1b.app
Скопійоване посилання -

Прописати ip сайту в бокс

Доброго дня. Колись потрібно було прописувати ip сайту в бокс для роботи інтеграції з opencart. Зараз таке потрібно?

Відповіді:

Добридень. ip сайту ніколи не був потрібен для боксу, завжди потрібен був url опенкарта та ip бази даних для підключення до неї. Можливо, Ви переплутали з тим, що потрібно було ip боксу прописувати в список білих для використання апі в самому опенкарті? Якщо так, то ip боксу, як і раніше, потрібно прописувати до списку доступних в налаштуваннях апі опенкарта.
24.07.2023, 09:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Відділ турбот
OneBox production написав:
Добридень. ip сайту ніколи не був потрібен для боксу, завжди потрібен був url опенкарта та ip бази даних для підключення до неї. Можливо, Ви переплутали з тим, що потрібно було ip боксу прописувати в список білих для використання апі в самому опенкарті? Якщо так, то ip боксу, як і раніше, потрібно прописувати до списку доступних в налаштуваннях апі опенкарта.

За скільки годин допоможете розібратися з інтеграцією. Бо ніби все налагодивши, а написано, що не вдалося з'єднатися з сервером б.д.
24.07.2023, 14:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

2ч. Нам знадобляться доступу до адмін-панелі вашого хостингу на опенкарт, щоб це налаштувати. Виставити рахунок?
24.07.2023, 14:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Рахунок виставлять.
Скиньте будь-ласка на мою робочу пошту d.bodyako@crm-onebox.com посилання на лк хостинка опенкарта + доступу (якщо там двофакторна автентифікація то свій номер телефону, на якій я можу написати в telegram наприклад щоб швидко одержати код в адресу+до.). Дякую.
24.07.2023, 14:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
Рахунок виставлять.
Скиньте будь-ласка на мою робочу пошту d.bodyako@crm-onebox.com посилання на лк хостинка опенкарта + доступу (якщо там двофакторна автентифікація то свій номер телефону, на якій я можу написати в telegram наприклад щоб швидко одержати код в адресу+до.). Дякую.

Скинув
24.07.2023, 15:02


Відділ турбот
OneBox production написав:
Рахунок виставлять.
Скиньте будь ласка на мою робочу пошту d.bodyako@crm-onebox.com посилання на лк хостинка опенкарта + доступу (якщо там двофакторна автентифікація то свій номер телефону, на якій я можу написати в telegram наприклад щоб швидко отримати код), посилання на опенкарт+ доступу в адмінку, посилання на бокс, в якому потрібно налаштувати інтеграцію. Дякую.

Доброго дня. А коли ви налаштуєте?
03.08.2023, 11:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Виявилось що на хостингу був закритий зовнішній доступ до б.д, замінив хостинг і все запрацювало. Єдине що не додаються фото
09.08.2023, 10:39


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар