1b.app
Скопійоване посилання -

зникли логи відправленої пошти (завис крон?)

проект https://box.e-zoo.com.ua/
пропали логи відправки пошти за останні дні
у чому може бути причина, підкажіть, пліз. Листи на проекті надсилаються щодня. останнім часом помічені проблеми з їх відправкою
Якщо крон завис, як перезапустити?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день.
Про який крон запитання?
На скільки я бачу, пошта відправляється через 3 поштові скриньки:
info@e-zoo.com.ua листи йшли в 2021-09-22 19:51:18
pro@e-zoo.com.ua листи йшли о 2021-09-22 18:39:13
Скринька oneboxconsalting@gmail.com має проблеми з авторизацією SMTP: SMTP FAIL connect for login: oneboxconsalting@gmail.com
22.09.2021, 22:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Хвилинному крону не вистачає пам'яті.
Status_CronMinute statusID=888 contentID=box-order-status-action-block-change-status-overdue-dateto
PHP Fatal error: Завантажена пам'ять розміру 536870912 bytes exhausted (tried to allocate 20480 bytes)
22.09.2021, 22:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Тасун Сергій Володимирович
OneBox production
Співробітник писав/ла:
Хвилинному крону не вистачає пам'яті.
Status_CronMinute statusID=888 contentID=box-order-status-action-block-change-status-overdue-dateto
PHP Fatal error: Завантажена пам'ять розміру 536870912 bytes exhausted (tried to allocate 20480 bytes)

Дякую! допомогло. запустив крон вручну з великим обсягом виділеної пам'яті, він зробив свою справу, переключивши процеси куди слід. і навантаження на нього впало
мабуть мене збентежило те, що раніше була інформація, що створили окремий крон для пошти... на як я зараз розумію, це про крон на вхідну пошту, а відправки діями, як і раніше, виконуються хвилинним кроном. тепер усе стало на свої місця. Ще раз дякую!
23.09.2021, 12:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар