1b.app
Скопійоване посилання -

Як підв'язати упаковку до кожного замовлення

Потрібно підв'язати упаковку до кожного замовлення. В основному в роздрібних замовленнях одна і таже упаковка, але якщо в замовленні є певний товар, то упаковка буде іншою.
В оптових замовленнях обсяг упаковки залежить від кількості товарів.
У нас 4 види упаковки як зробити так, щоб потрібна упаковка підтягувалася до замовлення?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

ви можете зробити як набір для певних товарів додавати упаковку
або створити додаткове поле в якому підтягувати упаковку з картки
яку мету ви переслідуєте крім додавання упаковки?
17.10.2020, 00:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор OneBox CTO написав:
ви можете зробити як набір для певних товарів додавати упаковку
або створити додаткове поле в якому підтягувати упаковку з картки
яку мету ви переслідуєте крім додавання упаковки?

Мені потрібно вести облік залишків та фінансовий облік за витратами на упаковку, так як упаковка у нас має велику "вагу" у товарі та фін обліку.
Мені потрібно, щоб до процесу додавалася упаковка в залежності від кількості товару на замовлення. При цьому не хотілося б, щоб воно потрапляло в таблицю продуктів замовлення.
17.10.2020, 19:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Акопян Андранік Майісович
Клієнт писав/ла:

Устименко Ігор OneBox CTO написав:
ви можете зробити як набір для певних товарів додавати упаковку
або створити додаткове поле в якому підтягувати упаковку з картки
яку мету ви переслідуєте крім додавання упаковки?

Мені потрібно вести облік залишків та фінансовий облік за витратами на упаковку, тому що упаковка у нас має велику "вагу" у товарі та фін обліку.
Мені потрібно, щоб до процесу додавалася упаковка в залежності від кількості товару на замовлення. При цьому не хотілося б, щоб воно потрапляло в таблицю продуктів замовлення.

тоді ви можете сміливо створювати паспорти на такі товари та просто розпаковувати їх у процесі на складову
таким чином ви будете вести та облік витрати упаковок та всіх матеріалів що на них потрібно
18.10.2020, 16:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар