1b.app
Скопійоване посилання -

OS - Налаштування відображення таблиці

Думаю, що у багатьох назви додаткових полів бувають довгими і складними, і відображати в таблиці всю цю назву часто не потрібно.
Чи можна додати можливість перейменувати відображуване значення полів у таблиці, приблизно як це зроблено в універсальних блоку інтерфейсу процесу.

Дякую.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

який сенс тоді називати поле довгою назвою, якщо вам воно заважає?
не розумію логіки
я думаю це введе ще більше помилок та нелогічностей коли користувачі будуть назвати поле - ААААААААААА а в назві вивести це поле з ім'ям 2 і потім думати а що ж це за поле таке... (Це теорію підтвердило вже 100+ клієнтів коли називають поля в універсальному блоці абияк а потім забувають про це ставлять баг про те що це за значення і за поля)
поки не готовий це робити
можливо пізніше
15.07.2021, 16:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
який сенс тоді називати поле довгою назвою, якщо вам воно заважає?
не розумію логіки
я думаю це введе ще більше помилок та нелогічностей коли користувачі будуть назвати поле - ААААААААААА а в назві вивести це поле з ім'ям 2 і потім думати а що ж це за поле таке... (Це теорію підтвердило вже 100+ клієнтів коли називають поля в універсальному блоці абияк а потім забувають про це ставлять баг про те що це за значення і за поля)
поки не готовий це робити
можливо пізніше

Так, розумію про що ви кажете. У нас просто багато полів схожих, але різних при цьому))) ось і думаю, як це все дозволити.
15.07.2021, 22:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар