1b.app
Скопійоване посилання -

Не вивантажуються товари та категорії з onebox у Wordpress

Возникают сложности в работе с Wordpress?
Вы всегда можете создать топик на нашем форуме и там описать сложившуюся сложность! Создать топик на форуме
Доброго дня, при підключенні інтеграції onebox до сайту на WordPres нічого не відбувається. При спробі прописати поля та ключі з бд у полях One box також немає результатів вивантаження.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Надайте посилання на Ваш OneBox.
Доступ відкритий до БД із сервера OneBox?
30.03.2021, 18:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://vzutik.crm-onebox.com/
Віддалений доступ включений і відкритий для всіх
31.03.2021, 13:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Наскільки я бачу - запити йдуть і приймаються Хорошоп.
Навіть пише, що продукти оновлює, хоча є помилки з дублікатів зображень.
Може давайте перевіримо на якомусь конкретному продукті, я надам приклад запиту/відповіді з нашого боку для вирішення проблеми з боку добре, якщо така є?
31.03.2021, 16:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тобто поки що включена інтеграція з добреп. На Wordpress дані не надсилатимуться? Просто робиться новий сайт на Wordpress і саме не працює інтеграція з ним. Чи можна зробити так щоб товари відлітали в 2 сторони?
31.03.2021, 17:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Вибачте, не те дію подивився. Певне паралельно питанням Хорошопа займався))
За вордпресом – при спробі запитів ми отримуємо помилку. Для прикладу http://erak.good-landing.com.ua//wp-json/wc/v3/products/categories
Array
(
[code] => woocommerce_rest_cannot_create
[message] => У вас недостатньо прав для створення ресурсів.
[data] => Array
(
[status] => 401
)
)
Ймовірно, що вказані в інтеграції ключі мають недостатньо прав. Перевірте це на панелі управління Вордпресом.
01.04.2021, 17:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Включив переадресацію на https, запит тепер надає 200 статус. Чекаю на спроби синхронізації
02.04.2021, 09:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Данило писав/ла:
Включив переадресацію на https, запит тепер надає 200 статус. Чекаю на спроби синхронізації

https://vzutik.crm-onebox.com/admin/shop/integrations/wordpress-3/control/
Можливо вам протокол ще в URL інтеграції необхідно змінити, щоб напевно
02.04.2021, 18:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Замінив, спробував 2 види авторизації, не працює вивантаження
02.04.2021, 19:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Все ще не йдуть товари в Woordpress допоможіть будь ласка
05.04.2021, 11:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Помилка все та ж - розбирайтеся з коректністю виданих прав доступу за ключами
Ось для прикладу запит, в який підставте свої ключ та пароль для тесту (якщо звичайно ж на стороні Wordpress підтримується даний метод авторизації) https://erak.good-landing.com.ua/wp-json/wc/v3/products/ categories?page=1&per_page=100&consumer_key=&consumer_secret=
05.04.2021, 15:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добре, забули про REST, по базі так само не працює
06.04.2021, 20:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

rest по get працює, перевірте, будь ласка, але так нічого і не відбувається
06.04.2021, 20:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тиндик Максим Вадимович

Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Помилка все та ж - розбирайтеся з коректністю виданих прав доступу за ключами
Ось для прикладу запит, в який підставте свої ключ та пароль для тесту (якщо звичайно ж на стороні Wordpress підтримується даний метод авторизації) https://erak.good-landing.com.ua/wp-json/wc/v3/products/ categories?page=1&per_page=100&consumer_key=&consumer_secret=

Допоможіть будь ласка розібратися, Rest запит з цими параметрами відправляється нормально
07.04.2021, 16:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, будь ласка, допоможіть розібратися з проблемою або дайте доступ, щоб дивитися відповіді з сервером. У цій ситуації я сліпий, а інтеграцію треба налаштувати. Прошу допоможіть розібратися у ситуації
08.04.2021, 14:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дані передаються, але у вашій інтеграції багато помилок.
Частину з них я обійшов (щодо передачі категорій), але при передачі продуктів (ви мабуть хочете передавати варіаціями) отримуємо помилки:
Array
(
[code] => woocommerce_rest_product_variation_invalid_parent
[message] => Не можна встановити атрибути через неправильний батьківський товар.
[data] => Array
(
[status] => 404
)
)
Найбільше, що у вас по батьківському продукту немає потрібних опцій фільтрів, а ви намагаєтеся нібито передати варіацію за певною опцією фільтра.
Я рекомендую вам звернутися до інтеграторів https://crm-onebox.com/ru/partner/search/?tags[]=%D0%A1%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%... BC%D0%BD%D1%8B%D0%B9%20%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%82%D0% BE%D1%80%20OneBox , у них є досвід налаштування інтеграцій з WordPress за варіаціями.
08.04.2021, 16:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую, впроваджувач налаштував зміни, але так нічого не відбувається
08.04.2021, 16:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Данило писав/ла:
Дякую, впроваджувач налаштував зміни, але так нічого не відбувається

мабуть налаштував не так як потрібно?
нехай перевірить коректність відповідності у батьківського продукту всіх опцій замовлення у фільтрах на підставі яких вивантажуватимуться варіації - щоб не виходило так, що у варіації є фільтр-опція, якої немає у батька
08.04.2021, 16:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Наскільки я бачу, що категорії вивантажилися, а ось товари - ні, навіть спробувавши вивантажити всі товари як товари верхнього рівня - тобто без варіацій
08.04.2021, 17:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Як я зрозумів помилку при розвантаженні дає наступне
Коли артикул і рід артикул збігаються, то система не може зрозуміти як його вивантажувати, як звичайний або як варіативний товар. Підкажіть, що в даному випадку робити. Також зауважив, що товари дуже повільно вивантажуються, чи є якась інформація з цього приводу. Буду вдячний за відповідь
11.04.2021, 17:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Данило писав/ла:
Коли артикул і рід артикул збігаються, то система не може зрозуміти як його вивантажувати, як звичайний або як варіативний товар. Підкажіть, що в даному випадку робити.

Не вказувати батьківський артикул, якщо це той самий товар. Вордпрес мабуть і видає помилку, що неспроможна самого себе прив'язати як варіацію.

Данило писав/ла:
Також зауважив, що товари дуже повільно вивантажуються, чи є якась інформація з цього приводу. Буду вдячний за відповідь

API не така швидка, як хотілося б.
12.04.2021, 15:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У нас більше 10 000 товарів, якби це було на стороні Wordpress я б зміг це виправити, але в даному випадку чи можете ви допомогти з цим, тому що 10 000 товарів відредагувати буде просто нереально
12.04.2021, 18:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Данило писав/ла:
У нас більше 10 000 товарів, якби це було на боці Wordpress я б зміг це виправити, але в даному випадку чи можете ви допомогти з цим, тому що 10 000 товарів відредагувати буде просто нереально

Так, можу запропонувати тоді доопрацювання перевірок, щоб порівнювати артикул поточного та зазначеного батьківського і якщо він дорівнює – ігнорувати це. Подібні перевірки займуть 1 годину доопрацювання.
13.04.2021, 17:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добре чекаю на пропозиції. Також на працює вивантаження замовлень, можете подивитися яку відповідь сервера будь ласка
15.04.2021, 11:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Данило писав/ла:
Добре чекаю на пропозиції.

Вам надіслати рахунок на доопрацювання?

Данило писав/ла:
Також на працює вивантаження замовлень, можете подивитися яку відповідь сервера будь ласка

"Зробити непотрібний для вашого 데이터베이스: Access denied for user 'vzuto_daniil'@'localhost' (using password: YES)"
помилка підключення до БД може бути пов'язана або з неправильними доступами (у вас хост явно не localhost) і перевірте, щоб доступ був відкритий для сервера з OneBox 91.200.43.131
15.04.2021, 15:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, надішліть будь ласка на пошту
15.04.2021, 15:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Також підкажіть будь-ласка в якому форматі буде коректніше заповнити дане поле якщо у мене vps
1. Вказати ip localhost 127.0.0.1?
2. Вказати ip виділеного сервера
3. Вказати посилання на phpMyAdmin
15.04.2021, 15:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

вказати IP сервера, де розташована база даних
за фактом те саме, що й у конфігурації вордпресу
15.04.2021, 15:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Все працює дякую. Але вивантаження товарів довелося робити вручну з генерації XML, зв'яжіться зі мною з приводу доопрацювання
16.04.2021, 12:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Данило писав/ла:
зв'яжіться зі мною з приводу доопрацювання

вам на пошту мали надіслати рахунок
після його оплати доопрацювання буде поставлено в чергу та після реалізації - тут відпишуться про це
16.04.2021, 14:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар