1b.app
Скопійоване посилання -

Таблиця підсумкових сум платежів не враховує процеси, відповідальні за якими вже не є співробітником

Співробітник більше не працює, і замовлення, за якими він був відповідальним, тепер не враховуються на дашборді в блоці Таблиця підсумкових сум платежів.
http://ipic.su/img/img7/fs/kiss_85kb.1691076104.png
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

так все вірно
воно відображає лише по співробітникам
10.08.2023, 09:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Цієї інформації немає ніде у блоці. Та й навіщо така прив'язка? Тепер коли співробітник не працює, не видно загальну статистику компанії.
Можете підправити?
10.08.2023, 11:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я не бачу сенсу щось правити
навіщо іншим клієнтам бачити інформацію щодо звільнених співробітників?
16.08.2023, 17:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
я не бачу сенсу щось правити
навіщо іншим клієнтам бачити інформацію щодо звільнених співробітників?

Не важливо, за ким були закріплені процеси, звільнений співробітник чи ні, керівнику компанії потрібна інформація про всі замовлення та платежі компанії.
Я навіть не уявляю навіщо може знадобиться дивитися статистику кількох замовлень за рік і не враховувати замовлення, відповідальний за якими вже не працює в компанії. Це ж неповноцінна інформація. Мені потрібно бачити, скільки замовлень і на яку суму було виконано лише за період, і не важливо, хто працював над ними.
І таблиця саме так і називається «Таблиця підсумкових сум платежів та кіл-ва процесів у зазначених статусах за періодами». І дані вона виводить загальні.
17.08.2023, 10:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я не дам добро міняти це за умовчанням
можна доопрацювати опцію тільки щоб враховувало навіть не співробітників - займе 1ч
20.08.2023, 12:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

не обов'язково за умовчанням, чи можна зробити опцію як інвестицію?
20.08.2023, 13:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон писав/ла:
не обов'язково за умовчанням, чи можна зробити опцію як інвестицію?

ні
22.08.2023, 17:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мабуть, безглуздо доносити некоректність цього функціоналу, виставляйте рахунок.
Блоки Таблиця підсумкових сум платежів та кількості процесів у зазначених статусах за періодами та Таблиця підсумкових сум платежів та кількості процесів у зазначених статусах.
Повинні враховуватись абсолютно всі процеси та платежі, незалежно від відповідальних. Співробітник/не співробітник, є/немає відповідального.
23.08.2023, 10:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


доопрацьовано налаштування "Враховувати процеси/платежі за всіма відповідальними (за замовчуванням за поточними співробітниками)"
31.08.2023, 09:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон писав/ла:
Таблиця підсумкових сум платежів та кількості процесів у зазначених статусах

не бачу цієї настройки в цьому блоці

Фархшатов Родіон писав/ла:
є/ні відповідального

якщо відповідального немає, то враховуватиметься?
31.08.2023, 14:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон писав/ла:
І таблиця саме так і називається «Таблиця підсумкових сум платежів та кіл-ва процесів у зазначених статусах за періодами». І дані вона виводить загальні.

а ось ваш скріншот https://ipic.su/img/img7/fs/kiss_85kb.
у вас в обговоренні та скріншотах фігурує блок за періодами ж
31.08.2023, 15:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон писав/ла:
Мабуть, безглуздо доносити некоректність цього функціоналу, виставляйте рахунок.
Блоки Таблиця підсумкових сум платежів та кількості процесів у зазначених статусах за періодами та Таблиця підсумкових сум платежів та кількості процесів у зазначених статусах.
Повинні враховуватись абсолютно всі процеси та платежі, незалежно від відповідальних. Співробітник/не співробітник, є/немає відповідального.

так, але при проханні виставити рахунок я писав для якихось блоків. У блоці Таблиця підсумкових сум платежів та кількості процесів у зазначених статусах така сама логіка, чи враховуються процеси лише за поточними співробітниками?
31.08.2023, 16:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон писав/ла:
так, але при проханні виставити рахунок я писав для якихось блоків. У блоці Таблиця підсумкових сум платежів та кількості процесів у зазначених статусах така сама логіка, чи враховуються процеси лише за поточними співробітниками?

на кожний блок 1ч
ви в початковому ТЗ вказали чітко в який блок потрібно, це і оцінили, потім ви дописуєте ще інші блоки і думаєте, що це не змінить оцінку?
Не намагайтеся когось тут обдурити.
31.08.2023, 16:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
обдурити

Обдурити, серйозно?

Устименко Ігор
OneBox production написав:
ви у початковому ТЗ вказали чітко в який блок потрібно

Я ніякого ТЗ на початку не давав, а писав про проблему. Згоду на доопрацювання та ТЗ я дав в останньому повідомленні, де ясно прописав, які блоки та як мають працювати. Ви чомусь побачили лише прохання про виставлення рахунку, а деталі вирішили опустити. По-хорошому, ви повинні повідомити про зміни в оцінці, якщо вони є у зв'язку з новими умовами.
Та й взагалі для мене це не є проблемою – окремо так окремо, якщо буде потреба, дам запит на доопрацювання. Я не сперечаюся і не вимагаю нічого, якщо ви не помітили.
А ось писати тут необґрунтовані звинувачення – це надто. Особисту думку залиште при собі.
01.09.2023, 01:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox production написав:
обдурити

Обдурити, серйозно?

Устименко Ігор
OneBox production написав:
ви у початковому ТЗ вказали чітко в який блок потрібно

Я ніякого ТЗ на початку не давав, а писав про проблему. Згоду на доопрацювання та ТЗ я дав в останньому повідомленні, де ясно прописав, які блоки та як мають працювати. Ви чомусь побачили лише прохання про виставлення рахунку, а деталі вирішили опустити. По-хорошому, ви повинні повідомити про зміни в оцінці, якщо вони є у зв'язку з новими умовами.
Та й взагалі для мене це не є проблемою – окремо так окремо, якщо буде потреба, дам запит на доопрацювання. Я не сперечаюся і не вимагаю нічого, якщо ви не помітили.
А ось писати тут необґрунтовані звинувачення – це надто. Особисту думку залиште при собі.

Я сам вирішу де мені залишати свою думку при собі, а де ні.
Успіхів вам!
01.09.2023, 09:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар