1b.app
Скопійоване посилання -

Алло Інтеграція, Баг

Вітаю,
Посилка пішла не на те відділення НП (навіть область не та), полагодьте будь ласка.
Чому блок ТТН був неправильно заповнений?
https://oskarstore.crm-onebox.com/admin/customorder/order/8099/edit/
Оригінальна адреса замовлення:
Миколаїв, Львівська область - просп. Героїв України (ран. просп. Героїв Сталінграда), буд. 13
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Невелике уточнення, Область та, але місто - не те. Миколаїв, не Миколаївка!
22.12.2021, 11:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Здрастуйте, проблема пов'язана з тим, що інформація за адресою надходить не зовсім у тому форматі, в якому населені пункти зберігаються у довідниках НП боксу.
Зокрема, області при оновленні довідників НП зберігаються українською мовою, а з алло приходять російською
https://oskarstore.crm-onebox.com/admin/shop/custom/object/directory/2/?street=&... BE%D0%BB%D0%B0%D0%B5%D0%B2&cityRef=&areaName=&ok=%D0%A4%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D1%82%D1%80%D0%BE %D0%B2%D0%B0%D1%82%D1%8C
м.Миколаїв як облцентр зберігається без області в полі назви, загалом дію знаходило перший населений пункт, що трапився за частковим збігом у базі у форматі Миколаїв%Миколаївська%
тобто. Миколаївка .... Миколаївська підходить
Ось що прийшло за адресою замовлення від Алло
"shipping":{
"type":"У відділення "Нова пошта"",
"shipping_id":"4",
"city":"Миколаїв",
"region_name":"Миколаївська",
"city_uid":"68CF2798-749B-11DF-B112-00215AEE3EBE",
"price":"Уточнюйте у продавця",
"tracking_number":"59000773406277",
"stock": {
"name":"Склад №1: просп. Героїв України (ран. просп. Героїв Сталінграда), д. 13",
"stock_number":"NP35"
}
}
Я можу частково поправити проблему, щоб при пошуку враховувалося точне закінчення назви населеного пункту, але це не вирішить проблему повністю
Також, зверніть увагу на поле city_uid, таке поле в OneBox може бути, але воно відноситься до id міст від MeestExpress
Порівняйте з cityref db5c888c-391c-11dd-90d9-001a92567626 від НП
Якби Алло при передачі типу доставки Нова Пошта передавало б cityref міста, як він зберігається в довідниках НП, це спростило б завдання
23.12.2021, 15:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Вітаю,
На жаль, я не можу вплинути на Алло, вони передають у такому форматі, як передають. Я написав їм листа, але толку буде нуль.
Давайте будь ласка шукати точний збіг, все-таки Миколаїв та Миколаївка – різні населені пункти. Відповідно збіг на ім'я населеного пункту має бути повним.
23.12.2021, 23:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Виправив логіку з обробки адрес, перевірте, чи все коректно працює?
30.12.2021, 16:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар