1b.app
Скопійоване посилання -

при видаленні товарів зображення теж видаляються?

В автоматизації є такий пункт:
Видалити із Opencart товари, які видалені в OneBox
При видаленні цих товарів на сайті з опенкарт, що саме видаляється? Всі зв'язки з цим продуктом із усіх таблиць? Зображення також видаляються?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

чистяться таблички product, product_description, product_to_category, product_to_store
фотки немає
30.11.2022, 17:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Зрозуміло. А можна налаштувати в процесах автоматизації, щоб при оновленні бази товарів через API/DB або як завгодно ще товари не видалялися (яких вже немає в OneBox), а просто встановлювалося quantity = 0, або статус товару = вимкнути?
Щоб я ці товари потім сам у адмінці міг видалити вручну разом із зображеннями на сервері. А то картинок у нас багато і місця жеруть вони дуже пристойно.
01.12.2022, 11:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, можна відключати товар в опенкарті, займе 1год у вигляді налаштування у цій дії
01.12.2022, 11:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я правильно Вас розумію: чи буде саме опція/налаштування, яку я зможу включати або відключати в процесах автоматизації? Тобто. якщо потрібно, то відключу товари на опенкарті, яких немає у ВанБоксі, а якщо не потрібно, то можу не задіяти цю опцію і в такому випадку все працюватиме так, як воно працює зараз (тобто видалятиме товари без видалення зображень) ?
01.12.2022, 23:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Так в автоматизації є відключення товарів яких немає в боксі
02.12.2022, 16:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Це галочка в дії в якому не передаються віддалені товари в принципі.
02.12.2022, 16:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

добре, готовий сплатити, виставляйте рахунок
02.12.2022, 23:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


ЮРІЙ писал/а:
хорошо, готов оплатить, выставляйте счет

Доброго дня! Надсилала рахунок на вашу пошту. Уточніть чи актуально ще доопрацювання для вас?
02.02.2023, 14:09


Доброго дня! Надсилала рахунок на вашу пошту. Чи уточніть чи актуально ще доопрацювання для вас?

Вітаю.
Ми Вам відповідали на Вашого листа ще тоді, коли Ви писали (може бути, десь у спамі загубилося). Справа в тому, що поки ми чекали на відповідь, то вже вирішили це питання іншим шляхом. Тож поки що не актуально.
Дякую, що нагадали.
02.02.2023, 23:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар