1b.app
Скопійоване посилання -

Звідки беруться ці контакти? (Контактні особи)

У налаштуваннях інтеграції вказані такі дані
https://practik.crm-onebox.com/admin/shop/integrations/novaposhta-integration-11...

А якщо перевірити у самому замовленні
https://practik.crm-onebox.com/admin/customorder/order/187945/invoice/

То ми можемо бачити, що користувач тягнеться інший, чому ?
Можна якось зробити, щоб вказувало лише ті дані, які зафіксовані у відправнику
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

1. Потрібно вказати "Організація або ПІБ" у налаштуваннях.
2. Видалити дублі контрагентів (у новій пошті у вас 5 відправників з однаковим ПІБ)
25.10.2021, 15:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Все вказано
2. після видалення фіо тех. підтримкою нової пошти - вони з'являються самі самостійно (кожну годину)
Чи може СРМ сама їх передавати? Не виключаю, що колись вони могли бути створені через "плюсик"
Чи можна це якось поправити?
25.10.2021, 18:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Можете підказати? Чи передає ці дані СРМ? як зробити так, щоб не передавала?
Видалити всі кабінети та заново додати?
26.10.2021, 12:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Зубарєв Іван Валерійович писав/ла:
Можете підказати? Чи передає ці дані СРМ? як зробити так, щоб не передавала?
Видалити всі кабінети та заново додати?

Якщо створювали через плюсик, один раз ми могли в момент створення додавати контрагента. Я можу запропонувати вам видалити всі дані щодо контрагентів, які зараз запам'ятав бокс і затягнути їх заново з нової пошти. Так буде точно зрозуміло дублі в пошті або ви задубли контрагентів у боксі. Це триватиме близько години. Виставляти рахунок?
26.10.2021, 13:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так проблема в тому, що ці контакти після очищення на новій пошті з'являються через якийсь час
Тобто може статися момент, що Ви видалите контакти в СРМ, а так як вони є в новій пошті, то вони назад затягнутися?
Або я вірно розумію, що в СРМ є десь довідник цих контактів? І Ви просто його очистите? Після цього потрібно попросити щоб у новій пошті очистили зайві контакти і тоді працюватиме коректно?
27.10.2021, 11:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добре, виставляйте рахунок, тільки давайте якось погодимо час проведення робіт, щоб ми відключили синхронізацію з НП і перед очищенням попросили, щоб на новій пошті видалили відправників, щоб воно знову не затягнуло зайвих, як нам це зробити?
01.11.2021, 08:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я поставив завдання, щоб виставили рахунок. Коли ви його оплатите - я почищу відправників у боксі, подивимося, що затягне з НП. Якщо затягне зайвих – почистіть вже у НП і я перезаллю відправників.
01.11.2021, 09:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

оплатили, перевірте, будь ласка
03.11.2021, 14:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Я видалив всі дані відправників, які були у нас, перевірте - дублі залишилися? Якщо так, то попросіть пошту почистити непотрібних вам відправників у себе (це також можна зробити через ЛК) і напишіть мені щоб я перетягнув відправників. Дякую
03.11.2021, 15:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Не можемо перевірити чи є дублі, так як 404 помилка при спробі зайти в інтерфейс створення
https://practik.crm-onebox.com/admin/customorder/order/191406/invoice/
03.11.2021, 15:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Спробуйте зараз, перезбирав проект
03.11.2021, 15:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production
Співробітник писав/ла:
Спробуйте зараз, перезбирав проект

500 пройшла, але дублі ще є
У новій пошті почистили, перезатягніть відправників, будь ласка
03.11.2021, 15:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, оновіть дані, потрібно надіслати ще замовлення сьогодні
03.11.2021, 16:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


На жаль, дублюються.

В цілому вони не заважають, головне тільки щоб тягнуло вірний номер телефону завжди, а буває, що іноді підкидає інший, можна це виправити?
04.11.2021, 10:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Зубарєв Іван Валерійович писав/ла:
На жаль, дублюються.

В цілому вони не заважають, головне тільки щоб тягнуло вірний номер телефону завжди, а буває, що іноді підкидає інший, можна це виправити?

ні, ПІБ однакові - пошук йде ним. Можна переробити пошук по телефону, але знадобиться доопрацювання. Я щиро не розумію в чому проблема зайти до ЛК НП та видалити зайвих відправників?
04.11.2021, 16:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production
Співробітник писав/ла:
Я щиро не розумію в чому проблема зайти до ЛК НП та видалити зайвих відправників?

Вони з'являються назад через якийсь час, ми постійно видаляємо їх, але вони самі з'являються, якби можна було просто видалити ми навіть тему на форумі не створювали і відразу це зробили :(
05.11.2021, 12:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Відправник з яким номером телефону та ПІБ зайвий у вашому випадку?
05.11.2021, 14:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дублюється ось цей відправник
"Зубарєв Іван Валерійович"
зараз потрібно щоб він був один (з таким фіо)
та номер телефону повинен бути таким 380970008027
08.11.2021, 15:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Це можна якось виправити, підкажіть, будь ласка
11.11.2021, 10:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Переглянув усі налаштування в нашій системі. "Зубарєв Іван Валерійович" зустрічається лише з таким номером. Це означає, що ви не почистили відправників у новій пошті. Можете Юлії, яка виставляла вам рахунок надіслати доступу від ЛК нової пошти щоб я зайшов і подивився інформацію там?
12.11.2021, 15:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Або можете надіслати мені на робочу пошту d.bodyako@crm-onebox.com
15.11.2021, 12:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Помилка була не в тому кабінеті, в якому ви правили, а в інших. Справа в тому, що у вас підключено декілька кабінетів Нової пошти і всі ці кабінети мають відправника "Зубарєв Іван Валерійович" з телефонами 380938241286 або 380675692809 . Вам потрібно зайти до всіх своїх кабінетів нової пошти та почистити там непотрібних відправників з неправильними номерами телефонів.
19.11.2021, 12:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар