1b.app
Скопійоване посилання -
Працюючи в системі співробітники часто змінюють якісь дані випадково. Це відбувається через те, клацаючи на якомусь полі у списку процесів, продуктів і т.д. можна легко змінити щось навіть не помітивши.

Просимо додати налаштування, яке заборонить редагувати сутності зі списків, щоб можливість змін була тільки в картці або безпосередньо в процесах.

Дякую.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Можна доопрацювати, налаштування займе 2год і працюватиме для будь-якого списку такого типу (список продуктів, замовлень тощо).
15.06.2022, 15:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я сюди пишу про якісь проблеми, коли вони повторюються кілька разів. Система повинна мати "захист від дурня" і повинна бути простою та зрозумілою для КОРИСТУВАЧА, а не тільки для адміністратора. Не дуже хочеться платити за те, що розробники не думають про зручність роботи в системі рядових користувачів.
1. Користувачі випадково перетирають значення у списках (див. відео 91), а кнопки "Назад" або "Скасувати останню дію" в системі немає. І цей глюк помічаємо вже коли наробили фігні в системі. (У налаштуваннях прав доступу також немає можливості вимкнути редагування зі списку).
Звична робота система - "виділення - 1 клік", "редагування - подвійний клік". (Excel, google sheet, coda.io, ozma, провідник windows і т.д.)
2. Можна було б скористатися табличним виглядом, але він урізаний у функціоналі - не відображає зображення і теж не працюють випадають списки з додаткових полів.
Плюс табличний вигляд відрізняється за кількістю колонок від списку.

Запропонуйте будь ласка вирішення цієї проблеми?
16.06.2022, 08:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я запропонував вам вирішення проблеми вище, таким, як бачу його я, ви можете з ним погодиться чи ні, ваше право. Рішення про інвестиції приймає Устименко Ігор якщо йому сподобається моя пропозиція і воно вас влаштує, можливо його реалізують.
16.06.2022, 11:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
OneBox production написав:
Я запропонував вам вирішення проблеми вище, таким, як бачу його я, ви можете з ним погодиться чи ні, ваше право. Рішення про інвестиції приймає Устименко Ігор якщо йому сподобається моя пропозиція і воно вас влаштує, можливо його реалізують.

Зрозумів спасибі.
Я просто намагаюся розібратися в системі та зрозуміти як і чому щось працює чи не працює. Та й знайти якесь вирішення своєї проблеми.
16.06.2022, 11:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Співробітники знову попросили вирішити цю проблему, дехто не хоче працювати в системі, бо боятися випадково щось змінити, зіпсувати.
Устименко Ігор
Будь ласка, підкажіть, як зробити, щоб можна було переглядати продукти/процеси у списках, таблицях і т.д., але без можливості редагувати безпосередньо зі списку. Але щоб можливість редагувати була лише з картки товару? А процеси редагувати лише через інтерфейс бізнес-процесу?
Тобто:
Переглядати – у списках, таблицях, картці товару тощо.
Редагувати - лише у картці товару та на етапах процесу.
Дякую.
19.06.2022, 08:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

топік не вирішено, але вимушено закриваю його.
24.06.2022, 18:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар