1b.app
Скопійоване посилання -

не закривається меню після спрацювання дії в ньому

у БП замовлення я можу правою кнопкою зробити дії, але є 2 проблеми
1- воно відразу перекладає сторінку з відкритим БП (немає можливості відкрити у новому вікні просто
2- коли я повертаюся на попередню сторінку то меню відкрито і доки не клацнеш на порожньому місці ЛКМ то воно не закривається
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Таровик Дмитро Миколайович написав:
1- воно відразу переводить на сторінку з відкритим БП (немає можливості відкрити в новому вікні просто

Добрий день. Натискаю ПКМ на сторінці замовлень, відкривається нова вкладка у Вас не так?

Таровик Дмитро Миколайович написав:
2- коли я повертаюся на попередню сторінку то меню відкрито і поки не клацнеш на порожньому місці ЛКМ то воно не закривається

Можете зняти ролик з екрану, щоб бачити як у Вас відбувається?
25.08.2021, 09:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Derkach Dmytriy
OneBox production написав:

Таровик Дмитро Миколайович написав:
1- воно відразу переводить на сторінку з відкритим БП (немає можливості відкрити в новому вікні просто

Добрий день. Натискаю ПКМ на сторінці замовлень, відкривається нова вкладка у Вас не так?

Таровик Дмитро Миколайович написав:
2- коли я повертаюся на попередню сторінку то меню відкрито і поки не клацнеш на порожньому місці ЛКМ то воно не закривається

Можете зняти ролик з екрану, щоб бачити як у Вас відбувається?
25.08.2021, 09:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Derkach Dmytriy
OneBox production
Співробітник писав/ла:

Таровик Дмитро Миколайович написав:
1- воно відразу переводить на сторінку з відкритим БП (немає можливості відкрити в новому вікні просто

Добрий день. Натискаю ПКМ на сторінці замовлень, відкривається нова вкладка у Вас не так?

Таровик Дмитро Миколайович написав:
2- коли я повертаюся на попередню сторінку то меню відкрито і поки не клацнеш на порожньому місці ЛКМ то воно не закривається

Можете зняти ролик з екрану, щоб бачити як у Вас відбувається?

при натисканні ПКМ меню своє відкривається, в ньому немає Відкрити в новому вікні наприклад, а просто відкрити, і при просто Відкрити воно переносить на нову сторінку (це незручно що немає відкрити в новому вікні) і при поверненні на попередню сторінку це відкрите мене залишається, лише за натисканні ЛКВ воно пропадає. Типу зависає. у користуванні жахливо заважає це, і незручно що немає у відкритому новому вікні і воно відкривало процес не переводячи на нього (це терпимо але жахливо дратує). головна проблема що меню не закривається після дії
09.09.2021, 16:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

дії у скринах
1-
2-відкрило
3- повертаємося назад, а тут спеціально прокрутив меню коліщатком
меню зависло, поки не натиснеш ЛКВ на чистому місці
09.09.2021, 16:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Чи правильно я зрозумів, Ви хочете, щоб після натискання в меню на "Відкрити", меню закрилося?
09.09.2021, 17:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Derkach Dmytriy
OneBox production
Співробітник писав/ла:
Чи правильно я зрозумів, Ви хочете, щоб після натискання в меню на "Відкрити", меню закрилося?

ну це логічно. воно так і має працювати. і відкривалося в новому вікні без переходу в нього, якщо потрібно перейти на замовлення, його можна відкрити і так. а то відкриваєш список, починаєш відкривати в ньому процеси, і пішло з кожної дії вище 1-2-3, 1-2-3 на кожне замовлення
09.09.2021, 17:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Відкрити в новій вкладці без перемикання в неї зі списку можна натиснувши на колесо миші на назву або номер, або з меню натиснувши "відкрити" із клавішею CTRL або ж на "відкрити" натиснути колесом миші
09.09.2021, 17:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ага, це норм, так можна користуватися
09.09.2021, 17:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар