1b.app
Скопійоване посилання -

Швидкий пошук клієнта в процесі та швидке їх поєднання з вже існуючим клієнтом

Добридень!
Потрібна допомога в роботі з соц.мережами та месенджерами. Наразі існує проблема швидкого пошуку та об'єднання контактів. Глобальний та інший пошук не вирішує проблему.
Як зараз все відбувається (одна із життєвих ситуацій)?
Наприклад, клієнта написав в інстаграм. У нас створився процес та клієнт із його ніком.
У процесі листування ми від нього отримуємо номер телефону і цим телефоном через Глобальний пошук шукаємо - чи є такий контакт чи ні. Якщо контакт є, ми робимо тривалу процедуру поєднання контактів. Якщо контакту немає, ми закриваємо всі зайві вікна і починаємо заповнювати форму контакту в процесі (
Для вирішення проблеми, пробували використовувати блок "Пошук клієнта" ( але він також виявився обмеженим, а саме: пошук відбувається за точною відповідністю (якщо я шукаю 0631112233, а в картці забито з 38, тоді контакт не знайдеться), немає можливості об'єднання контакту, а лише заміна.
Підкажіть, як можна вирішити це пи
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Юрченко Роман Сергійович написав:
а саме: пошук відбувається за точною відповідністю (якщо я шукаю 0631112233, а у картці забито з 38, тоді контакт не знайдеться);

Ви можете в системі налаштувати автоформатування номерів з 0 в 380, і тоді вони будуть в єдиному форматі

Юрченко Роман Сергійович написав:
Чи може якимось чином доопрацювати блок "Пошук клієнта" чи є вже якесь рішення?

Можливо, вам підійде в цей блок аналогічно radiobox "Об'єднати з клієнтом процесу і вибрати як клієнта?"
Щоб до знайденого контакту об'єднався поточний процес, а потім знайдений вказав як клієнта процесу
02.04.2021, 15:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Ви можете в системі налаштувати автоформатування номерів з 0 в 380, і тоді вони будуть в єдиному форматі

Такий функціонал вже налаштований і номер у базі ведуться з 38, але якщо я вб'ю без 38 – номер не знайдеться.

Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Можливо, вам підійде в цей блок аналогічно radiobox "Об'єднати з клієнтом процесу і вибрати як клієнта?"
Щоб до знайденого контакту об'єднався поточний процес, а потім знайдений вказав як клієнта процесу

Чи правильно я розумію, ви пропонуєте створити нову дію "Об'єднати з клієнтом процесу і вибрати як клієнта" і поставити його на етап чи процедуру? Якщо "Так" - в принципі нормальний варіант, але тоді мені не зрозуміло таке:
- як це візуально відбуватиметься куди вбити телефон для пошуку:
- Пошук відбуватиметься по телефону?
- що потрібно зробити, щоб зрозуміти, є такий клієнт у базі чи ні? Немає сенсу виконувати дану дію якщо немає номера або коли знаєш, що таке клієнта немає.
02.04.2021, 16:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
Такий функціонал вже налаштований і номер у базі ведуться з 38, але якщо я вб'ю без 38 – номер не знайдеться.

якщо у вас все зберігається в єдиному форматі - чому б тоді не шукати в ньому?

Юрченко Роман Сергійович написав:
Чи правильно я розумію, ви пропонуєте створити нову дію "Об'єднати з клієнтом процесу і вибрати як клієнта" і поставити його на етап чи процедуру? Якщо "Так" - в принципі нормальний варіант, але тоді мені не зрозуміло таке:
- як це візуально відбуватиметься куди вбити телефон для пошуку:
- Пошук відбуватиметься по телефону?
- що потрібно зробити, щоб зрозуміти, є такий клієнт у базі чи ні? Немає сенсу виконувати дану дію якщо немає номера або коли знаєш, що таке клієнта немає.

ні, я запропонував рівно те, що запропонував - доопрацювання в блок "Пошук клієнта" у таблиці контактів ще 1 radiobox у вказаній мною логікою
02.04.2021, 18:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
якщо у вас все зберігається в єдиному форматі - чому б тоді не шукати в ньому?

На жаль, це не зручно.

Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
ні, я запропонував рівно те, що запропонував - доопрацювання в блок "Пошук клієнта" у таблиці контактів ще 1 radiobox у вказаній мною логікою

Чи могли б детальніше описати, що саме ви пропонуєте? Просто не зрозуміло, що таке "блок "Пошук клієнта" у таблиці контактів" та "radiobox"?
02.04.2021, 18:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
Чи могли б детальніше описати, що саме ви пропонуєте? Просто не зрозуміло, що таке "блок "Пошук клієнта" у таблиці контактів" та "radiobox"?

Ви в описі показуєте блок пошуку клієнта - я про нього і маю на увазі
У ньому в результатах пошук клієнта є радіобокс для вибору контакту як клієнта - власне я пропоную поруч ще один радіобокс із вищезазначеною логікою
05.04.2021, 10:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Ви в описі показуєте блок пошуку клієнта - я про нього і маю на увазі
У ньому в результатах пошук клієнта є радіобокс для вибору контакту як клієнта - власне я пропоную поруч ще один радіобокс із вищезазначеною логікою

Максиме, тепер я зрозумів про що ви пишете. Не знав, що "radiobox" – це чек бокс)))
Ідея хороша, але я знайшов ще один цікавий блок з назва "Заповнити картку контакту" і думаю він буде набагато зручніше (скрин нижче). Зараз у ньому є якийсь передбачений пошук по телефону. Максиме, підкажіть, у цьому блоці ви можете реалізувати цю ідею?
Тобто, вводиться номер телефону: якщо контакт Є – зв'язуємо два контакти, якщо контакту Ні – нічого не робимо, а сам номер залишається вже заповнений у полі "телефон".
05.04.2021, 10:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
Не знав, що "radiobox" – це чек бокс)))

тому що це не checkbox)

Юрченко Роман Сергійович написав:
Ідея хороша, але я знайшов ще один цікавий блок з назва "Заповнити картку контакту" і думаю він буде набагато зручніше (скрин нижче). Зараз у ньому є якийсь передбачений пошук по телефону. Максиме, підкажіть, у цьому блоці ви можете реалізувати цю ідею?
Тобто, вводиться номер телефону: якщо контакт Є – зв'язуємо два контакти, якщо контакту Ні – нічого не робимо, а сам номер залишається вже заповнений у полі "телефон".

Як ви хочете робити все в цьому блоці? Вибирати клієнта з існуючих, яких знайшло як дублікати за номером телефону - і при виборі, щоб поточного клієнта об'єднати з обраним контактом і встановити його клієнтом?
05.04.2021, 15:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Як ви хочете робити все в цьому блоці? Вибирати клієнта з існуючих, яких знайшло як дублікати за номером телефону - і при виборі, щоб поточного клієнта об'єднати з обраним контактом і встановити його клієнтом?

Так, такий процес. Клієнт, який має телефон, стає основним, а клієнт, який у процес поєднується з тим, що вже існував у базі.
05.04.2021, 15:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тоді можу оцінити наступне - додати в блоці "Заповнити картку контакту" налаштування "Об'єднати клієнта процесу з обраним контактом", яка при виборі нового клієнта процесу в блоці (у тому числі і на підставі дублікатів) буде об'єднати поточного клієнта з обраним контактом - це займе 3:00.
05.04.2021, 17:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ГОТОВ ІНВЕСТУВАТИ!
Але чекатиму інших користувачів! Повідомлю, коли всі проінвестують, щоб створити на всіх рахунок.
05.04.2021, 19:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru




Додано налаштування "Об'єднати клієнта процесу з вибраним контактом"
Якщо увімкнете її та пошук по телефону, то при введенні телефону буде показаний блок з дублікатами - і при виборі дубліката та збереження процесу - з ним буде поєднано поточний клієнт процесу.
Романе, перевірте - то що вам потрібно?
28.04.2021, 16:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар