1b.app
Скопійоване посилання -
Возникают вопросы на которые нужно получит ответ от специалиста ?
Есть моменты которые не удается настроить самому ?
Вы можете создать топик на нашем форуме (бесплатно) и партнеры-интеграторы с радостью помогут вам в решении вашей задачи. Задать вопрос на форуме

Відповіді:

Є такий тип листів (email), які формують роботи.
Наприклад, ви надсилаєте щось на техпідтримку поштою, а вам тикет-система у відповідь формує лист виду "Спасибі, ваше звернення отримано та його номер ХХХ. Цей лист сформований автоматично, не відповідайте на нього.".
У таких листах як правило (якщо розробники не забули) буде заголовок:
Auto-Submitted: xxx
яким можна зрозуміти, що це лист-отлуп(-отбойник).
Ось посилання на протокол - https://www.iana.org/assignments/auto-submitted-keywords/auto-submitted-keywords...
Так ось, за замовчуванням, OneBox такі листи не читає та не зберігає у події (events), оскільки вважає їх сміттям. А це галочка навпаки змушує їх враховувати.
Але з цією галочкою потрібно бути дуже обережним. Наприклад, якщо ви робите якийсь автовідповідач типу "Спасибі, ваш лист отримано" і поставите цю галочку, то може виникнути ситуація, коли два робота будуть один-другу надсилати листи по колу і засирати поштові скриньки один одному, поки якийсь firewall/spamfilter не перебанить один одного :)
PS: for Dev: перейменуйте на щось зрозуміліше, хоча я навіть не знаю як коротко і зрозуміло це назвати :)
12.09.2020, 11:42
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мірошниченко Максим Олександрович Адміністратор написав:
А це галочка навпаки змушує їх враховувати.

Напевно, так і написати.
Приймати/враховувати листи з автовідповідями (якщо саме це й маю на увазі).
13.09.2020, 08:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар