1b.app
Скопійоване посилання -

Перестали імпортуватися товари від постачальника

Доброго дня, підключив інтеграцію з постачальником Brain, деякі товари завантажилися та завантаження зупинилося. Інтеграцію підключив тиждень тому https://tehnolavka.crm-onebox.com/admin/shop/products/?searchLine=&sortkey=i...
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Завантаження товарів від цього постачальника може відбуватися дуже довго. Щоб прискорити процес завантаження, можна в дії імпорту вимкнути завантаження зображень товару та імпорт фільтрів. Це зменшить кількість запитів до Brain і загалом прискорить завантаження товарів у систему
25.02.2021, 10:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Марія
Співробітник писав/ла:
Добрий день. Завантаження товарів від цього постачальника може відбуватися дуже довго. Щоб прискорити процес завантаження, можна в дії імпорту вимкнути завантаження зображень товару та імпорт фільтрів. Це зменшить кількість запитів до Brain і загалом прискорить завантаження товарів у систему

Спасибі за відповідь.
а потім якщо я увімкну завантаження фільтрів і фото, то вони додадуться?
25.02.2021, 10:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Andrew
Клієнт писав/ла:
потім якщо я увімкну завантаження фільтрів і фото, то вони додадуться?

так
на даний момент у вас працює крон і завантажує товар brain, його можна зараз убити і наступного разу він запуститься з новими налаштуваннями або ж почекати поки він до кінця відпрацює
25.02.2021, 10:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Марія
Співробітник писав/ла:

Andrew
Клієнт писав/ла:
потім якщо я увімкну завантаження фільтрів і фото, то вони додадуться?

так
на даний момент у вас працює крон і завантажує товар brain, його можна зараз убити і наступного разу він запуститься з новими налаштуваннями або ж почекати поки він до кінця відпрацює

а як його вбити? просто вилучити з автоматичних дій?
25.02.2021, 11:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Andrew
Клієнт писав/ла:
а як його вбити? просто вилучити з автоматичних дій?

ні, якщо потрібно я можу це зробити
25.02.2021, 11:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Марія
Співробітник писав/ла:

Andrew
Клієнт писав/ла:
а як його вбити? просто вилучити з автоматичних дій?

ні, якщо потрібно я можу це зробити

вже почало додаватися.
Велике дякую за допомогу
25.02.2021, 11:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Марія
Співробітник писав/ла:

Andrew
Клієнт писав/ла:
а як його вбити? просто вилучити з автоматичних дій?

ні, якщо потрібно я можу це зробити

Зауважив, що якщо спочатку не завантажувати фільтри, то опис додається не в усі товари, іноді буває лише короткий. Таке може бути?
25.02.2021, 11:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Andrew
Клієнт писав/ла:
Зауважив, що якщо спочатку не завантажувати фільтри, то опис додається не в усі товари, іноді буває лише короткий. Таке може бути?

Залежить від того, що отримаємо від brain
Якщо товар створюється дією, то йому заповнюється як опис так і короткий опис. Якщо одне з цих значень не прийшло – значить значення не набули. При завантаженні фільтрів надсилається додатковий запит на отримання інформації про конкретний товар. І якщо у товару в картці не заповнено опис та у запиті отримали опис - він йому запишеться
25.02.2021, 11:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар