1b.app
Скопійоване посилання -

Пошта в систему завантажується із запізненням або зовсім не завантажується.

Добридень!
Працюємо з системою https://lean-production.crm-onebox.com
Відправляємо пошту з outlook, раніше негайно з'являвся лист до "Моїх подій" і його можна було прикріпити до необхідного процесу.
На даний момент листи "Мої події" відображаються з величезною затримкою, а на деяких поштових скриньках, наприклад info@lean-production.by не з'являються деякі листи взагалі.
Прошу вирішити цю проблему!
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день.
Скрипту для парсингу пошти у бокс не вистачає 256Мб.
[2021-04-16 13:04:15]
[message] => Відображений розмір пам'яті 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 91310712 bytes)
Видно це у Звіти -> Логування -> fatal-2021-04-16.log (це видно у всіх логах fatal-2021-04-ХХ.log)
https://lean-production.crm-onebox.com/admin/logs/showall/ajax/?file=fatal-2021-...
Потрібно змінити ліміти пам'яті скрипту.
Якщо налаштовуємо ми це 1:00.
16.04.2021, 15:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую за відповідь, я правильно зрозумів, що не вистачає пам'яті на сервері хмар? І її потрібно збільшити? Якщо так, то сервер ми купували виходячи з рекомендацій Ваших фахівців і запевнили нас, що цього буде достатньо і навіть зайво.
Знову ж таки, інтегрували пошту також Ваші фахівці, виходить вони не правильно налаштували скрипт?
16.04.2021, 15:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ні, не вірно ви зрозуміли.
Потрібне налаштування на сервері. Потрібно змінити ліміти пам'яті для скрипта який підвантажує листи з поштового сервера
у систему.
Скрипту не вистачило 256Мб п'яти.
Можливо, ви підключили новий ящик і там дуже багато листів, або є новий великий лист.
16.04.2021, 16:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ми не підключали нові скриньки, всі налаштування зараз такі ж, як налаштовували Ваші фахівці, просто в один день всі почали скаржитися, що пошта не відображається в системі.
Чому це виникла проблема і де гарантія, що додавши зараз 256 Мб за місяць не знадобиться ще 256 Мб? У нашій компанії, як і у всіх зростають обсяги листування та файлів. І мене запевняли, що купленого обсягу пам'яті вистачить із лишком. А ось про налаштування я вперше дізнався, що можна налаштувати з обмеженням і чогось не вистачатиме.
Як нам вирішити це питання раз і назавжди, але з огляду на те, що первинне налаштування проводили не ми, а Ваші фахівці?
16.04.2021, 17:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я Вам відповів, що працює не коректно, чому це приходить і що зробити, щоб працювало правильно.
Ваша система знаходиться на вашому сервері і обслуговування сервера це зона вашої відповідальності.
Система була встановлена на сервер майже 2 роки тому 28.05.2019 і ось обсяги оброблюваної інформації виросли з
початкових налаштувань та потрібне коригування налаштувань під Ваші нові вимоги.
І так, немає жодних гарантій, що через деякий час не знадобиться налаштування під нові вимоги.
Ми як компанія розробник надали Вам інструмент для обробки Ваших даних.
Так як система знаходиться на вашому сервері, то всі налаштування Ви можете зробити самі або
ж найняти сторонніх фахівців для цього.
Якщо у Вас немає доступу до сервера, ми можемо надати його вам.
16.04.2021, 23:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Скільки буде коштувати це налаштування? Але з урахуванням майбутнє, тобто. виділити більше пам'яті, щоб на довше вистачило.
19.04.2021, 09:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

добрий день
Налаштування 1 год. (це вартість)
З цінами можна ознайомитись тут (доопрацювання) https://crm-onebox.com/ru/prices/
19.04.2021, 11:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар