1b.app
Скопійоване посилання -

Підписатися на бота з кабінету клієнта.

Доброго дня.
Така задача:
Потрібно що б клієнт міг підписатися на телеграм бота з кабінету клієнта one box, і це збереглося в картці контакту і потім можна було з срм писати клієнту на телеграм.
Клієнт вже зареєстрований, має кабінет клієнта.
Потрібно в кабінеті клієнта one box додати якусь кнопку, чи форму, щоб клієнт міг підписатися. .
Можливо це реалізувати?

Відповіді:

Врятлі існують способи підписки на бота не заходячи до будь-якої версії телеграм. Вам потрібно залишити посилання на свого робота де то щоб користувач у нього зайшов і щось написав / натиснув, тоді і тільки тоді він підпишеться. Якщо ви додасте кнопку поділиться номером телефону, телеграм повідомить номер користувача тоді він зв'яжеться з карткою користувача у боксі, якщо його номер телефону в картці і телеграмі збігається.
04.12.2023, 12:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
Врятлі існують способи підписки на бота не заходячи до будь-якої версії телеграм. Вам потрібно залишити посилання на свого робота де то щоб користувач у нього зайшов і щось написав / натиснув, тоді і тільки тоді він підпишеться. Якщо ви додасте кнопку поділиться номером телефону, телеграм повідомить номер користувача тоді він зв'яжеться з карткою користувача у боксі, якщо його номер телефону в картці і телеграмі збігається.

Дякую за відповідь.
Я не писав, але зрозуміло що після натискання на кнопку клієнта перекине в телеграм і він має підписатися на бота.
Але було питання у зв'язуванні цих двох контактів.
Як це можна реалізувати? І чи можливо це зробити без використання Конструктора Telegram ботів??? ( https://1b.app/ua/app/bot-constructor/ )
04.12.2023, 13:21


Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
Якщо ви додасте кнопку поділиться номером телефону, телеграм повідомить номер користувача тоді він зв'яжеться з карткою користувача у боксі,

вот так можно связать. Вы можете слать такую кнопку как при переходе какой то задачи на этап так и через конструктор ботов.
04.12.2023, 13:47


Отдел Заботы
OneBox production писал/а:

Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
Якщо ви додасте кнопку поділиться номером телефону, телеграм повідомить номер користувача тоді він зв'яжеться з карткою користувача у боксі,

вот так можно связать. Вы можете слать такую кнопку как при переходе какой то задачи на этап так и через конструктор ботов.

А як заповнити поле Callback Data що б зв'язати контакти?
І якщо клієнт натисне цю кнопку то в які поля збережуться дані? алже таких налаштувань у дії немає.
04.12.2023, 14:37

Зверніться будь ласка до інтеграторів https://1b.app/ru/partner/onebox-corp/ , я точно не пам'ятаю що там потрібно заповнювати щоб з'являлася потрібна кнопка, я тільки пам'ятаю що така можливість є.
04.12.2023, 15:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Думаю що інтегратори також не знають.
Знає тільки дехто з розробників.
Дякую.
04.12.2023, 17:40

вони налаштовують подібні речі дуже часто, я не просто так на них Вас перенаправив)
05.12.2023, 14:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
Ми, як інтегратори, також знаємо як налаштувати реєстрацію, ідентифікацію і звязування контактів з ботів.
Звертайтесь.
07.12.2023, 13:36

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар