1b.app
Скопійоване посилання -

Неможливо завантажити прайс-лист

Я не розумію, як заповнити параметри завантаження прайса постачальника.
Дивилася відеоінструкцію, але так і не зрозуміла, що робити, якщо я не маю даних "Номер колонки з кодом продукту від постачальника" і мені не потрібно заповнювати інформацію з назвою, тому що назва постачальника у мене відображається в дод. поле, а не в полі "Назва".
А ці поля є обов'язковими до заповнення!! Якщо не заповнюю, якщо ставлю 0, мені весь час б'є помилку "Не вибрані номери колонок."
Я, наприклад, хочу просто по артикулу товару оновити ціни. І у мене в таблиці всього 2 колоники. у 1-й артикул, а у другій ціна. Всі. Мені насправді більше нічого і не потрібно.
Також треба якось зрозуміти, якого товару в прайсі не було, тому що, припустимо, його зняли з виробництва чи його немає. Або зрозуміти, що з'явився новий товар (артикул), якого в боксі немає
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Функціонал "Завантаження прайса постачальника" використовується для завантаження даних у вкладку "Постачальники" продуктів для подальшого перерахунку цін на основі націнок цін від постачальників.
Якщо ж ви хочете завантажити ціни постачальника, а після зробити на них націнку, щоб сформувати ціну продажу продуктів і артикул у вас не дублюється в продуктах - використовуйте колонку з артикулом як колонку з кодом постачальника і завантажуйте дані.
Якщо ж у вас у файлі підсумкові ціни, які вам потрібно завантажити за артикулом у продукти - ви можете скористатися функціоналом "Імпорт та експорт XLS", де вказати завантажувати ваші 2 колонки (артикул і ціну) - і у разі включеного глобального налаштування "Унікальність артикулів - пошук продукту буде виконано за артикулом.
Або якщо у вас файл доступний за віддаленим посиланням - ви можете вищезгадане спробувати налаштувати за допомогою годинникових автоматизацій імпорту продуктів (дії доступні для різних форматів, можете ознайомитися з ними в автоматизаціях).
18.05.2021, 11:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо ж у вас у файлі підсумкові ціни, які вам потрібно завантажити за артикулом у продукти - ви можете скористатися функціоналом "Імпорт та експорт XLS", де вказати завантажувати ваші 2 колонки (артикул і ціну) - і у разі включеного глобального налаштування "Унікальність артикулів - пошук продукту буде виконано за артикулом.
Це я розумію, що можна так поновити. Але у мене виникає складність у тому, що я не знаю, як через такий спосіб оновлення цін визначити – який товар оновився, а який ні (через, наприклад, що він уже у постачальника знятий з виробництва)
18.05.2021, 13:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Крисанова Наталія написав:
Це я розумію, що можна так поновити. Але у мене виникає складність у тому, що я не знаю, як через такий спосіб оновлення цін визначити – який товар оновився, а який ні (через, наприклад, що він уже у постачальника знятий з виробництва)

Ну тут вже тоді явно потрібно завантажувати конкретно як інформацію про постачальників - і тоді після перерахунку цін з націнкою у вас товари, яких не було в прайсі - будуть не в наявності по даному постачальнику (і не в наявності якщо немає постачальника в наявності)
У відеоуроці думаю мало бути про це.
18.05.2021, 13:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар