1b.app
Скопійоване посилання -

Підпис відправника

Добридень. Підкажіть будь ласка де вказати "Підпис відправника" щоб при кожній відправці не вводити вручну. У налаштуваннях не знайшов ????
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

ваш бокс/app/email/signature/

там можна налаштовувати підписи
07.12.2023, 11:29
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників»



Чижик Олександр Сергійович

OneBox production написав:

ваш бокс/app/email/signature/

там можна налаштовувати підписи



Це налаштування додає підпис у сам текст, а мене цікавить можливість оптимізації процесу надсилання листа з контактної картки.

Щоразу доводиться вручну вписувати "підпис відправника".

А ще "зворотна адреса" ставиться сама і не та яка потрібна, де можна поставити пошту з якою відправляється лист?

Дякую!
08.12.2023, 11:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


OXID написав:
Це налаштування додає підпис у сам текст, а мене цікавить можливість оптимізації процесу надсилання листа з контактної картки.
Щоразу доводиться вручну вписувати "підпис відправника".
А ще "зворотна адреса" ставиться сама і не та яка потрібна, де можна поставити пошту з якої відправляється лист?
Дякую!

Почта мо замовченню налаштовується тут: /app/imap-new/settings/ https://prnt.sc/xWhYxfLwo31d
Підпис відправника потрібно вводити руками щоразу.
14.12.2023, 17:30
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

на скільки я бачу у вас підключена одна поштова скринька - через неї і йде відправка
14.12.2023, 17:31
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар