1b.app
Скопійоване посилання -

Додати можливість витягувати дані з масиву payment

Тут https://hellom.1b.app/app/settings/tilda/ (рис 1)
Потрібно додати можливість витягувати дані із масиву payment (рис 2)
Або повністю масив записати в текстове поле, або аналогічно кожному полю.
Скільки потрібно годин для реалізації одного та другого варіанта?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

1. Дай проект, на якому потрібно
2. Куди ти ці значення запхати хочеш? Я бачу там одну частину за продуктами (products), а другу просто на замовлення на кшталт (discount та інше)
02.06.2022, 11:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія

anonymous hamster
OneBox production написав:
1. Дай проект, на якому потрібно
2. Куди ти ці значення запхати хочеш? Я бачу там одну частину за продуктами (products), а другу просто на замовлення на кшталт (discount та інше)

1. https://hellom.1b.app/desktop/
2. (Рис 1) Ось ці поля я хочу розкидати за логікою. Знижку у відсотках записати, промокод, адреса доставки, фіо одержувача. Можливо, на майбутнє щось у них ще додатися, що можна буде автоматизувати замовлення.
02.06.2022, 13:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, можемо зробити щоб ти міг вибирати щось типу payment/delivery_fio та тоді у полі запише значення що лежить там. Займе 2г. Якісь додаткові поля тобі додавати потрібно чи тих, що зараз вистачить? Я про вибір полів зліва в налаштуванні
02.06.2022, 13:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія

anonymous hamster
OneBox production написав:
Так, можемо зробити щоб ти міг вибирати щось типу payment/delivery_fio та тоді у полі запише значення що лежить там. Займе 2г. Якісь додаткові поля тобі додавати потрібно чи тих, що зараз вистачить? Я про вибір полів зліва в налаштуванні

Та ліворуч начебто все доп. поля процесу і навіть контакту є, тому не потрібно додавати чогось. Попрошу тільки єдиний якийсь підпис зробити тип правильно написати що б з масиву дані витягнути. (Інструкція для чайників прямо в налаштуваннях)
02.06.2022, 14:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доопрацювання вивантажено, у налаштуванні біля поля з'явилася підказка. Тепер можеш писати payment/amount payment/delivery_price і таке інше.
03.06.2022, 11:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія

anonymous hamster
OneBox production написав:
Доопрацювання вивантажено, у налаштуванні біля поля з'явилася підказка. Тепер можеш писати payment/amount payment/delivery_price і таке інше.

Начебто ок, тільки з адресою якась біда
Ось тут https://hellom.1b.app/82/ – не хоче підтягуватися.
03.06.2022, 19:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ти в налаштуванні вказав delivery_address а потрібно payment/delivery_address , інші поля при цьому правильно вказав)
03.06.2022, 20:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія

anonymous hamster
OneBox production написав:
Ти в налаштуванні вказав delivery_address а потрібно payment/delivery_address , інші поля при цьому правильно вказав)

Соре, так, все гуд працює)))
05.06.2022, 14:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар