1b.app
Скопійоване посилання -

Не спрацьовує налаштування

Іду сюди https://baza.cn.ua/admin/customorder/order/?filtershowprocess=&filterdeliver... &filtermanagerid=&workflowid[0]=12&statusid[0]=77&filterdeletedid=&filternovaposhtastatus=&filtersumfrom=&filtersumto=&filtercode1c=&ok=1&searchLine=&sortkey=cdate&sorttype=DESC%22#
Далі йду в налаштування полів https://prnt.sc/vte5yk
І тисну "Зберегти для всіх користувачів системи" і зберігаю
Але заходжу під іншими користувачами
Наприклад під цим https://baza.cn.ua/admin/shop/users/1180/
І колонки цього користувача зовсім інші не такі як у мене, тобто нічого не збереглося, як були ті колонки так і залишилися
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Налаштування не застосовуватися, якщо користувач сам собі вже зберігав таблицю.
Тобто налаштування "зберегти для всіх" працює лише якщо контакт ніколи не зберігав таблицю собі сам.
01.12.2020, 10:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Губко Олександр Сергійович
Співробітник писав/ла:
Налаштування не застосовуватися, якщо користувач сам собі вже зберігав таблицю.
Тобто налаштування "зберегти для всіх" працює лише якщо контакт ніколи не зберігав таблицю собі сам.

вітання
1. А де це написано, це як то не логічно, за логікою має бути якась виноска що не для всіх, а тільки "тільки якщо контакт ніколи не зберігав таблицю собі сам"?
2. Виходить що якщо вже один раз збереже все, втрачено зв'язок і це ніяк не можна скасувати?
01.12.2020, 10:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

А чому якщо я собі створив кастомну таблицю зі своїми налаштуваннями, хтось взагалі має право її налаштування перезаписати? Це ніде не описано, етологічні речі. Якщо ти сам зайшов та налаштував собі таблицю, то ніхто не має права перезаписати твої особисті налаштування для цієї таблиці.
01.12.2020, 11:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
А чому якщо я собі створив кастомну таблицю зі своїми налаштуваннями, хтось взагалі має право її налаштування перезаписати? Це ніде не описано, етологічні речі. Якщо ти сам зайшов і налаштував собі таблицю, ніхто не має права перезаписати твої особисті налаштування для цієї таблиці.

Налаштування перезаписати всім доступне тільки адміну і якраз адмін "має право її налаштування перезаписати" та "етологічні речі" що адмін перезаписав усім, на те він і адмін, на те йому і довірили цю галочку і я думаю йому видніше ніж звичайному менеджеру, який собі щось налаштував і не знає як його повернути назад.
Чи я міркую не логічно?
01.12.2020, 12:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ну у нас з тобою різні точки зору і як бачиш, і вони обидві мають право на життя. У будь-якому випадку працює так, як працює, і я описав для чого. Якщо тебе це не влаштовує, можна налаштувати систему, яка змінить логіку поведінки. Це займе близько 2год.
01.12.2020, 12:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
ну у нас з тобою різні точки зору і як бачиш, і вони обидві мають право на життя. У будь-якому випадку працює так, як працює, і я описав для чого. Якщо тебе це не влаштовує, можна налаштувати систему, яка змінить логіку поведінки. Це займе близько 2год.

Ви можете хоча б безкоштовно десь додати біля налаштування виноску чи інфо за яких умов працює?
01.12.2020, 12:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо це буде потрібно іншому користувачеві - так. На даний момент ти перший, кого я бачу за 4 роки, хто звернувся з подібною проблемою.
01.12.2020, 13:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Якщо це буде потрібно іншому користувачеві - так. На даний момент ти перший, кого я бачу за 4 роки, хто звернувся з подібною проблемою.

Повір досвіду, більшість клієнтів такого писати не будуть, вони просто приймуть для себе рішення, що механізм не зручний або незрозумілий
01.12.2020, 13:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар