1b.app
Скопійоване посилання -

Не надсилаються листи з боксу

Добридень! Не надсилаються листи з боксу. Підключено скриньку Gmail, інтеграція на будована, рядок тестування зелена, все прибл. Вихідні листи з боксу відображаються у картці контакту або процесу як події. Але фактично листи не надходять адресатам. Ручне відправлення листа з боксу - така сама ситуація. Листи не приходять (ні до Спаму, ні до ПРОМО, нікуди). Куди дивитись і що робити?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Ось відправляю листа і бачу, що бокс щохвилини намагається його відправити
17.02.2023, 14:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень.
У налаштуваннях інтеграції є галочка "Не надсилати листи з цієї пошти, якщо не доступний SMTP"
Якщо її встановити, листи будуть надсилатися суворо з використанням SMTP сервера.
І ви побачите помилку "SMTP: SMTP FAIL connect for login: zakazchado@***"
Ви побачили помилку, прибрали галку і вирішили, що так воно працюватиме.
У конрне не вірне уявлення про роботу системи!
У вас не правильно налаштована інтеграція, налаштуйте правильно інтеграцію і все буде працювати.
Без цієї встановленої галки, у разі помилки підключення до SMTP серверу пошта відправляється прямо з сервера боксу.
А такі листи плчтовими ресурсами зазвичай відкидаються.
Також можна подивитися в логі https://chado.1b.app/app/app-api/
sendmail-2023-02-17.log
Коректний метод відриву: [5] => method: smtp
При method: mail нирка дохіть не буде.
17.02.2023, 14:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тасун Сергій Володимирович
OneBox production написав:
Добридень.
У налаштуваннях інтеграції є галочка "Не надсилати листи з цієї пошти, якщо не доступний SMTP"
Якщо її встановити, листи будуть надсилатися суворо з використанням SMTP сервера.
І ви побачите помилку "SMTP: SMTP FAIL connect for login: zakazchado@***"
Ви побачили помилку, прибрали галку і вирішили, що так воно працюватиме.
У конрне не вірне уявлення про роботу системи!
У вас не правильно налаштована інтеграція, налаштуйте правильно інтеграцію і все буде працювати.
Без цієї встановленої галки, у разі помилки підключення до SMTP серверу пошта відправляється прямо з сервера боксу.
А такі листи плчтовими ресурсами зазвичай відкидаються.
Також можна подивитися в логі https://chado.1b.app/app/app-api/
sendmail-2023-02-17.log
Коректний метод відриву: [5] => method: smtp
При method: mail нирка дохіть не буде.

Змінив порт, поставив галочку. Листи почали вирушати. Хоча дивно, що вони кілька тижнів тому з іншим портом нормально вирушали.

І вони зараз приходять у промоакції. Як зробити, щоб до основних листів приходили? Можете підказати?
17.02.2023, 15:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Уточнення: після цих налаштувань пряма відправка з пошти працює. А через автоматичну дію лист не надходить. Що не так?
17.02.2023, 15:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Шурдуков Артур написав:
І вони зараз приходять у промоакції. Як зробити, щоб до основних листів приходили? Можете підказати?

Це питання до Гугла, чому він вирішує, що це "промоакції"

Шурдуков Артур написав:
Уточнення: після цих налаштувань пряма відправка з пошти працює. А через автоматичну дію лист не надходить. Що не так?

На скільки я можу бачити все працює.
Я ж Вам дав посилання на логи, https://chado.1b.app/app/app-api/ там можна подивитися, що коли і як вирушило...
Лист від Вас на romanenk****t@gmail.com пішов
[2023-02-17 15:20:03]
[0] => від: "Шурдуков Артур" <zakazchado@gmail.com>
[1] => to: romanenk****@gmail.com
[3] => subject: АвтоЛИСТ тест
17.02.2023, 15:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тасун Сергій Володимирович
OneBox production написав:

Шурдуков Артур написав:
І вони зараз приходять у промоакції. Як зробити, щоб до основних листів приходили? Можете підказати?

Це питання до Гугла, чому він вирішує, що це "промоакції"

Шурдуков Артур написав:
Уточнення: після цих налаштувань пряма відправка з пошти працює. А через автоматичну дію лист не надходить. Що не так?

На скільки я можу бачити все працює.
Я ж Вам дав посилання на логи, https://chado.1b.app/app/app-api/ там можна подивитися, що коли і як вирушило...
Лист від Вас на romanenk****t@gmail.com пішов
[2023-02-17 15:20:03]
[0] => від: "Шурдуков Артур" <zakazchado@gmail.com>
[1] => to: romanenk****@gmail.com
[3] => subject: АвтоЛИСТ тест

Дякуємо за відгук і допомогу!!!!
17.02.2023, 15:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар