1b.app
Скопійоване посилання -

при заповненні поля Адреса доводиться витрачати додатковий час заповнювати пташку що адреса основна

Здрастуйте, у нас незручність на яке доводиться витрачати додатковий час, взагалі не зрозуміло чому так зробили і думаю це скоріше баг і не фіча - адже ваша система спочатку створювалася для спрощення роботи, а тут виходить навпаки доводиться кликати і тиснути просто тому, що така логіка системи ...
Питання у заповненні поля "Адреса"
Коли вносимо адресу нам треба щоб вона автоматично ставала основною, адже вона перша адреса і це само соой зрозуміло що він єдиний і основний.
Це реально ?
Така доробка допоможе всім вашим клієнтам не витрачати додатковий час, адже саме це частина причин, чому ми користуємося вашою системою.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Ця галочка потрібна лише якщо адрес у клієнта кілька. Якщо адреса одна - не обов'язково ставити галочку, для системи це нічого не вирішить
13.11.2020, 15:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у нас проблема через те, що відсутня ця галочка не спрацьовує як треба дію "Припинити виконання наступних дій при виконанні умов", в якому використовую перевірку значення поля.
ось скрін дії яке не спрацьовує за відсутності галочки, і тепер чи по всій більше тисячі карток вручну проставляти і по нових постійно відзначати... це дуже не зручно, треба щоб відразу ставився за замовчуванням перший адреса основної...
13.11.2020, 15:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я поправив дію, дайте, будь ласка, посилання на бокс який потрібно оновити
13.11.2020, 15:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Я поправив дію, дайте, будь ласка, посилання на бокс який потрібно оновити

box.fialan.com
13.11.2020, 15:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



це після оновлення, боксу потрібно деякий час, щоб перебудувати базу під нову структуру
13.11.2020, 15:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

супер, Дмитре, багато вдячний! Тепер крапка не стоїть і спрацьовує умову як треба!
успішні випробування!
Хорлого вам вечора!
13.11.2020, 16:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар