1b.app
Скопійоване посилання -

На пошту перестали приходити листи про відповіді на форумі чому?

Раніше всі постійно приходили повідомлення на пошту, потім я десь на форумі написав що постійно приходять, а в мене ліміт 1 повідомлення на добу (тобто не можу навіть відповісти) і після цього повідомлення переставили приходити.
Чому перестали приходити?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добридень!
У Вас встановлена галочка відстеження?
11.01.2022, 09:08
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Чижик Олександр Сергійович
OneBox production написав:
Добридень!
У Вас встановлена галочка відстеження?

До цього приходили і нічого не змінювали і ця галочка не впливає на повідомлення в задачах де я автор (а я якраз не отримую повідомлення в задачах де я автор)
13.01.2022, 23:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Функціонал форуму не змінювався та працює як раніше. Можливо Вам потрібно скинути кеш і додатково підписатися на топики - оскільки складність спостерігається тільки у Вас.
17.01.2022, 13:21
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Чижик Олександр Сергійович
OneBox production написав:
Функціонал форуму не змінювався та працює як раніше. Можливо Вам потрібно скинути кеш і додатково підписатися на топики - оскільки складність спостерігається тільки у Вас.

Ви можете перевірити чи відправляються листи від вас мені на мою пошту?
17.01.2022, 22:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
Ви можете перевірити чи відправляються листи від вас мені на мою пошту?

перевіряли ще раз - листи Вам надсилаються - за сьогодні було відправлено 3 листи
18.01.2022, 10:17
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Чижик Олександр Сергійович
OneBox production написав:

Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
Ви можете перевірити чи відправляються листи від вас мені на мою пошту?

перевіряли ще раз - листи Вам надсилаються - за сьогодні було відправлено 3 листи

Перевіривши спам, там нічого немає
1. Даю скрін з пошти в мене нічого немає, нічого не приходило, можливо вас блокую гугл?
2. Що можна ще зробити щоб перевірити?
Листи від digest@crm-onebox.com ніби приходять, а від виду no-reply@crm-onebox.com переставли приходити ще до нового року, останній 23.12.2021, 10:24
18.01.2022, 23:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Вам варто перевірити спам фільтра - як особливість саме у Вашій пошті - в інших клієнтів даної складності немає. На боці OneBox якихось дій не проводилося.
19.01.2022, 09:38
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Чижик Олександр Сергійович
OneBox production написав:
Вам варто перевірити спам фільтра - як особливість саме у Вашій пошті - в інших клієнтів даної складності немає. На боці OneBox якихось дій не проводилося.

Перевіривши, нічого не знайшов (я не ставивши ніякі спам фільтра), є ще якісь варінати?
20.01.2022, 22:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
Перевіривши, нічого не знайшов (я не ставивши ніякі спам фільтра), є ще якісь варінати?

Ми лист відправляємо - чому він не доходить саме Вам сказати не можемо.
Система відповідає лише за відправку - далі це вже робота поштового сервісу - у Вашому випадку це Google
21.01.2022, 10:49
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар