1b.app
Скопійоване посилання -

Помилка при розвантаженні XML для Rozetka з повним списком Атрибутів/Фільтрів товару Частина 3

По Вашому питання що залишати в пріоритеті, пропоную додати у функціонал що кожен у майбутньому вибирав що для нього в пріоритеті за умови збігу однакових значень.
Тут як би насправді не важливо, якщо воно буде вивантажувати в param name просто якщо дублікат залишаємо допустимо фільтра/характеристики, але думаю розумно буде запиляти в налаштування цей варіант
--------
ps. Вирішіть щось з форумом, натискаючи випадково питання вирішений форум закривається і все ніяк не можна більше нічого написати або перевідкрити.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


По Вашому питання що залишати в пріоритеті, пропоную додати у функціонал що кожен у майбутньому вибирав що для нього в пріоритеті за умови збігу однакових значень.
Тут як би насправді не важливо, якщо воно буде вивантажувати в param name просто якщо дублікат залишаємо припустимо фільтра/характеристики, але думаю розумно буде запиляти в налаштування цей варіант

На жаль, мені не зрозуміла суть цього звернення.
Якщо це продовження якоїсь теми – вкажіть будь-ласка на неї посилання
22.04.2021, 16:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.
питання /support/price-platforms-and-marketplaces/8287/
24.04.2021, 06:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Герасименко Вадим Валерійович
BAAs, Власник написав:
По Вашому питання що залишати в пріоритеті, пропоную додати у функціонал що кожен у майбутньому вибирав що для нього в пріоритеті за умови збігу однакових значень.
Тут як би насправді не важливо, якщо воно буде вивантажувати в param name просто якщо дублікат залишаємо допустимо фільтра/характеристики, але думаю розумно буде запиляти в налаштування цей варіант

2ч. Виставляти рахунок?

Герасименко Вадим Валерійович
BAAs, Власник написав:
ps. Вирішіть щось з форумом, натискаючи випадково питання вирішений форум закривається і все ніяк не можна більше нічого написати або перевідкрити.

це зроблено спеціально, щоб не писали у закритих темах питання не на тему. Випадково натиснути галочку 10 на 10 пікселів та закрити питання мені здається зовсім не випадковою подією)
29.04.2021, 15:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

GERA
BAAs Dev.
Омітити кидається як Відповісти
Так Виставляйте, будь ласка, рахунок, щоб можна було приступити вже до робіт.
04.05.2021, 08:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

протягом дня вам виставлять рахунок
05.05.2021, 10:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар