1b.app
Скопійоване посилання -

Хтось користується налаштунками умов вивантаження продуктів в дії "Выгрузить продукты/категории/фильтры/характеристики в opencart (через БД)"?

Цікавить чи працює в когось налаштування (settings.png) умов виваентаження продуктів в OpeCart?

У мене разом з цим не працює "Выгружать только продукты, которые обновлялись за последние указанное количество часов."
Описував https://1b.app/ua/forum/integrations-with-online-stores/18064-ne-rabotayut-uslov...

Відповіді:

Доброго дня.

Олександр Григорович писал/а:
Цікавить чи працює в когось налаштування (settings.png) умов виваентаження продуктів в OpeCart?

Вказане налаштування фільтрує лише продукти, в яких змінилось з моменту останнього вивантаження (запуску дії) одне з вказанних полів.


Олександр Григорович писал/а:
У мене разом з цим не працює "Выгружать только продукты, которые обновлялись за последние указанное количество часов."

Вказане налаштування фільтрує продуктів у яких дата оновлення (udate) більше ніж поточна дата мінус вказана кількість годин.

Можливо при ваших налаштуваннях фільтрація не дає результатів саме по п.1 - немає продуктів у яких з моменту останнього запуску змінилось одне з вказанних полів.
28.12.2023, 17:03

Олександр Григорович
Support EP
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Вказане налаштування фільтрує лише продукти, в яких змінилось з моменту останнього вивантаження (запуску дії) одне з вказанних полів.

Саме так я собі і уявляю роботу цього налаштування але результат отримав інакший.

Доброго дня.
Вказане налаштування фільтрує продуктів у яких дата оновлення (udate) більше ніж поточна дата мінус вказана кількість годин.

Можливо при ваших налаштуваннях фільтрація не дає результатів саме по п.1 - немає продуктів у яких з моменту останнього запуску змінилось одне з вказанних полів.

Так я розумію але тест проводився почергово, кожне налаштування окремо, неодночасно.
Приклад тестів описав:
https://1b.app/ru/forum/integrations-with-online-stores/18064-ne-rabotayut-uslov...
29.12.2023, 15:48

Доброго дня.
Через велику кількість продуктів без даного налаштування - дані не оновлюються.

Необхідне вирішення проблеми - готовий оплатити затрачений час.
23.01.2024, 15:50

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар