1b.app
Скопійоване посилання -

Не передаються замовлення

Не передаються замовлення з сайту в бокс. Ось налаштування дії

Постійно створюється замовлення такого типу. Видаляю його, а воно знову створюється

Проблема лише в передаі замовлень.
Передача товарів, категрій та контактів працює відмінно.

Допоможіть розібратися

Відповіді:

Добрый день. Настройка интеграции с opencart занимает около 1ч доработки. Выставить счет?
11.11.2022, 15:48


bu
OneBox production писал/а:
Добрый день. Настройка интеграции с opencart занимает около 1ч доработки. Выставить счет?

Так, виставляйте! Дякую
12.11.2022, 09:56


bu
OneBox production писал/а:
Добрый день. Настройка интеграции с opencart занимает около 1ч доработки. Выставить счет?

Жду счет и решение моей проблемы! Спасибо!
17.11.2022, 11:11


Шурдуков Артур писал/а:

bu
OneBox production писал/а:
Добрый день. Настройка интеграции с opencart занимает около 1ч доработки. Выставить счет?

Жду счет и решение моей проблемы! Спасибо!

Доброго дня! Надіслала на вашу пошту
17.11.2022, 14:16


Стасюк Юлия Владимировна
OneBox писал/а:

Шурдуков Артур писал/а:

bu
OneBox production писал/а:
Добрый день. Настройка интеграции с opencart занимает около 1ч доработки. Выставить счет?

Жду счет и решение моей проблемы! Спасибо!

Доброго дня! Надіслала на вашу пошту

Оплата 17.11 в 17.18 от Романенко
Box: https://chado.1b.app/app
17.11.2022, 18:19


Стасюк Юлія Володимирівна
OneBox написав:

Шурдуков Артур написав:

bu
OneBox production написав:
Добрий день. Налаштування інтеграції з opencart займає близько 1год. Виставити рахунок?

Чекаю на рахунок і вирішення моєї проблеми! Дякую!

Доброго дня! Надіслала на вашу пошту

Вітаю! Можете назвати хоч якісь рядки? Скільки чекати вирішення проблеми?
24.11.2022, 11:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Додайте ip 116.202.28.90 до списку дозволених для вашого апі, для користувача api onebox.
05.12.2022, 17:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production писал/а:
Добрий день. Додайте ip 116.202.28.90 до списку дозволених для вашого апі, для користувача api onebox.

Не зрозумій куди додати. Сюди?
06.12.2022, 15:50


Шурдуков Артур писал/а:

bu
OneBox production писал/а:
Добрий день. Додайте ip 116.202.28.90 до списку дозволених для вашого апі, для користувача api onebox.

Не зрозумій куди додати. Сюди?


Я тепер сам не моу увійти до мого боксу? Як видалити це налаштування? Як мені зайти? Я власник боксу, а зайти тепер не можу
06.12.2022, 15:59

це потрібно було зробити в opencart для користувача для якого ви налаштовували api.

bu
OneBox production написав:
для користувача api onebox

Не в боксі, а в Опенкарті. Там де ви користувача та токен доступу отримували для роботи з апі опенкарта.
06.12.2022, 16:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production писал/а:
це потрібно було зробити в opencart для користувача для якого ви налаштовували api.

bu
OneBox production написав:
для користувача api onebox

Не в боксі, а в Опенкарті. Там де ви користувача та токен доступу отримували для роботи з апі опенкарта.

На сайті і так стояв цей IP. Як мені тепер з боксу видалити IP? Я ж не можу тепер зі своєї адреси зайти((((((((
06.12.2022, 16:18

В бокс зайшов, дякую! IP в Opencart стоїть
06.12.2022, 16:19

дія, як і раніше, видає помилку "Ваш IP 116.202.28.90 не має доступу до API!". Ймовірно, в опенкарті 2 або більше користувачів апі і ви прописали доступу не тому.
скиньте на пошту d.bodyako@crm-onebox.com посилання на адмінку опенкарта та доступу я сам все зроблю, так буде швидше.
06.12.2022, 17:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production писал/а:
дія, як і раніше, видає помилку "Ваш IP 116.202.28.90 не має доступу до API!". Ймовірно, в опенкарті 2 або більше користувачів апі і ви прописали доступу не тому.
скиньте на пошту d.bodyako@crm-onebox.com посилання на адмінку опенкарта та доступу я сам все зроблю, так буде швидше.

Відправили на пошту
06.12.2022, 20:00

опенкарт якось дивно логініт. При додаванні до звичайного користувача default потрібного ip доступ дало
у боксі на сторінці https://chado.1b.app/app/opencart-1/settings/ у налаштуванні "IP (HOST) бази даних" повинен бути хост без порту.
07.12.2022, 17:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

замовлення повинні вже затягнутися з опенкарта, перевірте будь ласка
07.12.2022, 17:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production писал/а:
замовлення повинні вже затягнутися з опенкарта, перевірте будь ласка

Замовлень нема((((
07.12.2022, 18:28

В даний момент у бокс затягнулося замовлення, тому що стоїть налаштування "Враховувати тільки замовлення створені за вказану кількість днів" він один (старі замовлення не підтягнулися, оскільки були створені раніше)
08.12.2022, 11:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production писал/а:
В даний момент у бокс затягнулося замовлення, тому що стоїть налаштування "Враховувати тільки замовлення створені за вказану кількість днів" він один (старі замовлення не підтягнулися, оскільки були створені раніше)

Бачу замовлення! Ще таке питання, в замовленні не передаються опції товару (фільтри).В боксі вони налаштовані, а з замовленням не приходять. На скріні видно як приходить з сайту, а як при ручному додаванні відображається. І чи можна налаштувати передачу текстом всього замовлення в якесь поле? Щоб менеджер міг перевірити чи правильно передались усі поля?
08.12.2022, 13:01

вивів вам додаткові поля продуктів процесу, в які передається інформація з опцій
08.12.2022, 13:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production писал/а:
вивів вам додаткові поля продуктів процесу, в які передається інформація з опцій

Протестували, не відображаються
08.12.2022, 13:34

І я не розумію, як ви вивели, по суті бачу, що це інші якісь поля, а мої налаштовані залишились пустими
08.12.2022, 13:35

У нас дуже багато фільтрів, я бачу що створили якість додаткові поля проуктів процесу, але це не всі. І вони вже створені мною з привязкою до фільтрів продуктів на рос. мові
08.12.2022, 13:43

Я все ж таки пропоную налаштувати передачу тестом усього замовлення в якесь поле процесу (я його створю), а далі менеджер сам додасть товару у таблицю і оберем усі необхідні опції (фільтри). Тому зараз створені вами поля лише текстові, їх не можна змінити. І по ним неможливо вести облік товарів на складі. Це ускладнює візуально роботи і не вирішує проблеми.
08.12.2022, 13:54


bu
OneBox production писал/а:
вивів вам додаткові поля продуктів процесу, в які передається інформація з опцій


Замовлення взагалі перестали передаватися.
12.12.2022, 13:59


Шурдуков Артур писал/а:

bu
OneBox production писал/а:
вивів вам додаткові поля продуктів процесу, в які передається інформація з опцій

Протестували, не відображаються


я вывел вам их в одном заказе. Найдите аналогичные поля по названию и выведите себе. Все названия полей были у меня на скриншоте, в чем проблема?


Шурдуков Артур писал/а:
І я не розумію, як ви вивели, по суті бачу, що це інші якісь поля, а мої налаштовані залишились пустими

Названия полей должны быть такими же, какие названия фильров на опенкарте. Таких полей бокс не нашел и соответственно создал новые и записывает информацию туда


Шурдуков Артур писал/а:
Я все ж таки пропоную налаштувати передачу тестом усього замовлення в якесь поле процесу (я його створю), а далі менеджер сам додасть товару у таблицю і оберем усі необхідні опції (фільтри). Тому зараз створені вами поля лише текстові, їх не можна змінити. І по ним неможливо вести облік товарів на складі. Це ускладнює візуально роботи і не вирішує проблеми.


вам нужно удалить свои поля и просто перенастроить новые, добавить им связи с фильтрами и тд. Т.е. просто удалить ваши старые и перенастроить новым нужные связи
05.01.2023, 11:58


bu
OneBox production писал/а:

Шурдуков Артур писал/а:

bu
OneBox production писал/а:
вивів вам додаткові поля продуктів процесу, в які передається інформація з опцій

Протестували, не відображаються


я вывел вам их в одном заказе. Найдите аналогичные поля по названию и выведите себе. Все названия полей были у меня на скриншоте, в чем проблема?


Шурдуков Артур писал/а:
І я не розумію, як ви вивели, по суті бачу, що це інші якісь поля, а мої налаштовані залишились пустими

Названия полей должны быть такими же, какие названия фильров на опенкарте. Таких полей бокс не нашел и соответственно создал новые и записывает информацию туда


Шурдуков Артур писал/а:
Я все ж таки пропоную налаштувати передачу тестом усього замовлення в якесь поле процесу (я його створю), а далі менеджер сам додасть товару у таблицю і оберем усі необхідні опції (фільтри). Тому зараз створені вами поля лише текстові, їх не можна змінити. І по ним неможливо вести облік товарів на складі. Це ускладнює візуально роботи і не вирішує проблеми.


вам нужно удалить свои поля и просто перенастроить новые, добавить им связи с фильтрами и тд. Т.е. просто удалить ваши старые и перенастроить новым нужные связи


Такий варіант не підходить. У нас більше 25 фільтрів, враховуючи 2 мови сайту, то їх всього 50. І по суті на кожний буде по 2 (на двох мовах). Це подальші труднощі із організацією складу і інші проблеми.

Я повторю своє питання: Чи можете ви налаштувати так, щоб характеристики передавалися просто текстово в одне поле? Скрін додаю
08.01.2023, 23:17


Шурдуков Артур писал/а:
Я повторю своє питання: Чи можете ви налаштувати так, щоб характеристики передавалися просто текстово в одне поле? Скрін додаю

Да, конечно. Для этого нужно "слепить" все значения в одно и записать в текстовое поле продукта процесса при импорте товара из опенкарта. Займет около 2ч.
01.02.2023, 17:49

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар