1b.app
Скопійоване посилання -

поправити роботу дії

ось є такий json, що завантажується дією "Інтеграція бізнес-процесів XML (Імпорт)"

ось налаштування цієї дії
як я розумію, опція "При пошуку продукту процесу не враховувати прив'язку імпортованих раніше позицій" відключає перевірку наявності продукту в процесі по linkey, що формується за id замовлення та id продукту, що в свою чергу повинно дозволити завантажувати в замовлення кілька продуктів з одним і тим же id
які б комбінації галочок я не застосовував, але ця опція ні на що в результаті не впливає – замовлення все одно завантажується без однієї позиції (замість трьох продуктів – завантажуються дві позиції).
прошу поправити роботу даної галочки та повернути можливість завантажувати на замовлення кілька продуктів з однаковим id/
приклад json'a додаю
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Перегіняк Олександр писав/ла:
прошу поправити роботу даної галочки та повернути можливість завантажувати на замовлення кілька продуктів з однаковим id/

Як збагнути повернути? Тому що ви пишіть - ніколи не працювало.
Доопрацювання цієї настройки звучить так (дослівно ТЗ):

При ввімкненні налаштування має працювати наступним чином:
Якщо ми не знайшли раніше імпортовану цією ж дією позицію, то намагатися знайти взагалі позицію такого товару в процесі та оновити її, якщо знайдена не буде, додавати товар окремим рядком.
Якщо в процесі буде 2 однакові товари різними рядками, то оновлюватиме випадковий товар.
29.01.2021, 16:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:

Перегіняк Олександр писав/ла:
прошу поправити роботу даної галочки та повернути можливість завантажувати на замовлення кілька продуктів з однаковим id/

Як збагнути повернути? Тому що ви пишіть - ніколи не працювало.
Доопрацювання цієї настройки звучить так (дослівно ТЗ):

При ввімкненні налаштування має працювати наступним чином:
Якщо ми не знайшли раніше імпортовану цією ж дією позицію, то намагатися знайти взагалі позицію такого товару в процесі та оновити її, якщо знайдена не буде, додавати товар окремим рядком.
Якщо в процесі буде 2 однакові товари різними рядками, то оновлюватиме випадковий товар.


те, що ви вказали справедливо для ситуації, коли товари оновлюються і це логічно, згоден.
АЛЕ в моєму випадку оновлювати товари не потрібно, тому ця опція не повинна спрацьовувати, оскільки оновлення відключено, але вона спрацьовує. Прошу, поправте щоб якщо оновлення товарів відключено, то в таблицю продуктів додавало кілька однакових sku різними рядками
30.01.2021, 16:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Перегіняк Олександр писав/ла:
те, що ви вказали справедливо для ситуації, коли товари оновлюються і це логічно, згоден.
АЛЕ в моєму випадку оновлювати товари не потрібно, тому ця опція не повинна спрацьовувати, оскільки оновлення відключено, але вона спрацьовує. Прошу, поправте щоб якщо оновлення товарів відключено, то в таблицю продуктів додавало кілька однакових sku різними рядками

Олександре, є конкретне технічне завдання на налаштування - і вона працює суворо з цим описом.
Якщо ви для себе бачите/бажаєте, щоб функціонал працював інакше, при цьому НЕ будучи автором алгоритму налаштування - це не помилка, щоб її "поправити".
Можемо оцінити використання налаштування з необхідною вам логікою.
02.02.2021, 14:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Олександре, є конкретне технічне завдання на налаштування - і вона працює суворо з цим описом.
Якщо ви для себе бачите/бажаєте, щоб функціонал працював інакше, при цьому НЕ будучи автором алгоритму налаштування - це не помилка, щоб її "поправити".
Можемо оцінити використання налаштування з необхідною вам логікою.

так, ось ви завжди так, посилаєтеся на вихідне ТЗ. Впевнений, що вихідне ТЗ не включало опцію "Не оновлювати продукти", яку я колись особисто запитував... ну та гаразд, немає сенсу з вами сперечатися, кожен все одно залишатиметься на своєму боці.
оцініть, будь ласка, доопрацювання
зробити так, щоб при включених галочках "Під час пошуку продукту процесу не враховувати прив'язку імпортованих раніше позицій" і "не оновлювати продукти процесу при оновленні" в процес завантажувалося кілька позицій одного продукту, а не оновлювався тільки одна випадкова позиція
03.02.2021, 11:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Перегіняк Олександр писав/ла:
так, ось ви завжди так, посилаєтеся на вихідне ТЗ.

А на що мені посилатися? ТЗ для того і потрібно – щоб функціонал працював згідно з ним.

Перегіняк Олександр писав/ла:
оцініть, будь ласка, доопрацювання
зробити так, щоб при включених галочках "Під час пошуку продукту процесу не враховувати прив'язку імпортованих раніше позицій" і "не оновлювати продукти процесу при оновленні" в процес завантажувалося кілька позицій одного продукту, а не оновлювався тільки одна випадкова позиція

3:00
03.02.2021, 11:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
А на що мені посилатися? ТЗ для того і потрібно – щоб функціонал працював згідно з ним.

вас розумію, але минають роки, функціонал правиться і вихідне ТЗ втрачає свою актуальність через численні доробки. Тому посилатися на те, що вже втратило свою актуальність, як на мене, якось уже не правильно. Але це моя думка. Розробники тут ви...

Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
3:00

дякую.
03.02.2021, 14:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Перегіняк Олександр писав/ла:
вас розумію, але минають роки, функціонал правиться і вихідне ТЗ втрачає свою актуальність через численні доробки. Тому посилатися на те, що вже втратило свою актуальність, як на мене, якось уже не правильно. Але це моя думка. Розробники тут ви...

Я вказую вам на те ТЗ, яке є на даний момент – яке є актуальним.
Якби логіка була змінена внаслідок якогось іншого доопрацювання - я б вказав на ТЗ цього доопрацювання.
Тим більше коли логіка роботи відповідає наданому мною ТЗ.
04.02.2021, 15:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар