це питання, я не архітектор нового продукту
22.03.2021, 14:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар