1b.app
Скопійоване посилання -

Повторно: не коректно вивантажується файл за дією "PromUA / Експорт продуктів у форматі XLS"

Добрий день!
Задавав раніше таке питання, але рішення немає. Ось посилання https://crm-onebox.com/ru/support/price-platforms-and-marketplaces/8543-ne-korre... /
За допомогою автоматизації "PromUA / Експорт продуктів у форматі XLS" іноді на Prom.ua виникає така помилка (картинка №1).
Нижче коментарі з цього питання:
- Об'єм файлу в середньому 133 МБ. Обсяг особливо не змінюється, він як був 1 місяць тому такий, так і зараз тримається в такому обсязі.
- У прома обмеження за обсягом 180 МБ
- Жодних особливих дій із товарами не виконувалося.
- Пром перестав працювати коли в один товар (https://our-store.com.ua/admin/shop/products/23117/edit/) внесли зміну та примусово запустили 2 автоматизації для 2-х магазинів. З того часу вже кілька днів не працює імпорт.
- При відкритті файлу відображатиметься ось така помилка (картинка №3) і коли натиснути на "Так" файл все одно залишається порожнім
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Юрченко Роман Сергійович написав:
- Пром перестав працювати коли в один товар (https://our-store.com.ua/admin/shop/products/23117/edit/) внесли зміну та примусово запустили 2 автоматизації для 2-х магазинів. З того часу вже кілька днів не працює імпорт.

А якщо не вивантажувати цей продукт – все ОК?
Можливо, в його описі щось ламає структуру?
На промі немає жодного лога помилок, що не валідно у файлі?
02.06.2021, 16:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
А якщо не вивантажувати цей продукт – все ОК?

Спробував цей варіант. Спрацювало. Дякую.

Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Можливо, в його описі щось ламає структуру?

Я маю невелику підозру, що внесені зміни ламають структуру самого Бокса, а не прома. Так як, я передаю опис товару через додаткове поле продукту і в ньому є зображення (див. Картинка №5), раніше картинку в описі не передавалися. Тип поля даного доп.поля продукту - Текст (html)

Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
На промі немає жодного лога помилок, що не валідно у файлі?

У кожного клієнта прома є помилки при імпорті, але ці помилки базові/прості. Якщо щось серйозне – вони їх не дають або самі просто не мають.
Саме в цьому випадку, ось що вони відповіли: "Файл порожній, в ньому немає ніякої інформації. Заповніть поля та повторіть імпорт." Ось зображення, яке вони вислали (дивіться картинки №6)
03.06.2021, 11:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
Я маю невелику підозру, що внесені зміни ламають структуру самого Бокса, а не прома. Так як, я передаю опис товару через додаткове поле продукту і в ньому є зображення (див. Картинка №5), раніше картинку в описі не передавалися. Тип поля даного доп.поля продукту - Текст (html)

ймовірно проблема саме в тому, що це HTML, а може саме що там є картинка
можете для тесту прибрати її і спробувати вивантаження в XLS - чи без картинки відкриватиметься файл?
03.06.2021, 16:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:

Юрченко Роман Сергійович написав:
Я маю невелику підозру, що внесені зміни ламають структуру самого Бокса, а не прома. Так як, я передаю опис товару через додаткове поле продукту і в ньому є зображення (див. Картинка №5), раніше картинку в описі не передавалися. Тип поля даного доп.поля продукту - Текст (html)

ймовірно проблема саме в тому, що це HTML, а може саме що там є картинка
можете для тесту прибрати її і спробувати вивантаження в XLS - чи без картинки відкриватиметься файл?

Знову перестало працювати завантаження. Хоча я нічого не робив - Картинка №7: товару немає у файлі.
Ось як відкривається файл (Зображення №8.jpg)
03.06.2021, 16:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ну то може у вас ще якийсь інший продукт потрапляє у файл, де його опис його ламає?
03.06.2021, 16:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Ну то може у вас ще якийсь інший продукт потрапляє у файл, де його опис його ламає?

Жодних інших змін в інших товарах я не вносив. Плюс, чому раніше (до зміни 1 товару) все працювало коректно (не рахуючи попередній тикет)?
04.06.2021, 09:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень!
Прошу допомогти вирішити цю так як вони досі - фід не завантажується.
07.06.2021, 10:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Враховуючи, що аналогічною дією файл вивантажується по прайс-майданчику з ID = 7 - навряд чи проблема в дії.
Беру паузу потестувати, ймовірно десь проблема зі вмістом (або його кількістю), але при відкритті на жаль ніякої конкретної помилки не надається(
07.06.2021, 16:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Власне я провів тест, який зробив ситуацію ще загадковіше)
Я вивантажив у файл замість 133мб і всіх товарів – на кілька десятків товарів менше, отримавши 132мб – файл відкривається коректно.
Думаючи, що проблема серед них - я вивантажив їх - і на мій подив файл з ними те ж відкрився.
Я не можу вам сказати з якої причини файл XLS не відкривається в такому розмірі з усіма товарами, що вивантажуються - адже начебто все довго логічно відкриватися.
Випадково не можна на Пром вивантажити двома файлами та завантажувати як рішення?
09.06.2021, 16:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Випадково не можна на Пром вивантажити двома файлами та завантажувати як рішення?

У них є така можливість, але мені це не зручно, оскільки вони їх оновлюють дуже довго. З додаванням нового файлу збільшується період між завантаженнями: зараз це 4 години, а буде близько 8 годин.
Найцікавіше, що я відключив товар (він не вивантажується у файл), до якого вносилися початкові зміни. Чому навіть після цього файл не працює – це питання))
Можете ще є якісь варіанти, щоб усунути цю проблему?
09.06.2021, 17:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
Можете ще є якісь варіанти, щоб усунути цю проблему?

У мене немає.
10.06.2021, 14:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:

Юрченко Роман Сергійович написав:
Можете ще є якісь варіанти, щоб усунути цю проблему?

У мене немає.

Я знайшов у чому проблема. Файл формується НЕ коректно через те, що тип додаткового поля вибрано "Текст (html)", а чи не "Текст".
12.06.2021, 12:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар