1b.app
Скопійоване посилання -

Не перезавантажується вікно в календарі під час переходу на будь-який етап

Не перезавантажується вікно в календарі під час переходу на будь-який етап
При збереженні перезавантажується
https://one-box.shine-bright.com.ua/admin/customorder/issue/mode/calendar/?filte... 35&workflowid[1]=14&filtersumfrom=&filtersumto=&filtercustomdeviceprivat=&ok=1&searchLine=
https://one-box.shine-bright.com.ua/admin/customorder/issue/180532/edit/
Використовуйте для тесту перехід на етап Перенести на 1 день
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

процес переноситься на відповідний день у календарі
11.02.2021, 14:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Прочитайте, будь ласка, уважно Заголовок тикета та суть.
Десь є слово "Переноситься"?
Присутнє слово ПЕРЕЗАВАНТАЖУЄТЬСЯ 3 рази.
14.02.2021, 13:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будьте ласкаві чітко складати свої описи, зі скріншотами та почерговими діями.
Мені не зрозуміло що у вашому розумінні означає слово "перезавантажується вікно" - відповідно було перевірено чи перезавантажується в календарі після перемикання етапу вміст календаря.
Тим більше, що ви вказали, що виконується перехід на етап з перенесенням дати процесу.
Ваш коментар знову не дає жодного розуміючи, в чому ваша проблема.
15.02.2021, 16:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Мені не зрозуміло що у вашому розумінні означає слово "перезавантажується вікно" - відповідно було перевірено чи перезавантажується в календарі після перемикання етапу вміст календаря.

слухайте, мені вас шкода =))) якщо ви не бачите різниці між Перезавантажується вікно і Чи перезавантажується в календарі після перемикання етапу вміст календаря
Це був ШАХ, а ось формулювання налаштування у боксі "Перезавантажується вікно в календарі" - це МАТ =))))
Ось така ваша система OneBox, що навіть ваші дурні співробітники ні фіга не знаються на ній.


Фархшатов Родіон
shine-bright.com.ua написав:
При збереженні перезавантажується

Збереження вас не бентежить? Воно є без відкриття завдання у календарі?
15.02.2021, 18:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон
shine-bright.com.ua написав:
слухайте, мені вас шкода =))) якщо ви не бачите різниці між Перезавантажується вікно і Чи перезавантажується в календарі після перемикання етапу вміст календаря
Це був ШАХ, а ось формулювання налаштування у боксі "Перезавантажується вікно в календарі" - це МАТ =))))
Ось така ваша система OneBox, що навіть ваші дурні співробітники ні фіга не знаються на ній.

Родіон ви ставите неоднозначно тикет, тому й виникають додаткові питання, і це нормально. Але якщо ви далі продовжите спілкування в подібному ключі, я обмежу вам можливість вести це спілкування. Перечитайте, в якому тоні ви пишите повідомлення, я не вважаю це нормою. Ви самі вимагаєте коректного звернення до вас, але поводитеся хамською по відношенню до інших.

Фархшатов Родіон
shine-bright.com.ua написав:
Збереження вас не бентежить? Воно є без відкриття завдання у календарі?

вікно перезавантажується лише при збереженні
16.02.2021, 14:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
Родіон ви ставите неоднозначно тикет, тому й виникають додаткові питання, і це нормально. Але якщо ви далі продовжите спілкування в подібному ключі, я обмежу вам можливість вести це спілкування. Перечитайте, в якому тоні ви пишите повідомлення, я не вважаю це нормою. Ви самі вимагаєте коректного звернення до вас, але поводитеся хамською по відношенню до інших.

Серйозно?!?!? Мій тон тут – це ще квіточки порівняно з відповідями співробітників вашої компанії на форумі. Я як покупець ще можу собі таке дозволити, але ось сарказм і грубість з вашого боку, в тому числі саме вашої, як відповідь від підтримки просто неприпустимі!
Ви де в мене хамство побачили? Я ще по-доброму вам тут пишу, а от слово виразно - ось це хамство! Тож для початку у себе всередині розмову проведіть.
17.02.2021, 02:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон
shine-bright.com.ua написав:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
Родіон ви ставите неоднозначно тикет, тому й виникають додаткові питання, і це нормально. Але якщо ви далі продовжите спілкування в подібному ключі, я обмежу вам можливість вести це спілкування. Перечитайте, в якому тоні ви пишите повідомлення, я не вважаю це нормою. Ви самі вимагаєте коректного звернення до вас, але поводитеся хамською по відношенню до інших.

Серйозно?!?!? Мій тон тут – це ще квіточки порівняно з відповідями співробітників вашої компанії на форумі. Я як покупець ще можу собі таке дозволити, але ось сарказм і грубість з вашого боку, в тому числі саме вашої, як відповідь від підтримки просто неприпустимі!
Ви де в мене хамство побачили? Я ще по-доброму вам тут пишу, а от слово виразно - ось це хамство! Тож для початку у себе всередині розмову проведіть.

Почитайте що таке форум в інтернеті - це не тих підтримка вашого проекту, а просто відповіді на запитання та відповідати може будь-хто.
Родіон я попереджав вас, але мабуть ви мене не чуєте, я обмежу вам на пару тижнів кількість коментарів і тикетів до 1го на день. Сподіваюся, ви переосмислите свою поведінку.
17.02.2021, 11:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар