1b.app
Скопійоване посилання -

Блокування (обмеження) на форумі неугодних (невигідних) користувачів (мета створення форуму)

Мене без суду та слідства обмежили на форумі
Суть обмежень це 1 завдання на добу та 2 коментарі на добу
Частину відповідей (відписок) одержав тут -sutki-poprobuyte-ostavit-kommentariy-cherez-neskolko-chasovquot/
Основним аргументом було те що:
1. Я ставлю надто багато запитань у темі (в один день написав у всіх незакритих завданнях чи буде рішення, плюс на відповіді відписки регулярно ставив відповіді, тому що відповіді тільки породжували питання і нічого не вирішували)
2. Що я ставлю оцінки, які не збираюся робити і що я ставлю питання "які ніколи не задасть нормальний клієнт"
Хочу в цій темі розібратися та отримати відповідь на свої запитання:
1. З якою метою створено форум (тобто це форму де всі один одному допомагають і розробники це лише частина публіки чи це не форму, а просто форма зворотного зв'язку з розробниками з публічно доступними відповідями та питаннями), тобто хочу зрозуміти мене заблокували чисто через те, що я зайняв потік завдання на розробників або це
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Так, ми обмежуємо форум для економічно невигідних клієнтів.
Одна відповідь на форумі мені обходиться в 80 грн (без податків тощо).
Якщо клієнт купив коробку, заплатив за неї давно фіксовану вартість, а потім ставить по 10 питань на день на форумі - то через пару місяців клієнт стає економічно невигідним, ми підрізаємо йому можливість писати та запитувати нескінченно. Треба більше - вибирайте інтегратора і купуйте у нього послуги, якщо він, звичайно, захоче їх надавати (я нікого не змушую).
Саме твої відповіді на форумі призвели до того, що через кілька тижнів форум регулюватиметься простими правилами:
- після верифікації нараховується N питань (наприклад, 10 штук)
- за кожну правильну відповідь +1 питання
- за кожні 10 доларів за хмарні ліцензії +1 питання
- інтегратор сплатив комісію - отримай пачку питань на форум
- запитав - мінус 1 питання
і так далі.
Суть у тому, щоб користувачі не лише запитували, а й відповідали також.
Хочеш тільки питати? Тоді купи хмару та плати весь час.
Окремо купити питання не можна, тільки купити OneBox cloud.
18.03.2021, 21:05
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
З такими правилами це не дуже схоже на форум, це більше схоже на систему обліку завдань, де є відповідальний (який отримує ЗП за свою роботу (80 грн.)).
Ви нічого не сказали з приводу обмежень коментарів, а саме вони дають можливість відповідати, я б і радий відповісти, але моє обмеження в 2-3 коментарі на добу (система як вважає незрозуміло) не дає мені можливості відповідати навіть за моїми завданнями. на питання розробників, тобто мені потрібно чекати добу, щоб відповісти Тиндику на його питання в завданні.
Тобто прошу прояснити з приводу коментарів, які будуть з них обмеження?
18.03.2021, 22:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тобто прошу прояснити з приводу коментарів, які будуть щодо них обмеження?

Поки що не можу нічого відповісти на це запитання.
19.03.2021, 21:29
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Мірошниченко Максим Олександрович
CEO OneBox написав:
Поки що не можу нічого відповісти на це запитання.

Ви можете на якийсь час прибрати обмеження за коментарями, тому що 2 коментарі на добу це дуже жорстоко :) ?
19.03.2021, 23:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ви можете на якийсь час прибрати обмеження за коментарями, тому що 2 коментарі на добу це дуже жорстоко :) ?

Ні. Я не хочу цього робити, тому що це призведе до того, що ти будеш задовбати розробників значно більшим потоком контенту, ніж це роблять інші користувачі. Хоча за бокс (оренду) та комісію інтеграторів ти не платиш взагалі.
Потрібно усунути обмеження? Оплачуй комісію інтеграторів АБО ставай хмарним клієнтом АБО домовляйся безпосередньо з будь-яким партнером за гроші, щоб він працював із твоїми завданнями.
20.03.2021, 10:30
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
Мене влаштовує рішення коли я на форумі допомагаю іншим клієнтам, але натомість я отримую можливість створювати завдання, але щоб ця система працювала мені потрібно дати можливість відповідати в коментарях завдань клієнтів.
Ви можете дати можливість відповідати у завданнях клієнтів?
20.03.2021, 16:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мене влаштовує рішення коли я на форумі допомагаю іншим клієнтам, але натомість я отримую можливість створювати завдання, але щоб ця система працювала мені потрібно дати можливість відповідати в коментарях завдань клієнтів.
Ви можете дати можливість відповідати у завданнях клієнтів?

Пізніше, коли ця система стане доступною для всіх користувачів.
20.03.2021, 16:50
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Мірошниченко Максим Олександрович
CEO OneBox написав:
Пізніше, коли ця система стане доступною для всіх користувачів.

Просто це виходить якась бляха з коментарями
Я допустимо створив 3 завдання (на мою думку це баги)
І ось розробники уточнюють деталі, а я можу за добу відповісти лише два рази і марення виходить
Потім надходять повідомлення "Позначте правильну відповідь", а я навіть "поворухнути" розробника не можу
Ось завдання https://crm-onebox.com/support/business-processes/7639-deystvie-quotdodati-produ... rabotalo-normalno--shoporderstatusactionaddproductsuniversal/
Мені пишуть 17.03 "подивлюсь найближчим часом"
Що таке "найближчий час" мені зовсім не зрозуміло і я навіть уточнити не можу, тому що є важливіші завдання, де потрібно відповісти
І виходить маячня якась
Чи ви вважаєте що це нормально?
21.03.2021, 10:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, я вважаю, що це нормально.
Я вже описав вище, що будь-яка відповідь мені коштує 80 грн. Тому, від економічно невигідних користувачів я свідомо стримуватиму потік питань і коментарів, розтягуючи його в часі. (простими словами, я спеціально тобі і ще кільком користувачам обмежую можливість публікувати щось на форумі).
Не подобається - платіть гроші, вибирай інтегратора, домовляйтеся з ними, щоб вони відповідали вам оперативно і не "обмежували".
21.03.2021, 22:38
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Що таке "найближчий час" мені зовсім не зрозуміло і я навіть уточнити не можу, тому що є важливіші завдання, де потрібно відповісти

Захочуть дадуть відповідь, захочуть не дадуть відповіді, нічого не можу вдіяти.
Бізнес OneBox – це платні хмарні користувачі.
Решта мене просто не цікавить.
21.03.2021, 22:39
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Мірошниченко Максим Олександрович
CEO OneBox написав:
Захочуть дадуть відповідь, захочуть не дадуть відповіді, нічого не можу вдіяти.

Виходить якийсь дисонанс
З одного боку проглядається жорсткий контроль "форуму" (блокування/ліміти) та аргументація що це все ЗП розробника, з іншого боку йде інформація що "форум" це інструмент який повинен допомогти всім у тому числі розробникам, щоб користувачі могли самі собі допомогти та розробники могли поводитися в стилі "захочуть дадуть відповідь, захочуть не дадуть відповіді".
З цього хочу уточнити:
1. Якщо зараз у розробників якась процедура / зобов'язання відповідати на всі завдання форуму або все тримається суто на бажанні (тобто якщо є антипатія у розробника до клієнта, то він може не відповідати або він зобов'язаний вирішити задачу, оскільки це баг, який може проявитися. та в інших клієнтів)?
2. Чи є якісь терміни рішення бага (наприклад мені тут відповіли більше місяця тому і тиша https://crm-onebox.com/ru/support/business-processes/4754-povtorenie-problemi-pe... i-tot-zhe-status-2-raza/ варто мені чекати взагалі і що або там писати) ?
3. У який бік розвиватиметься форум у більш незалежну систему від розробників, тобто якесь незалежне середовище де спілкуються клієнти та інтегратори чи це буде більша система для фіксації багів (проблем схожих на баг) у якій будуть жорсткі управлінські механізми з боку розробників?
22.03.2021, 12:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Нема.
2. Нема.
3. Це буде саморегульоване середовище, де 1 питання = 1 відповіді. Щоб запитати питання, потрібно спочатку комусь відповісти та допомогти.
22.03.2021, 16:42
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Мірошниченко Максим Олександрович
CEO OneBox написав:
3. Це буде саморегульоване середовище, де 1 питання = 1 відповіді. Щоб запитати питання, потрібно спочатку комусь відповісти та допомогти.

Вже бачу результат
Під час створення питання показує кількість доступних
А після створення завдання показує попередження "У вас закінчилася доступна кількість питань. Відповідайте на форумі, щоб поповнити баланс питань"
1. Можете зробіть що б і в коментарях була схожа штука, щоб перед тим як написати коментар я розумів що у мене немає можливості їх залишити?
2. Можете якось розширити ліміт коментарів з 2 до більшої кількості, тому що 2 коментар це ну знущання якесь, навіть до ладу відповісти не можна на добу, плюс маючи два коментарі на добу немає можливості адекватно комусь допомогти у вирішенні і тим самим заробити питання?
23.03.2021, 09:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Трохи пізніше дістанемося до коментарів (цього тижня)
23.03.2021, 09:48
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
Вже відчув нові зміни!
У мене зараз реальний баг системи (не відбувається імпорт продуктів у систему, що раніше працювало - зараз не працює, при цьому нічого не змінював)
Я не можу виставити баг пише "У вас закінчилася доступна кількість питань. Відповідайте на форумі, щоб поповнити баланс питань"
Макс, ну це ж маячня якась, у мене стоїть робота я не можу оновити продукти і завантажити дані з розетки, а мені кидай всю роботу і біжи на форум шукай кому відповісти і чекай що б він зазначив що я йому допоміг (при моїх 2 коментаря на добу)
1. Ви вважаєте це нормально?
2. Куди писати (ваша офіційна позиція, тобто я розумію що можна щось купити і т.д., хочу зрозуміти вашу позицію по відношенню до баг) якщо клієнт знаходиться на безкоштовній хмарі (1 ліцензія на безкоштовному тарифі) і у нього баг і він не розбирається у ванбоксі щоб отримати відповідь і заробити питання?
25.03.2021, 17:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Влад,
скажу прямо: ти набрид мусолити одну й ту саму тему по колу.
1. Так, це нормально. Відповідай сам собі на запитання: а чому і на підставі чого OneBox має вирішувати твої питання та проблеми? Ти не платиш гроші нізащо. Ти не наводиш клієнтів. Ти не платний покупець. Все що ми тут зробили для тебе – це виключно за моєю душевною добротою та добротою Ігоря Устименка, та й за мої гроші. Якщо тебе як клієнта не стане для нас – ми видихнемо з полегшенням.
Ти намагаєшся побудувати свій бізнес на паразитуванні на OneBox. Ми тебе за це не любимо.
2. Офіційна позиція для коробок = клієнт купує софт AS IS, все що відбудеться через 1 секунду після встановлення на сервер клієнта - буде проблемою клієнта, яка можливо вирішуватиметься через форум безкоштовно. Якщо клієнта це не влаштовує – є купа партнерів, які танцюватимуть перед клієнтом за гроші. Але не OneBox.
Офіційна позиція з приводу хмари = така сама, тільки з поправкою: ми робитимемо рівно той мінімум, щоб клієнт не перестав платити. Якщо клієнт перестає платити – ми перестаємо робити. Якщо клієнт ставить ультиматум "Піду якщо не зробите щось", то ми включаємо математику: якщо це що дорожче умовно 3-6 місяців оренди - нехай відпадає, ми робити не будемо.
https://crm-onebox.com/ru/prices/#support
25.03.2021, 17:52
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доповню:
офіційна позиція щодо безкоштовного тарифу на хмарі:
ми даємо клієнтам безкоштовний хмарний тариф на 1 користувача з мінімальними хмарними ресурсами і готові відповідати на питання, сподіваючись, що він коли-небудь стане платним клієнтом. Але, кількість цих питань – 10 штук. Якщо клієнту потрібно більше – то нехай дасть щось натомість: купить платний тариф чи допоможе комусь іншому на форумі.
25.03.2021, 17:56
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Мірошниченко Максим Олександрович
CEO OneBox написав:
1. Так, це нормально. Відповідай сам собі на запитання: а чому і на підставі чого OneBox має вирішувати твої питання та проблеми? Ти не платиш гроші нізащо. Ти не наводиш клієнтів. Ти не платний покупець. Все що ми тут зробили для тебе – це виключно за моєю душевною добротою та добротою Ігоря Устименка, та й за мої гроші. Якщо тебе як клієнта не стане для нас – ми видихнемо з полегшенням.
Ти намагаєшся побудувати свій бізнес на паразитуванні на OneBox. Ми тебе за це не любимо.

Цікавий погляд на речі:)
Я відповім на питання "чому і на підставі чого OneBox зобов'язаний вирішувати твої питання та проблеми?", але, судячи з вашої відповіді, наша з вами логіка абсолютно різна
Відповіді:
1. Тому що я клієнт, який колись купив 3 ліцензії (так бартером, у рахунок зарплати) але купив продукт у якого є заявлений функціонал, але при цьому у мене він перестав працювати
2. Я колись працював в іншій компанії, яка розробляла ПЗ для обліку, також я раніше писав код і у компанії і у мене був абсолютно інший погляд на баг, його намагалися вирішити максимально і виправити у клієнтів, які ще не зіткнулися з цим багом, що б у них не виникло неприємних відчуттів про продукт і що б ми не витрачали час на обробку звернення по цьому багу, тому в базі були дуже зацікавлені, а у вас же позиція ви вирішуєте тільки баги тих клієнтів які платять вам гроші, точніше я так зрозумів ви туди рухаєтеся
З приводу "Ти намагаєшся побудувати свій бізнес на паразитуванні на OneBox" - ну це звичайно "плівок"
Я також можу сказати що ви паразитуєте на клієнтах, які платять гроші і на клієнтах, які стали для вас безкоштовними тестувальниками
Це все філософія відносин, я розумію і вас що є клієнти "комарики" які постійно жалять і їх потрібно позбуватися, також у мене є свій погляд на сервіс, ну і плюс є менталітет отримати краще за меншу ціну.
Я прошу вас почути й іншу точку зору
Я впевнений що імпульсивні дії які зараз відбуваються з продуктом лякають клієнтів
Якщо, звичайно, мета це позбутися старих невигідних клієнтів, то ви її досягнете, але в моєму розумінні бізнес тримається на лояльних постійних клієнтах і на "сарафанному радіо", а не на новинках
Я вважав раніше форум "проривом" я думав це буде середовище де клієнти будуть спілкуватися і писати можливо рішення, створювати свої топики в яких описувати рішення, але зараз форум перетворюється на задачу фіксації багів та оцінок, ви зробили система де за правильну відповідь отримуєш можливість задати одне питання розробнику, але якщо подивитися зараз завдання, то там в основному в темі: баг, оцінити, помилка, сервер і т.д. тобто 70-90% це питання до розробників, у цих питаннях посилання на бокси клієнтів куди потрібен доступ, тобто якось заробити бонуси дуже складно.
Загалом з погляду клієнта, це все тільки відштовхує від продукту.
Мені зараз виходить щоб зафіксувати баг потрібно заплатити гроші, і це навіть не вирішити, це що б тільки його кудись написати (я розумію що потім ще буде купа питань як тут https://crm-onebox.com/ru/support/ price-platforms-and-marketplaces/7472-v-xml-vigruzhaet-foto-kotoroe-nedostupno-vigruzka-na-rozetku--rozetka/ або тут https://crm-onebox.com/ru/support/business-processes /7639-deystvie-quotdodati-produkti-z-odnogo-protsesu-v-inshiyquot-perestalo-normalno-rabotat-hotya-ranshe-vse-rabotalo-normalno--shoporderstatusactionaddproductsuniversal/ купа уточнень, тому що баги факт що буде рішення, але так що б навіть немає можливості зафіксувати баг, я такого не зустрічав, навіть у безкоштовних продуктах є система звернень
26.03.2021, 13:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Цілком логічне рішення, ще бачу як варіант розвитку видача сертифікатів з аз документації системи (вже досить багато інформації на ютубі і в документації щоб побудувати те, що потрібно...
Якщо цього мало можна буде вступити на платні курси - тривалістю від 3 до 12 місяців (наприклад сертифікація Mikrotik ) Ось є різні програми сертифікації (платні). І якщо по безкоштовній документації користувач не може зрозуміти складну систему - то навчайтеся за гроші... Це не безкоштовна система навчання роботі в складній системі...
У мене склалися приємні враження від роботи форуму, при виявленні багів я звичайно поводжуся з аргументами, які розуміє розробник і баги усувають... Дуже дякую всім хто приносить користь!
Якщо не вистачає знань зрозуміти С++ - винен не розробник мови С++ і не автори книг С++.
Вивчайте, дізнавайтеся, спілкуйтеся - домовляйтесь про платні консультації.
26.03.2021, 17:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Влад,
зверніть увагу на мої відповіді на форумі, не тільки в цій темі, а взагалі.
Я намагаюся прямим текстом відповісти на конкретне запитання І/АБО дати клієнту можливі рішення його завдання.
У твоєму останньому коментарі конкретного питання немає, це твоя думка.
Чи чую я тебе - звичайно так, але підлаштовуватись під тебе я не буду. Мені не потрібно бути добрим для всіх. Мене навіть влаштовує, що мене 99.99% ненавидітимуть. Мені все одно. Я живу та будую різні продукти не для того, щоб усім було добре. Я знаю свою аудиторію. Тому, твої та чиїсь аргументи що тобі не подобається щось або що ти вважаєш моє ставлення/позицію/думку неправильним – мене не зламають і не переконають.
Я не сперечатимуся купував ти бокс чи ні, зі знижками, бартерами чи ні. Із цим можна розбиратися, але не суть. Я визнаю тебе коробковим клієнтом, який 5-6 років тому купив коробку AS IS. За законами України розрахунковий термін експлуатації програмного забезпечення – від 2 до 5 років. Це означає, що який би договір не був, через 2-5 років відповідальність виробника стає 0.
Тому, я пропоную тобі наступні варіанти вирішення твого питання "у боксі щось ламається, хочу щоб лагодили швидко":
Варіант 1
Пишеш інтегратору OneBox Dev (Ігор Устименко) і кажеш "скільки грошей та на яких умовах ми можемо працювати".
Якщо Ігор відмовляється, вибирай один із таких варіантів.
Варіант 2
Пишеш будь-якому іншому партнеру та просиш працювати з розробниками через нього.
Так, я в курсі, що поки що команда розробників одна, і все залежить від неї. І якщо їй якийсь клієнт винесе мозок, цей клієнт зробить лише гірше.
Варіант 3
Допомагаєш іншим клієнтам OneBox на форумі, ми починаємо тебе любити та поважати, в обмін відповідатимемо на твої запитання.
Варіант 4
Якщо ти вмієш писати код, то не використовуй інтеграції OneBox, які залежать від зовнішніх постачальників. Ти як розробник знаєш, що будь-яка стороння API може помінятися, зламатися, і це по ланцюжку створить цілий каскад проблем.
Отримуй із OneBox по REST API товари, сам заливай їх своїми скриптами на розетку своїми скриптами. API OneBox не змінюється та не ламається (скарг немає, форум доказ). Якщо в тебе щось не заллється на розетку, то винен у цьому будеш або ти, або розетка.
Варіант 5
Подаєш на ТОВ ВЕБПРОДАКШН до суду (за одне спробуй скласти судову претензію). Прямо у першому засіданні ми скажемо "так, є такий клієнт, знаємо про його проблеми, готові визнати договір не дійсним". У той же день, коли рішення суду прийме законну силу, гроші будуть у тебе на рахунку, а твій бокс буде видалений з усіма даними (хоча дані ти можеш забекапити в XLS/CSV). Простими словами: не подобається як працює OneBox – відмовся від нього офіційно.
Варіант 6
Стань хмарним клієнтом.
Наприклад, якщо купиш Тариф-5, то ти матимеш близько 12 питань на місяць. Ми робитимемо все, що завгодно, щоб ти не перестав платити або твої "запити" не перевищили вартість тарифу.
26.03.2021, 20:51
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
Я вважав раніше форум "проривом" я думав це буде середовище де клієнти будуть спілкуватися і писати можливо рішення, створювати свої топики в яких описувати рішення, але зараз форум перетворюється на задачу фіксації багів та оцінок, ви зробили система де за правильну відповідь отримуєш можливість задати одне питання розробнику, але якщо подивитися зараз завдання, то там в основному в темі: баг, оцінити, помилка, сервер і т.д. тобто 70-90% це питання до розробників, у цих питаннях посилання на бокси клієнтів куди потрібен доступ, тобто якось заробити бонуси дуже складно.

Цілком згоден із Владиславом. Це не нормально. Має бути можливість повідомити без будь-яких обмежень як мінімум про функцію, яка перестала працювати (що періодично трапляється).
Так, форум – цікава ідея, але за фактом практична користь від нього лише в тому, що питання бачать кілька осіб, які здатні допомогти. Тобто. переважна більшість завдань - це особисті звернення щодо непрацюючого функціоналу чи доопрацювань.
Я зацікавлений у кількох доопрацюваннях та проясненні роботи функцій, вичерпної інструкції щодо яких ніде немає. Також є список багів (функції, які реально перестали працювати як раніше).
І після всіх цих тикетів у мене більше не буде можливості повідомити про критичну проблему?
Або ви пропонуєте витратити годинник часу та зайнятися клієнтською підтримкою на форумі? Ще й потрібно, щоб твоя відповідь у результаті виявилася відзначеною як вірна, коли майже всі питання здатні вирішити лише розробники.
Ваша ідея допомоги один одному клієнтами тут працює відсотків на 10%. Клієнти – це підприємці, які зайняті своїми проектами, для яких час – найцінніший ресурс.
OneBox - складна система з купою неочевидних нюансів у вигляді налаштувань, що залежать один від одного.
А платити інтеграторам за можливість повідомити, що в тебе одного разу відвалюються функції просто так і ти дізнаєшся про це в розпал робочого дня - це м'яко кажучи дивно.
Якщо у вас проблеми з кількома питаннями на форумі, то знайдіть більш справедливе та логічне рішення.
- Якщо в одного клієнта багато питань, то відповідайте на них поступово, нехай буде розуміння, що багато питань – довші за відповіді.
- Не знімайте бонуси за повідомлення про баг, за виконані доробки.
- Зробіть розділ, в який можна писати тикети без обмежень з критичних проблем, що періодично відбуваються, типу кронів, що відвалюються.
Так, ця проблема стосується лише тих, хто купив коробку. Але чи не надто багато стін ви будуєте, залишаючи лише один вихід до хмарних тарифів? Такі обмеження не дуже поєднуються з вашим описаним ставленням до старих клієнтів:

З економічної точки зору не можна давати OneBox OS старим клієнтам, які заплатили за OneBox CRM+ERP разово.
З юридичної точки зору давати OneBox OS старим клієнтам також не обов'язково.
Але з морально-етичних міркувань "кидати" таких клієнтів не можна, таки частково завдяки їм з'явиться OneBox, вони повірили і вклалися в нього.

Будь ласка, станьте на місце цих старих клієнтів та перегляньте питання підтримки.
29.03.2021, 13:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон
shine-bright.com.ua написав:

Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
Я вважав раніше форум "проривом" я думав це буде середовище де клієнти будуть спілкуватися і писати можливо рішення, створювати свої топики в яких описувати рішення, але зараз форум перетворюється на задачу фіксації багів та оцінок, ви зробили система де за правильну відповідь отримуєш можливість задати одне питання розробнику, але якщо подивитися зараз завдання, то там в основному в темі: баг, оцінити, помилка, сервер і т.д. тобто 70-90% це питання до розробників, у цих питаннях посилання на бокси клієнтів куди потрібен доступ, тобто якось заробити бонуси дуже складно.

Цілком згоден із Владиславом. Це не нормально. Має бути можливість повідомити без будь-яких обмежень як мінімум про функцію, яка перестала працювати (що періодично трапляється).
Так, форум – цікава ідея, але за фактом практична користь від нього лише в тому, що питання бачать кілька осіб, які здатні допомогти. Тобто. переважна більшість завдань - це особисті звернення щодо непрацюючого функціоналу чи доопрацювань.
Я зацікавлений у кількох доопрацюваннях та проясненні роботи функцій, вичерпної інструкції щодо яких ніде немає. Також є список багів (функції, які реально перестали працювати як раніше).
І після всіх цих тикетів у мене більше не буде можливості повідомити про критичну проблему?
Або ви пропонуєте витратити годинник часу та зайнятися клієнтською підтримкою на форумі? Ще й потрібно, щоб твоя відповідь у результаті виявилася відзначеною як вірна, коли майже всі питання здатні вирішити лише розробники.
Ваша ідея допомоги один одному клієнтами тут працює відсотків на 10%. Клієнти – це підприємці, які зайняті своїми проектами, для яких час – найцінніший ресурс.
OneBox - складна система з купою неочевидних нюансів у вигляді налаштувань, що залежать один від одного.
А платити інтеграторам за можливість повідомити, що в тебе одного разу відвалюються функції просто так і ти дізнаєшся про це в розпал робочого дня - це м'яко кажучи дивно.
Якщо у вас проблеми з кількома питаннями на форумі, то знайдіть більш справедливе та логічне рішення.
- Якщо в одного клієнта багато питань, то відповідайте на них поступово, нехай буде розуміння, що багато питань – довші за відповіді.
- Не знімайте бонуси за повідомлення про баг, за виконані доробки.
- Зробіть розділ, в який можна писати тикети без обмежень з критичних проблем, що періодично відбуваються, типу кронів, що відвалюються.
Так, ця проблема стосується лише тих, хто купив коробку. Але чи не надто багато стін ви будуєте, залишаючи лише один вихід до хмарних тарифів? Такі обмеження не дуже поєднуються з вашим описаним ставленням до старих клієнтів:

З економічної точки зору не можна давати OneBox OS старим клієнтам, які заплатили за OneBox CRM+ERP разово.
З юридичної точки зору давати OneBox OS старим клієнтам також не обов'язково.
Але з морально-етичних міркувань "кидати" таких клієнтів не можна, таки частково завдяки їм з'явиться OneBox, вони повірили і вклалися в нього.

Будь ласка, станьте на місце цих старих клієнтів та перегляньте питання підтримки.

Подивіться ситуацію з іншого боку. Майданчики, на яких розміщують програми Google Market, App Store беруть відсоток за зберігання та контроль якості (відповідність вимогам безпеки) репозитаріїв... Беруть не маленький відсоток, і звичайно деякі хочуть безкоштовно викладати свої програми та користуватися безкоштовно потужним ресурсом. Але живе і розвивається Google Market і APP Store тільки ДЯКУЮЧИ тим хто ділиться своїм прибутком з тими, завдяки кому їх додаток можуть завантажувати нові користувачі ... Адже нікому не потрібно щоб сьогодні розробники One Box закрили проект через відсутність прибутку. Так, є кити, які купили і користуються продуктом і не інвестують у розвиток, але до чого це призведе? До закриття Ван Бокса і що потім робитимуть все без команди розробників, яким вчасно не вдалося отримати прибуток від усунення нових багів?
29.03.2021, 16:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Владиславе, у вас 180 тикетів за 9 місяців, це 20 тикетів на місяць. Будь ласка, не відволікайте наших розробників, звертайтеся тільки з важливими цінними зауваженнями, не тільки ви користуєтеся продуктом і дайте розробникам право самим приймати рішення який виявлений баг критичний і терміновий, а який потрібен тільки вам і якщо вам дуже треба терміново вирішити, сплатіть. .
29.03.2021, 16:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мені завжди технічно подобався ванбокс - я завжди казав, що технічно бокс попереду всіх. Але підтримка це завжди була велика ложка дьогтю в бочці з медом. З поверненням Максима з'явилася надія, що все налагодиться. На жаль. Я розумію, що є проблемні клієнти, можливо і я такий, але з таким баченням ставлення до клієнта лояльності чекати не варто. ІМХО. Нічого особистого просто погляд із боку.
04.04.2021, 13:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Полторак Сергій писав/ла:
звертайтеся тільки з важливими цінними зауваженнями

а хто встановлює рівень важливості? Як визначити, цей баг заважає тільки мені чи ще комусь? Він на те й баг, що він створює проблеми в роботі, яка різниця наскільки він критичний і чи можна підлаштуватися під роботу з ним, ви не даєте навіть повідомити про нього, обмежуючи кількість повідомлень.
Ок, приймайте рішення скільки вам потрібно, виявляйте критичність, відповідайте довше, але не обмежуйте кількість тикетів для клієнтів з коробкою.
04.04.2021, 14:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ок, приймайте рішення скільки вам потрібно, виявляйте критичність, відповідайте довше, але не обмежуйте кількість тикетів для клієнтів з коробкою.

Зустрічне питання: а хто зрештою заплатить за відповіді на форумі? Хмарні користувачі?
Цілком конкретний приклад:
Користувач купив 1 ліцензію = +400 USD
І поставив на форумі 200 питань x 80 грн = -571 USD.
Профіт = мінус 171 USD.
Це навіть не рахуючи витрат на розробку, установку, комісій sales, податків, оренди офісу і ще купи всього.
04.04.2021, 15:46
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон
shine-bright.com.ua написав:

Полторак Сергій писав/ла:
звертайтеся тільки з важливими цінними зауваженнями

а хто встановлює рівень важливості? Як визначити, цей баг заважає тільки мені чи ще комусь? Він на те й баг, що він створює проблеми в роботі, яка різниця наскільки він критичний і чи можна підлаштуватися під роботу з ним, ви не даєте навіть повідомити про нього, обмежуючи кількість повідомлень.
Ок, приймайте рішення скільки вам потрібно, виявляйте критичність, відповідайте довше, але не обмежуйте кількість тикетів для клієнтів з коробкою.

Значить ліміт на максимальну кількість повідомлень повинен корелюватися з кількістю ліцензій...
04.04.2021, 21:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар