1b.app
Скопійоване посилання -

OS - Баг відображення

Відповіді:

Це спірне питання, а чи не баг.
У вас текстове поле, не редактор - відповідно в таблиці показується не як HTML, а вміст. А тому що в текстовому полі перенесення рядка збережене як <br /> - ось ви його і бачите в таблиці (спеціально не версткою, щоб не ламали таблиці "криво" вставлені дані)
19.08.2021, 17:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Це спірне питання, а чи не баг.
У вас текстове поле, не редактор - відповідно в таблиці показується не як HTML, а вміст. А тому що в текстовому полі перенесення рядка збережене як <br /> - ось ви його і бачите в таблиці (спеціально не версткою, щоб не ламали таблиці "криво" вставлені дані)

А що робити, якщо я не вставляв туди цей код br, і він за логікою звичайного користувача там не повинен був з'явитися. Адже переважно системою користуються не програмісти. Та й сенс показувати цей код у списку, якщо все одно все в один рядок відображає...
Як зробити, щоб можна було записати кілька рядків, але щоб не відображалися подібні коди? Спасибі заздалегідь.
19.08.2021, 21:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло писав/ла:
А що робити, якщо я не вставляв туди цей код br, і він за логікою звичайного користувача там не повинен був з'явитися. Адже переважно системою користуються не програмісти. Та й сенс показувати цей код у списку, якщо все одно все в один рядок відображає...

адже ви маєте рацію - системою користуються не програмісти - вони можуть зайти і вставити туди шматок HTML`а, не факт що валідного або з JS`ом - і будуть ще гірші наслідки

Корнєв Михайло писав/ла:
Як зробити, щоб можна було записати кілька рядків, але щоб не відображалися подібні коди? Спасибі заздалегідь.

хіба що допрацьовувати, щоб за умовчанням це поле відображало дані як HTML - але про можливі наслідки я вказаний вище
я не бачу в цьому глобальної проблеми зараз, тим більше лише в рамках зазначеного поля
20.08.2021, 13:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

виходить якщо хтось вставить код, наприклад:
<div class="date font-weight-light dt-published">вчора, 17:13<br></div>
<br>
Відзначити відповідь як правильну
то система зробить так:
<div class="date font-weight-light dt-published">вчора, 17:13<br></div>
<br/>????
<br>
<br/>????
Відзначити відповідь як правильну
не розумію навіщо взагалі це було зроблено.
але якщо ви вважаєте що так треба...
20.08.2021, 15:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

млинець, не весь код вставився
20.08.2021, 15:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Просто мені не зрозуміла ваша аргументація.
Можна замість перенесення рядка, щоб не ламати таблиці, все відображати в один рядок, як зараз є, але без цього символу... навряд чи для простих користувачів в цьому є хоч якийсь сенс.
20.08.2021, 15:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тикет закриваю.
Логічного обґрунтування та вирішення питання не знайшлося.
21.08.2021, 11:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар