1b.app
Скопійоване посилання -

Немає можливості прослухати аудіозаписи

Добрий день. CRM пов'язана з телефонією бінотіл. Бінотел зі свого боку додав домен, ip адресу сервера, включений push api за такими посиланнями http://box.asoft.com.ua/binotel/push/ , http://box.asoft.com.ua/binotel/push- caller/, http://box.asoft.com.ua/binotel/push/complete/. У картках співробітників додано внутрішні номери. Все працює але немає можливості прослухати запис розмови з crm системи. Також не відображається картка клієнта при вхідному дзвінку. Цікаво, що коли включаємо режим debug, дзвінки пишуться нормально в базу даних, і можна прослухати. При вимкненому режимі бази даних до запису йде додавання amz-content
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Олександр писав/ла:
Також не відображається картка клієнта при вхідному дзвінку.

Не бачу, щоб від Бінотела надходили запити у вказані URL-адреси щодо дзвінків. Немає запитів – немає відповідно у нас жодної інформації про дзвінок.

Олександр писав/ла:
Все працює але немає можливості прослухати запис розмови з crm системи.

В ідеалі проект необхідно оновити на MVP, там такої проблеми немає.
06.05.2021, 13:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Підкажіть, що необхідно зробити для оновлення проекту?
06.05.2021, 14:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Наскільки я бачу – ви переносили OneBox самостійно на свій сервер. Власне SSH доступів для оновлення – у нас немає.
06.05.2021, 16:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Можемо надати ssh доступ на сервер, тільки підкажіть у якому вигляді це зробити, я ж не надішлю на форумі доступ права з ssh
06.05.2021, 16:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

надішліть на мою корпоративну пошту m.tyndyk@crm-onebox.com
06.05.2021, 16:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Надіслали доступ на пошту
06.05.2021, 16:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Олександр писав/ла:
Надіслали доступ на пошту

Доступ бачив
Але так як ви переносили самотньо - власне на вашому сервері не налаштований коректний зв'язок з нашим Git і т.д.
Для вирішення цієї проблеми оновлення – нашому системному адміністратору потрібно 3 години – ціни вказані тут https://crm-onebox.com/ru/prices/ у розділі "Доробки".
06.05.2021, 17:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Олександр писав/ла:
Відповів на пошту

Не треба вирішувати свої запитання через мою особисту пошту. Пишіть тут.
Власне я публічно вам і відповім на ваше повідомлення

Дивіться, яка ситуація. Мені якимось чином необхідно виправити баг у поточній версії onebox. Я не згоден з тим, що мені необхідно за це заплатити. Якщо нам будуть необхідні нестандартні доопрацювання, я з Вами солідарний і ми готові будемо за них доплачувати. Але тут питання виправлення помилки у поточній версії crm. Так, ми перенесли на сервер самостійно crm систему, якщо необхідно зв'язати її з git, чи можна отримати інструкцію для зв'язку, і чи можемо ми самостійно налаштувати crm на сервері? У нас також є системний адміністратор, але для зв'язку нам необхідні дані. Які варіанти для вирішення цього питання?

Це як купити машину в салоні, під час гарантії відремонтувати її на лівому СТО - і після вимагати безкоштовного ремонту від офіційного сервісу за гарантією, коли Вам щось не так відремонтував сторонній автосервіс.
Ми готові виправити цю проблему (вона вже виправлена в актуальній версії системи) – нам необхідно оновити систему на вашому сервері. Так як перенесення було зроблено вами самостійно - всю відповідальність за налаштування сервера, що впливає на роботу системи - несете Ви.
Але ми готові піти вам на зустріч та запропонувати такі варіанти рішення:
1. Ви оплачуєте роботу нашого фахівця, видаєте нам необхідні доступи – він самостійно вирішує проблему та оновлює вашу систему. В результаті ви отримуєте оновлену систему з вирішеною проблемою. Оцінка таких робіт – дана вище.
2. Наш системний адміністратор може надати рекомендації щодо виправлення проблеми, після чого оновити систему на версію MVP. Чи надавати подібні рекомендації платно чи безкоштовно - залишається на його розсуд, тому що у нього немає зобов'язань у налаштуванні та обслуговуванні вашого сервера, а також він не виконував перенесення системи.
3. Ви самостійно вирішуєте проблеми на своєму сервері, після вирішення яких ми безкоштовно оновимо вашу систему на версію MVP.
07.05.2021, 09:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Давайте спробуємо вирішити проблему щоб ми нарешті почали використовувати Вашу CRM систему за призначенням, вона і так була закинута в довгий ящик. Хотілося б все ж таки її налаштувати і насолоджуватися її роботою, але платити за баг системи не згоден, ми теж витратили свій час на пошуки проблеми спілкування з техпідтримкою і т.д. Якби це була доопрацювання за системою, то, звичайно, питань не було б. Якщо є можливість підкажіть як вирішити цю проблему або системний адміністратор нехай напише або підкаже як вирішити ситуацію на сервері для оновлення системи.
07.05.2021, 10:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Олександр писав/ла:
Давайте спробуємо вирішити проблему щоб ми нарешті почали використовувати Вашу CRM систему за призначенням, вона і так була закинута в довгий ящик. Хотілося б все ж таки її налаштувати і насолоджуватися її роботою, але платити за баг системи не згоден, ми теж витратили свій час на пошуки проблеми спілкування з техпідтримкою і т.д. Якби це була доопрацювання за системою, то, звичайно, питань не було б. Якщо є можливість підкажіть як вирішити цю проблему або системний адміністратор нехай напише або підкаже як вирішити ситуацію на сервері для оновлення системи.

Добрий день.
Ви перенесли систему самостійно заздалегідь нічого не налаштувавши як має бути. Також на сервері у вас стоїть панель управління, яка заборонена правилами розміщення системи OneBox
тому через ваші порушення ми не можемо надавати вам жодних послуг
07.05.2021, 14:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Добрий день. Підкажіть будь ласка я можу отримати певні дані для зв'язку з git. Посилання на git, публічний ключ?
19.05.2021, 14:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Олександр писав/ла:
Добрий день. Підкажіть будь ласка я можу отримати певні дані для зв'язку з git. Посилання на git, публічний ключ?

дана інформація не надається клієнтам
19.05.2021, 14:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Виходить у будь-якому випадку для перенесення системи на інший сервер, мені потрібно заплатити для повноцінної роботи її, сам git хаб налаштувати для оновлення я налаштувати не можу
19.05.2021, 15:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добре дякую за допомогу
19.05.2021, 16:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Олександр писав/ла:
Виходить у будь-якому випадку для перенесення системи на інший сервер, мені потрібно заплатити для повноцінної роботи її, сам git хаб налаштувати для оновлення я налаштувати не можу

якби ви перенесли її самі коректно то нічого не було зламалося
а так ви це зробили на власний розсуд і вимагаєте від нас тепер безкоштовне відновлення працездатності - це якось дико звучить
20.05.2021, 11:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар