1b.app
Скопійоване посилання -

Дія для Міжнародної доставки УкрПошта

Нужна работа с международной доставкой Укрпочта?
У нас есть готовый компонент который это может! Посмотреть компонент
Доброго дня!
Раніше ставив питання щодо Міжнародної доставки за допомогою УкрПошта (https://crm-onebox.com/ru/support/logistics-and-delivery-services/9338-mezhdunar... і мені відповіли, що для етапів ніяких дія немає, тільки є можливість створювати вручну.
Підкажіть, чи можна доробити дію "Укрпошта створити ТТН", щоб за допомогою її можна було робити відправки за кордон?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Так можна. Це займе близько 2год.
05.08.2021, 12:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
Так можна. Це займе близько 2год.

Виставте рахунок, будь ласка
05.08.2021, 16:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. У дії з'явилося 2 додаткові налаштування, в самому кінці
07.09.2021, 14:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production
Співробітник
клац-клац написав:
Укрпошта

Добридень!
Тільки, що перевірив і помітив одне поле, яке трохи не коректне, на мою думку. Думаю, його було коректно зробити через доп.поля процесу (клієнта) та/або з доп.поля довідника, тому що в поточному функціоналі, на одному етапі потрібно буде для кожної країни додавати окрему дію. А якщо країн 20 тоді і дій 20.
Що скажете?
07.09.2021, 16:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Підкажіть, скільки різних країн ви відправили посилки через Укрпошту протягом цього року?
07.09.2021, 16:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production
Співробітник
клац-клац написав:
Підкажіть, скільки різних країн ви відправили посилки через Укрпошту протягом цього року?

Щойно прорахував: використовуючи лише 1 канал (instagram), який почав активно вести з грудня 2020 року з таргетом лише на "Україна (люди, що живуть тут)" - вийшло 7 країн. Не можу сказати, що це багато, але якщо для навантаження боксу так буде краще - тоді ок, вручну прописуватиму.
Дякую!
07.09.2021, 16:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Юрію, я ж не писав, що не зможу переробити чи щось ще. Я просто уточнив, наскільки у вас великий розкид країнами. Протягом кількох днів перероблю на вибір додаткового поля із процесу.
07.09.2021, 17:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production
Співробітник
клац-клац написав:
Юрію, я ж не писав, що не зможу переробити чи щось ще. Я просто уточнив, наскільки у вас великий розкид країнами. Протягом кількох днів перероблю на вибір додаткового поля із процесу.

Ми напевно не правильно одне одного зрозуміли))
Я теж від вас нічого не вимагаю)) Просто подумав, що в такому відео дія даватиме менше навантаження)
07.09.2021, 17:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доопрацював можливість вибору допполя, з якого брати країну. До вас потрапить швидше за все завтра вранці
14.09.2021, 18:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production
Співробітник писав/ла:
Доопрацював можливість вибору допполя, з якого брати країну. До вас потрапить швидше за все завтра вранці

Добридень!
Тестували дію, але вона не працює. Показує таку помилку
Перевірити працездатність можна у цьому процесі https://our-store.com.ua/41181/, використовуючи процедуру "Укрпошта ТТН"
Про всяк випадок хочу додати: для роботи даної дії, раніше я замовляв наступну доопрацювання, але її зміг протестувати, тому що не працює основна дія https://crm-onebox.com/ua/support/business-processes/9942-avtomaticheskoe -izmenenie-s-kirillitsi-v-latinitsu/
30.09.2021, 12:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день.
https://our-store.com.ua/app/ukrposhta/senders/info/?platformid=1
Помилка говорить про те, що ім'я відправника має бути російською мовою і не дає створити відправника із зазначеним ПІБ.
25.10.2021, 10:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production
Співробітник писав/ла:
https://our-store.com.ua/app/ukrposhta/senders/info/?platformid=1

Підкажіть, як через Бокс потрапити на цю сторінку? Не можу знайти

anonymous duck
OneBox production
Співробітник писав/ла:
Помилка говорить про те, що ім'я відправника має бути російською мовою і не дає створити відправника із зазначеним ПІБ.

Змінив на російську мову ПІБ, гордий та адресу, але помилка така сама.
27.10.2021, 16:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

{"sender":{"uuid":"c7102319-6d7c-482d-88fe-45b5af869b5f"},"recipient":{"uuid":"dc65c7ea-e7e0-4cd2-a9a3-3392ceda5a5 W2W","postPay":0,"postPayPaidByRecipient":true,"parcels":[{"weight":"100","length":"10","declaredPrice":675,"width":0," height":0,"latinName":"test","value":675,"quantity":1,"parcelItems":[{"weight":"100","length":"10","declaredPrice" :675,"width":0,"height":0,"latinName":"test","value":675,"quantity":1}]}],"paidByRecipient":0,"description":" Dostavka Zarubezh","type":"INTERNATIONAL","packageType":"PARCEL","senderAddressId":217123999,"recipientEmail":"sergogavriliev@gmail.com","international":true,"weight":"100 ","length":"10","declaredPrice":675,"internationalData":{"tracked":true}}
я шлю такий запит. Отримую на нього відповідь:
Shipment's data to Російська Федерація повинна включати тільки латинські characters at fields: Sender address, Return address
Уточніть, будь ласка, у пошти, чому так відбувається
27.10.2021, 17:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production
Співробітник писав/ла:
я шлю такий запит. Отримую на нього відповідь:
Shipment's data to Російська Федерація повинна включати тільки латинські characters at fields: Sender address, Return address

Зрозумів у чому річ: дані відправника мають бути на Латиниці. Я їх змінив, але тепер виникає інша ситуація:
Натискаю кнопку. Вона фіксується, і нічого не відбувається. І так зависла висить до тих пір, поки не оновити сторінку
27.10.2021, 17:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

помилка та сама. Дані ми і так все переводимо з кирилиці на латиницю під час міжнародної доставки. Це видно у тілі запиту
28.10.2021, 10:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production
Співробітник писав/ла:
помилка та сама. Дані ми і так все переводимо з кирилиці на латиницю під час міжнародної доставки. Це видно у тілі запиту

Зрозумів. Тоді я знову переведу ПІБ, гордий та адресу російською і відправлю в сапорт УкрПошта ваш попередній лист, щоб отримати від них відповідь.
Як тільки отримаю – відпишусь.
28.10.2021, 10:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

добре спасибі. Тільки вимагайте будь ласка точну відповідь яке поле і що в ньому потрібно поправити або одразу перероблений запит, тому що з понад 100 апі, яке я використав у Укрпошти, поки що найнеочевидніше. Полів таких немає в запиті, але вони вимагають їх перевести.
28.10.2021, 11:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production
Співробітник писав/ла:
добре спасибі. Тільки вимагайте будь ласка точну відповідь яке поле і що в ньому потрібно поправити або одразу перероблений запит, тому що з понад 100 апі, яке я використав у Укрпошти, поки що найнеочевидніше. Полів таких немає в запиті, але вони вимагають їх перевести.

Щойно отримав відповідь
28.10.2021, 13:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дуже цікаво, враховуючи той факт, що у запиті створення адреси ми не шлемо region цією дією. Тобто. вони шукають судячи з усього якусь стару адресу та оновлюють йому поля. Спасибі, зроблю щоб слали та region щоб його можна було перезатерти.
28.10.2021, 13:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production
Співробітник писав/ла:
Дуже цікаво, враховуючи той факт, що у запиті створення адреси ми не шлемо region цією дією. Тобто. вони шукають судячи з усього якусь стару адресу та оновлюють йому поля. Спасибі, зроблю щоб слали та region щоб його можна було перезатерти.

Може бути, давайте паралельно поставимо їм таке питання? На всякий випадок? Якщо Так - могли б допомогти сформувати запит, я в АПА і логах слабенький.
28.10.2021, 13:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я з відповіді зрозумів, що потрібно робити, поки нічого не потрібно - як перероблю відпишуся вам тут. Дякую
28.10.2021, 13:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

За адресою зробив щоб примусово оновлювало регіон та налаштування. У вас одразу заповнив.
Залишилося питання щодо Description. Ми шолом туди "Dostavka Zarubezh - 1000 шт". На це видає помилку "Shipment's data to Russian Federation should include only latin characters at fields: Description". При зміні шаблону просто "Ювелірні вироби" далі пропускає. За підсумком потім поправив ще кілька помилок, які видавала пошта і ТТН створити дозволило.
29.10.2021, 12:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production написав:
"Ювелірні вироби"

anonymous duck могли б змінити формулювання "Ювелірні вироби" на "Аксесуари", а то можу виникнути питання з боку Укрпошти, що ми пересилаємо ювелірку? (Такі речі не можна надсилати особливо без декларування).
27.11.2021, 13:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://our-store.com.ua/app/ukrposhta-integration-new/settings/ ви це самі можете робити в налаштуванні "Шаблон опису відправки"
29.11.2021, 14:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production написав:
Аксесуари

Так є! Спс
29.11.2021, 14:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар